Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Od prawie miesiąca mam dziwny ból w lewym podbrzuszu, promieniuje on tak jakby na nerkę i lewą nogę. Czy to może być jajnik? Przez pandemie ciężko się gdziekolwiek dostać. Jutro udało się dostać prywatnie na usg jamy brzusznej. Czy takie usg może wykazać jakieś zmiany na jajniku czy ewentualnie pomoże rozwikłać co jest przyczyną takiego promieniującego bólu? Jak myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałaś tak kiedyś już? Ogólnie masz bóle przy krwawieniu lub w środku cyklu? Ja np. jedyny taki ostry ból miałam 2 tyg. po porodzie - nic mi wtedy nie pomagało, ale szybko minęło. I to był ból po jednej stronie jakby jajnik z promieniowaniem na tył pleców. Nigdy więcej takiego bólu nie miałam. Ale po porodzie uregulowały mi się cykle, widze bo na testerze na ślinę afrodyta regularnie sprawdzam. Każdy większy ból poczytałabym jako coś niepokojącego. Na pewno lekarz rozwikła Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką stosujesz antykoncepcję, bo to ważne. Ja dopiero dobrze się czuję po odstawieniu pigułek i zabezpieczam się dopochwową wkładką antykoncepcyjną Caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2021 o 13:55, Sarsaqw napisał:

A miałaś tak kiedyś już? Ogólnie masz bóle przy krwawieniu lub w środku cyklu? Ja np. jedyny taki ostry ból miałam 2 tyg. po porodzie - nic mi wtedy nie pomagało, ale szybko minęło. I to był ból po jednej stronie jakby jajnik z promieniowaniem na tył pleców. Nigdy więcej takiego bólu nie miałam. Ale po porodzie uregulowały mi się cykle, widze bo na testerze na ślinę afrodyta regularnie sprawdzam. Każdy większy ból poczytałabym jako coś niepokojącego. Na pewno lekarz rozwikła Twój problem.

Byłam na usg, nic nie wykazało, lekarz stwierdził, że to może być od kręgosłupa. Robiłam też uag tarczycy wszystko okej. Na jajniku nic nie ma oprócz kilku pęcherzyków, powiedzial że to pęcherzyki graffa i to normalne przy miesiączkowaniu. Ból taki delikatny cały czas odczuwam. Szczerze mówiąc podczas miesiączki czy w środku cyklu nie mam boli. Albo jest ból w pierwszym dniu krwawienia i tyle. Nigdy nie miałam takich problemów. Za tydzień jestem umówiona na badania z krwi moczu i hormony. Zobaczymy czy coś wyjdzie wtedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pcos, tez mialam bole jajników, ale przy tym nieregularne miesiączki, odkryłam to dzięki komputerowi cyklu cyclotest myWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idz do gina na usg  i zbadaj hormony, do tego kontroluj sobie cykl zebys dokladnie wiedziala w jakich dniach bole wystepuja (do tego moge ci polecic afrodyte smart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten termometr owulacyjny MySense daje radę. Zawsze z wykresai cykli chodze do ginekologa i on to analizuje, więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×