Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczynka z zapałkami

Do facetów: co jest najgorszego w grubej kobiecie?

Polecane posty

8 godzin temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Najgorszego i najbrzydszego?

Chcę też wiedzieć, jak bardzo patrzycie na kobietę- potencjalną partnerkę ,jako obiekt przysparzajacy lub odejmujący prestiżu w oczach  innych ludzi . Inaczej mówiąc, czy ważne jest dla Was, jak kobieta bedzie się prezentować w towarzystwie, na zdjęciach z wspólnych  imprez   i czy będzie  wzbudzać zazdrość i podziw innych ? 

Czy też może macie wywalone na opinie innych i kierujecie się czystą i osobistą  fascynacją?

Głównie tym drugim czyli wywalone na opinie innych i czysta fascynacja, z drugiej strony podobają mi się o takiej urodzie wadze i włosach że nie jednego gracza podłoga się zgliczuje.

7 godzin temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Chodzi mi o to,że faceci chyba często biorą fajne laski po to,by inni mężczyźni im zazdrościli. Lubią też, by inni podziwiali ich kobiety, bo to prestiż mieć ładną laskę.  

Bardzo się myślisz to nic dobrego jak kulturysci się ślina do twojej kobiety pół biedy jak jest mądra i takich odrzuca co tylko im w głowie "tak się ruucha w Warszawie".

Jest odwrotnie nie chcemy by myśleli inna go nie chciała albo że ma fetysz nadwagi.

7 godzin temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Generalnie w towarzystwie babka ma być ozdobą i szpanem. Taka zdobycz faceta. Niestety często mam takie wrażenie...

Też nie, może niektórzy tak mają ja bym mógł życie w kamperze spędzić albo na statku kosmicznym jak w filmie pasażerowie...

Ogólnie ludzie swoje bogactwo chcą pokazać otaczając się drogimi rzeczami czy piękną kobietą bo tak naprawdę wszystko wisi na kredytach pracy i nie mają nic gdyby im zabrać prace to wszystko się sypie nawet loszka odejdzie taką więź stworzyli.

Trzeba szukać takiego faceta który nie ma znajomych. Będzie pewność że nie będzie przed nikim chciał szpanować.

46 minut temu, HajleSyllasje napisał:

Trzeba szukać takiego faceta który nie ma znajomych. Będzie pewność że nie będzie przed nikim chciał szpanować.

Polecam siebie ja nie mam 😄

Wiesz co, też jestem grubsza i nie mam na myśli 70 kg przy 165cm😂 Jak często myślą te grube chude 😂 Szczerze to w moim życiu spotykam mężczyzn którzy w ogóle jakby mnie nie widzą, nie rozmawiają, w grupie nawet pomijają w rozmowie, ale druga grupa się mną zawsze zachwyca, są oczarowani i chyba ich podniecam. Odczuwam jednak, że to niemodne by mieć grubą dziewczynę. Mi nikt nie mówił żem mam coś nie tak. A co do schizofrenii powinnaś zadawać pytania odwrotne, pozytywne, co im się w grubszych podoba:) Troszkę pozytywniej by Ci się zrobiło. Polecam sprobowac innego psychoterapeuty, czasem to pomaga!

Dnia 6.04.2021 o 19:26, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Chcę też wiedzieć, jak bardzo patrzycie na kobietę- potencjalną partnerkę ,jako obiekt przysparzajacy lub odejmujący prestiżu w oczach  innych ludzi . Inaczej mówiąc, czy ważne jest dla Was, jak kobieta bedzie się prezentować w towarzystwie, na zdjęciach z wspólnych  imprez   i czy będzie  wzbudzać zazdrość i podziw innych ? 

Czy też może macie wywalone na opinie innych i kierujecie się czystą i osobistą  fascynacją?

Znam osoby grubsze są duszami towarzystwa, wbrew pozorom mają większe wzięcie niż te co ani mru ani kukuryku.

Napisano (edytowany)
Dnia 6.04.2021 o 19:26, Dziewczynka z zapałkami napisał:

A co to kobiety nie mają mężów Trofeum?
(Trophy husbands)? i właśnie dla niektórych kobiet ważne są osiągnięcia tego faceta i nieodstraszający wygląd, natomiast kompletnie nieistotny jest wiek...

Mam wrażenie, że faceci patrzą na Trophy Wives trochę bardzo,
bo przecież org.azm zapewni facetowi każda kobieta,
(ale nie każdego org.azmu, lub raczej org.azmu z nie każdą kobietą będą zazdrościć)
ale gratulacje otrzyma za właśnie za żonę Trofeum: Trophy Wife.!
albo ilustracja obrazkowa:
memecenter.com/fun/518089/contextual-ee

Najgorsze to jak gruba dziewczyna nie chce schudnąć...
no i mam wrażenie, że grube będą się starzeć szybciej...

inna sprawa, że wolałbym pewnie grubszą niż zestarzałą na maksa..

Gruba kobieta jest symbolem ociężałej duszy,

zupełne przeciwieństwo smukłej dziewicy,
która nie jest zainteresowana tak bardzo jedzeniem, co patrzeniem w oczy....

Inna sprawa, żę to się potwierdza,
bo grube kobiety czasem często mają krótkie i bardzo krótkie włosy,
bo by pewnie im w jedzeniu przeszkadzało i niewygodnie w 4literki było

No, ale część grubszych kobiet wie o znaczeniu długich włosów,
i takie ma, ale taki mogą nie być aż tak srasznie grube.

JA pewnie wolałbym umiarkowanie grubą lub umiarkowanie otyłą 18latkę niż 44latkę,
jeśli nie chciałaby stać okoniem

Tym bardziej, że ja łatwo chudnę,
i to tak bardzo, że kobiety dają mi kosza...

Więc widzę, że kobiety wyraźnie chcą tęższego faceta.

A grubość postury, tuszy i kości jest to symbol EGO.
No i kobieta nie może mieć większego EGO niż ego faceta,
a jak ma to przysłania to długimi, długimi włosami...

Edytowano przez PrawiczekPzn

Ta kobieta wygląda naprawdę dobrze:
reddit.com/r/IndianCelebScenes/comments/mlddcm/spank_spank_that_booty_tamanna/

Choć mam wątpliwości czy w pełni pięknie się zestarzeje

Nawet jak ktoś nie lubi kobiet w tym gabarycie,
przyzna myślę, że ta kobieta może się podobać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się