Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotr20

Prezerwatywy

Polecane posty

Jakie prezerwatywy są najlepsze i czy warto kupować je przez internet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr20 napisał:

Jakie prezerwatywy są najlepsze i czy warto kupować je przez internet 

ja w czasach kiedy używałem to stosowałem różne ale preferowałem durexy, choć nie przesądzam, że są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak xd durex to przereklamowane Skyn nie polecam chyba bo kolega polecał i ma dziecko to nie wiem ja wolałem nie używać xd 
Ale najlepiej i najtaniej są Passante z allegro 100szt polecam opłaca się za około 50 zł +/- fajne działają nie które miłe np chłodzące rozgrzewające prążkowane itd .
Również wiele innych modeli ale co ja ci będę mówił a co do sklepu to nie wiem ja się nie wstydzę już po około 1,5 roku z dziewczyną itd 
no nie muszę kupować bo bierze tabletki ale na wielki plus jak się wstydzisz kupić w sklepie to po to masz maskę aby mniej się wstydzić xd 

Edytowano przez Maikeru1337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Maikeru1337 napisał:

No tak xd durex to przereklamowane Skyn nie polecam chyba bo kolega polecał i ma dziecko to nie wiem ja wolałem nie używać xd 
Ale najlepiej i najtaniej są Passante z allegro 100szt polecam opłaca się za około 50 zł +/- fajne działają nie które miłe np chłodzące rozgrzewające prążkowane itd .
 

jak to się mówi - między nami najlepsze takie, które najłatwiej potrafi założyć partnerka ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr20 napisał:

U mnie będzie chyba problem z rozmiarem nie mam dużego ale grubego 

ja nosiłem normalne ale zwykle nie sięgały do końca członka ... na szczęście nie zsuwały się.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 
2 godziny temu, Piotr20 napisał:

U mnie będzie chyba problem z rozmiarem nie mam dużego ale grubego 

ogólnie jest takie coś jak King size Passante xd albo super king size xd to są taki wielkie że można robić tzw Qondon chellendż na spokojnie ale normalne się też bardzo rozciągają więc na spokojnie 🙂  xd nie że próbowałem ale testowałem napełniająć wodą hahaha ponad pół wanny było to chyba znaczy że działają 🙂 
na Ceneo masz wpisz sobie passante king size 

37 minut temu, ddt60 napisał:

ja nosiłem normalne ale zwykle nie sięgały do końca członka ... na szczęście nie zsuwały się.

zależy jaki masz rozmiar xd ile CM u mnie 16 i wszystkie idealnie ale np te king size to no na takiego bata nie europejskiego hahaha 

tyle wiem z doświadczenia 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Maikeru1337 napisał:

u mnie 16 i

33 minuty temu, Maikeru1337 napisał:
 

 

 

18 ale to też zawsze zależy jak się postawi więc 16-18 tak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

18 ale to też zawsze zależy jak się postawi więc 16-18 tak wychodzi

Ty no to faktycznie zwykłe nie zawsze xd wystarczą może testuj te king size bo mają po 200mm 
itd 
Albo najfajniejsza opcja to aby partnerka brała tabletki i problem z głowy 🙂  ja na taką opcję się przerzuciłem i dochodziłem wiele razy i jakoś nie mam dziecka 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maikeru1337 napisał:

Albo najfajniejsza opcja to aby partnerka brała tabletki i problem z głowy 🙂  ja na taką opcję się przerzuciłem i dochodziłem wiele razy i jakoś nie mam dziecka 🙂 

 

to prawda przy czym jeśli jest się już dojrzałym facetem i masz pewność, że twoja prokreacja się już zakończyła to faktycznie wazektomia jest najbardziej optymalną opcją. Oczywiście nie powinno się robić tego wtedy, gdy planujesz jeszcze mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wazektomia jest spoko opcją ale to w ostateczności itd chyba w razie czego można to odkręcić itd 
ale tabletki działają super przynajmniej wg mnie 🙂 xd 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maikeru1337 napisał:

 chyba w razie czego można to odkręcić itd 
 

 

chyba to odkręcenie nie zawsze działa. Raczej traktuj - jeśli kiedyś będziesz się decydował - wazektomię (niezależnie od techniki) jako ostateczne ubezpłodnienie, gdzie oczywiście w sporadycznych sytuacjach jest szansa odwrócenia. Oczywiście w Polsce w każde centrum medyczne, które to robi będzie pisało, że "jest szansa odwrócenia wazektomii" ale pamiętaj, że w dużej mierze jest to "forma omijania prawa". Otóż powinieneś wiedzieć, że metody powodujące całkowite ubezpłodnienie są w Polsce od dawna zresztą prawnie zabronione i osoba je wykonująca może być pociągnięta do odpowiedzialności karnej (i to chyba z kodeksu karnego). Dlatego aby ominąć odpowiedzialność piszą, że jest to metoda odwracalna jednocześnie dając pewnie do podpisu kwit, aby facet poddający się tej metodzie miał świadomość, że odwrócenie tej metody może zakończyć się niepowodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że tradycyjna prezerwatywa to 56mm średnicy jak pisze durex jest ona odpowiednia na 12cm w obwodzie A ja mam obwód 16,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 

1 godzinę temu, Piotr20 napisał:

Ja mam taki problem że tradycyjna prezerwatywa to 56mm średnicy jak pisze durex jest ona odpowiednia na 12cm w obwodzie A ja mam obwód 16,5

Prezerwatywa to nie plastik xd a guma rozciąga się itd 

Myślę że to jest tzw rekomendowany najniższy obwód aby się nie ześlizgnął xd 

A tak to te słynne kingsize są bardzo duże jak dla mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, LoveSexOrgasm napisał:

A wiesz jakie maja skutki uboczne, te super tabletki dla twojej kobiety?

No wlasnie ty masz problem z glowy .😁

Nie wiem ale możesz mi przybliżyć temat bo jestem ciekawy ??


Ale jej oczywiście zalecił lekarz ginekolog, cytologia itd wszystko robione to zostały dobrane a nie jakieś z czapki itd 

 

 

Edytowano przez Maikeru1337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LoveSexOrgasm napisał:

Zainteresuj sie i przeczytaj sobie ulotke z opakowania ,albo poczytaj w internecie. 😉

O to ci chodzi hahahaha 6/10000 osób może mieć jakiś wystepowania tylko są to takie przypadki rzadkie że to hit tak jak z słynną szczepionką ird wszystko jakoś może szkodzić bo wiadomo każdy organizm jest inny.

No akurat moja nie ma problemu z niczym idealnie działa tak jak ma nie ma żadnych powikłań itd było kontrolowane przez 6 miesięcy ponad i przez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2021 o 15:32, Piotr20 napisał:

Jakie prezerwatywy są najlepsze i czy warto kupować je przez internet 

Skyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×