Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nieznany001

Dziewczyny pozwolicie uratować swoje ubranka? :)

Polecane posty

Nadal poszukuję ciuszków tych zużytych i tych mniej, tych niechcianych i tych przeznaczonych na szmatki i tych przeznaczonych do pieca/ogniska i tych przeznaczonych na smietnik i tych bardzo sexi, niegrzecznych, wulgarnych i tych mniej sexy, za malych, ciasnych, pobrudzonych, popisanych, z plamkami i tych w dobrym stanie.

każdy material jest  wazny, bawelna, poliester, satyna, przeswitujacy. dlugie suknie, krotkie koszulki, czy male majteczki i biustonoszyki 

piszcie na gg 5804991

nieznany1985@wp.pl

facebook.com/nieznany001kafe

Cierpliwy ale chyba nic jeszcze od Pań z forum nie dostał 😉

Dnia 11.04.2021 o 17:59, nieznany001 napisał:

dzień dobry 🙂 mam nadzieje, ze tak. 

Kiedyś przecież musi się udać, bo nic nie może przecież wiecznie trwać 😄

Jeśli  On jeszcze nic nie dostał to znaczy, że  tutejsze panie w ogóle i wcale a wcale nie mają serca... albo majtek... 

• Haha 3

Jechałem w sobotę krajową drogą 19 i w lesie przy drodze leżało w jednym miejscu kilka skarpetek, staniczek, spódniczka, i coś tam jeszcze ( chyba ze dwie koszulki, nie zdążyłem zobaczyć). Tak więc jeżeli tak bardzo Tobie zależy to możesz sobie tam podjechać i to wziąć 🤣

21 minut temu, kocur93 napisał:

Tak więc jeżeli tak bardzo Tobie zależy to możesz sobie tam podjechać i to wziąć 🤣

Z tego, co pisał i kiedyś pokazywał to również ma takie że śmietników w kolekcji ale jak widać także grzecznie zresztą prosi o podarownie tych, które są niepotrzebne 

1 godzinę temu, ddt60 napisał:

Z tego, co pisał i kiedyś pokazywał to również ma takie że śmietników w kolekcji ale jak widać także grzecznie zresztą prosi o podarownie tych, które są niepotrzebne 

Mógłby popytać wśród rodziny, znajomych, kolegów i koleżanek ze szkoły. Ewentualnie mógłby poprosić swojego proboszcza żeby ogłosił to podczas ogłoszeń parafialnych to może odzew byłby większy ? 😁

10 godzin temu, kocur93 napisał:

Mógłby popytać wśród rodziny, znajomych, kolegów i koleżanek ze szkoły. Ewentualnie mógłby poprosić swojego proboszcza żeby ogłosił to podczas ogłoszeń parafialnych to może odzew byłby większy ? 😁

nie ma powodu aby się z niego śmiać ani hejtować. Jest bardzo grzeczny, grzecznie prosi, nikomu nie ubliża. Po prostu ma taki fetysz - nikomu nim nie szkodzi i nikogo nie krzywdzi.

Nie śmieję się. Oby mu się udało trochę zebrać. Tu na forum sporo kobiet go czyta, ale odzewu chyba nie ma ...

5 godzin temu, kocur93 napisał:

Nie śmieję się. Oby mu się udało trochę zebrać. Tu na forum sporo kobiet go czyta, ale odzewu chyba nie ma ...

Może piszą na priv 🙂

Dnia 12.04.2021 o 20:44, kocur93 napisał:

Jechałem w sobotę krajową drogą 19 i w lesie przy drodze leżało w jednym miejscu kilka skarpetek, staniczek, spódniczka, i coś tam jeszcze ( chyba ze dwie koszulki, nie zdążyłem zobaczyć). Tak więc jeżeli tak bardzo Tobie zależy to możesz sobie tam podjechać i to wziąć 🤣

Mogłeś zrobić zdjęcia 🙂 Poza tym nie wskazujesz, gdzie dokładnie miałbym szukać tych ubranek 😞

Dnia 12.04.2021 o 21:19, kocur93 napisał:

wstydzę się. poza tym nie znam proboszcza 🙂

Dnia 12.04.2021 o 20:00, jbzbsg napisał:

Jeśli  On jeszcze nic nie dostał to znaczy, że  tutejsze panie w ogóle i wcale a wcale nie mają serca... albo majtek... 

dostałem i to nie raz, ale już dość dawno temu.

Dnia 12.04.2021 o 16:18, LoveSexOrgasm napisał:

Ty pewnie jakis secon hand sklep dla kobiet masz ,przyznaj sie. 😅😉

nie mam. poza tym takich zużytych ubranek raczej by nikt nie kupił 🙂

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, nieznany001 napisał:

Mogłeś zrobić zdjęcia 🙂 Poza tym nie wskazujesz, gdzie dokładnie miałbym szukać tych ubranek 😞

on chyba sobie robi z Ciebie jaja. Dziewczyny czasami porzucają bieliznę w lesie tylko jak zabrudzą kupką lub krwią miesiączkową gdy w takim ustronnym miejscu załatwiają się. Tak z reguły dziś już takich rzeczy w lesie już nie wyrzuca

https://live.staticflickr.com/232/505031974_48c9ace4d8_b.jpg

Edytowano przez ddt60

5 godzin temu, nieznany001 napisał:

Słodki materiał 😞 ja ostatnio znalazłem porzuconą na mieście koszulkę...

Na mieście? 😁

Pewnie jakaś kobieta wracała z randki i przez nieuwagę zgubiła koszulkę 😁

• Like 1

8 godzin temu, nieznany001 napisał:

Jeżeli chcesz to mogę Ci podać między jakimi miejscowościami leżą te ubranka. Gdybym wiedział że tego potrzebujesz to zrobił bym ich zdjęcia.

• Like 1

1 godzinę temu, Magda bez loginu napisał:

Na mieście? 😁

Pewnie jakaś kobieta wracała z randki i przez nieuwagę zgubiła koszulkę 😁

Magduś a Ty nie robisz czasem porządków w szafie tej wiosny ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się