Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Meczennik

Kojarzy ktos kreskowke chojrak tchorzliwy pies??

Polecane posty

Haha, pamietam odcinek, w ktorym szczury porwaly eustachego i mjulier do lasu, a potem tam byl telewizor, i tam lecialo jak jakis gosciu w okularkach opowiadal jak wyjechal do ameryki i sie dorobil odrzutowcow, a eustachy taki zdenerwowany byl hahah

• Like 1

1 godzinę temu, Meczennik napisał:

Haha, pamietam odcinek, w ktorym szczury porwaly eustachego i mjulier do lasu, a potem tam byl telewizor, i tam lecialo jak jakis gosciu w okularkach opowiadal jak wyjechal do ameryki i sie dorobil odrzutowcow, a eustachy taki zdenerwowany byl hahah

Zajebisty A johnny bravo jeszcze lepszy😂

1 minutę temu, malinka 123 napisał:

Zajebisty A johnny bravo jeszcze lepszy

Racja, kiedys byl odcinek, gdzie johny sie budzi, i mu zabraklo zelu do wlosow, to on wpadl w koszmar i poszedl na miasto, a wszedzie zabraklo tego zelu, haha on sie potem zalamal, i nagle sie obudzil i sie okazalo, ze to byl tylko koszmarny sen, i bierze tubke z zelem a tam w srodku nic nie ma znowu hahah i sie odcinek skonczyl

• Haha 2

1 godzinę temu, Meczennik napisał:

Jak spytałeś , to zaraz skojarzyłem Eustachego z Tobą. Chociaż w sumie i Muriel by pasowała 😛

W końcu napisałeś coś fajnego tak to była moja ulubiona bajka bardzo się na niej bałam lubię odcinek z gwiezdna kałamarnica co urodziła małe bobaski

Mi się podobał odcinek z boskim Gąsiorem co mieszkał w chmurach i najpierw zakochał się w Muriel, a potem w ciężarówce Eustachego kiedy usłyszał głos klaksonu. I jeszcze odcinek w którym ich farma została zaatakowana przez armię bakłażanów mieszkających we wnętrzu Ziemi. 😎

4 godziny temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

W końcu napisałeś coś fajnego tak to była moja ulubiona bajka bardzo się na niej bałam lubię odcinek z gwiezdna kałamarnica co urodziła małe bobaski

Pamietam, mnie sie tez bardzo podobal, fajna muzyczka byla, i smutno sie zaczal, bo wieloryb wciagnal samca, ale zakonczenie zajeebiste, jak sie kalamarnica w kwiaty zamienila na koncu, to bylo cos... Kiedys lezalem tak na polu i zjaralem lolka, a potem lezalem na trawce i se wyobrazalem jak moje cialo wsiaka w ziemie i zamieniam sie w kwiaty, haha to wlasnie przez ten odcinek

4 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Mi się podobał odcinek z boskim Gąsiorem co mieszkał w chmurach i najpierw zakochał się w Muriel, a potem w ciężarówce Eustachego kiedy usłyszał głos klaksonu. I jeszcze odcinek w którym ich farma została zaatakowana przez armię bakłażanów mieszkających we wnętrzu Ziemi. 

No tam czasem pokazywali rozne postacie w telewizji, to byl taki chudy gosc w czarnych okularkach i jak eustachy siedzial w jaskini szczurow przywiazany lancuchami do fotela tak pamietam, to nagle w telewizji ten gosciu i opowiada jak wyjechal do ameryki i byl biedakiem a teraz ma odrzutowiec basen i posiadlosc i w chuuj kasy i sie smial hahah a eustachy sie wkurzyl hahah

• Haha 1

Napisano (edytowany)

A pamiętasz odcinek jak pojechali na statek na wakacje i wylądowali jako sprzet AGD na arenie walki na wyspie ? 😂

Edytowano przez Czepek nad Bałtykiem

1 godzinę temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

A pamiętasz odcinek jak pojechali na statek na wakacje i wylądowali jako sprzet AGD na arenie walki na wyspie ?

Kojarze odcinek jak przyjechal akwizytor i cala chate okryli szklana kula a tam warzywa rosly a nagle wielkie owady zaczely sie pojawiac

Raz mialem sytuacje z dwoma przyjaciolmi, ze poszlismy na gorke na osiedlu palic lolki, i po dwoch oni siedzieli i odbywali ze soba powazna rozmowe, a ja lezalem na trawce i myslalem i nagle mi sie przypomnialo, jak bylem u babci kilka lat wczesniej (2013) i ogladalem telewizje a tam swiat wedlug kiepskich i stare odcinki. No i byla scena jak ferdek z waldkiem ogladali telewizje OKIL i adam malysz skakal a za chwile pobil rekord skoczni i sie komentator cieszyl hahah a za chwile kwasniewska.wyszla na stok i robila aniolki na sniegu a ja se tak lezalem na trawce i mi sie ta scena przypomniala, jak sie zaczalem smiac, szczalem ze smiechu chyba z 20 minut, a koledzy powazna rozmowe mieli i potem byli wkuurwieni na.mnie, gadali mi, ze sie z ich smialem ja.mowie.ze to scena.z.kiepskich mnie.rozbawila hahah ale nie rozumieli mnie

3 minuty temu, Meczennik napisał:

Kojarze odcinek jak przyjechal akwizytor i cala chate okryli szklana kula a tam warzywa rosly a nagle wielkie owady zaczely sie pojawiac

Raz mialem sytuacje z dwoma przyjaciolmi, ze poszlismy na gorke na osiedlu palic lolki, i po dwoch oni siedzieli i odbywali ze soba powazna rozmowe, a ja lezalem na trawce i myslalem i nagle mi sie przypomnialo, jak bylem u babci kilka lat wczesniej (2013) i ogladalem telewizje a tam swiat wedlug kiepskich i stare odcinki. No i byla scena jak ferdek z waldkiem ogladali telewizje OKIL i adam malysz skakal a za chwile pobil rekord skoczni i sie komentator cieszyl hahah a za chwile kwasniewska.wyszla na stok i robila aniolki na sniegu a ja se tak lezalem na trawce i mi sie ta scena przypomniala, jak sie zaczalem smiac, szczalem ze smiechu chyba z 20 minut, a koledzy powazna rozmowe mieli i potem byli wkuurwieni na.mnie, gadali mi, ze sie z ich smialem ja.mowie.ze to scena.z.kiepskich mnie.rozbawila hahah ale nie rozumieli mnie

Też mam takie sytuacje że się wyłączam z rozmowy i myślę o czymś innym i się śmieje a ludzie zdziwieni

Ahh ja tyle ziola w anglii wyjaralem, ze mnie to tak nie zachwyca juz, ale jak pieerdolnie.mocno to lubie se jechac daleko na rower np. Do coventry

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować