Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Kitek odszedl

Polecane posty

15 minut temu, Kulfon napisał:

Po angielsku tez sie nie potrafisz wypowiedziec.

O truth Ci chodzi jak zawsze,zeby wtrynic się do topiku i zrobić off topa z zawisci, ze mnie chce dwoch, a Ty masz tylko jednego i jeszcze nie jestes zona nawet? Hehe

If for some reason we are unable to be together the answer is grinbak. Pasuje? Teraz jest poprawnie według włączonych napisów? Rostiz?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niburdiama napisał:

To są całkiem inne wspomnienia. Wszystkie cenne.

Pamiętam jak ja, maz, Kitek i inni spotykaliśmy się na party jak jeszcze byliśmy singlami. I jak maz przyjął mnie ciepło, czestowal słodyczami,kiedys chcial mnie i Kitka nawet swatać, w sensie, że widzi, że mamy wspolne tematy i nie możemy się nagadac. 

Pamiętam jak byłam w szpitalu i Kitek przyniósł mi soczek nie tracac nadziei. 

I pamietam jak nasze drogi sie rozeszły, a potem w dziwnych okolicznościach wpadaliśmy na siebie.

I pamietam ten moment z mężem gdy celebrowalismy sukcesy,byliśmy szczesliwi.

I pamietam, gdy Kitek dal mi roze i te Jego piekne zapatrzone oczy..

 

Scenarzysta tej telenoweli chyba właśnie zażył grzybków halucynogennych 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Druhu napisał:

Wiem, że to co piszesz nie jest godne takie zaangażowania, czasu, emocji i nie wiem czego tam jeszcze używasz przy eksploatowaniu swoich wewnętrznych przeżyć. 

Niewazne, zapomnij. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Niewazne, zapomnij. Czesc

Nigdzie nie idę, żadnego cześć. Siedź i pisz dalej. Bo w fajny sposób obnażasz ubogość moich emocji, gdybym nawet chciał coś powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Druhu napisał:

Wiem, że to co piszesz nie jest godne takie zaangażowania, czasu, emocji i nie wiem czego tam jeszcze używasz przy eksploatowaniu swoich wewnętrznych przeżyć. 

Chłopie, ona te historie wymyśla niemalże hurtowo, a mają one z rzeczywistością tyle wspólnego, co fabuła Klanu 😉 A Ty się niepotrzebnie wczuwasz i za chwilę będziesz żałował... 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Chłopie, ona te historie wymyśla niemalże hurtowo, a mają one z rzeczywistością tyle wspólnego, co fabuła Klanu 😉 A Ty się niepotrzebnie wczuwasz i za chwilę będziesz żałował... 

Mitomanka? Nawet jeśli zmyśla, to nie wyklucza to jej bogatego świata emocji i fantazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Druhu napisał:

Mitomanka? Nawet jeśli zmyśla, to nie wyklucza to jej bogatego świata emocji i fantazji. 

Te infantylne historie pojawiają się tutaj cyklicznie. Kitek już wcześniej ostatecznie odszedł, ale potem jednak wrócił, teraz znowu odszedł, pojawiła się postać męża... A prawda jest taka, że Kitek istnienie tylko w umyśle Niburdiamy 😉 Ta forumowa telenowela kontynuuje najlepsze tradycje znanego serialu "Moda na sukces" 😄

A na marginesie, co do bogactwa jej świata emocji i fantazji, to infantylność i stopień odrealnienia tych historii sugeruje emocjonalność na poziomie 12-latki, i to raczej średnio rozgarniętej 😉

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Ja nawet na takim poziomie nie potrafiłbym zmyślać. Świat fantazji, przywiązania do kogoś, świat uczuć i emocji, to nie mój świat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

Chłopie, ona te historie wymyśla niemalże hurtowo, a mają one z rzeczywistością tyle wspólnego, co fabuła Klanu 😉 A Ty się niepotrzebnie wczuwasz i za chwilę będziesz żałował... 

Dodajmy, że niektórzy płoną z zawisci z powodu tych historii 😎

Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, agent of Asgard napisał:

A 2 mce temu byłaś zaręczona z Kitkiem?

No wlasnie? I co na to maz🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niburdiama napisał:

Nagle przyszedl i powiedział, że będzie pracowal zdalnie tylko i ze chce zamieszkać w domku z ogrodem, w którym zasadzi melony oraz ogórki i ze juz nie chce mieszkać w mieście, a poza tym widzi, że nie chce byc z Nim i ze nie wykonuje ciepłych gestów do Niego,a jak chcial wyjsc ze mna na spacer to nie chciałam i ze musi się odciąć od tego wszystkiego, zmienić otoczenie 😕 

No przeciez moglas mu wytlumaczyc ze ty bys chciala bardziej okazywac mu uczucia, ale przy mezu to jednak glupio😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Maz jest ok, spoko. Nie jest źle. Nie moge powiedziec, ze jest bardzo zly, nie czuje sie z Nim bardzo źle i łączy Nas tyle lat razem i to calkiem dobrych lat. Wydawało mi się, że jestem bardzo szczesliwa z Nim dotychczas. Komplikacje zaczęły się dopiero po kawku z Kitku i dłuższej rozmowie.

Nie, no jesli maz nie jest bardzo zly i nie jestes przy nim az tak bardzo nieszczesliwa, to w sumie masz bardzo udane malzenstwo 😁. Jak nic przebrany z ulegalek🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Ale gdybym nie musiala rezygnować z tego,co mam i mogla miec równocześnie cos stable i milosc to tak. Zachować to razem. 

Mysle dokladnie tak samo🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Ale to tak nie wygląda. A kiedy dwom osobom jestes potrzebny, ale możesz wybrać tylko 1 to wybierasz to, co znasz i co sprawdzone. I co jest dobre i działa.

I chyba pierwszy raz napisalas cos bardzo sensownego z czym zupelnie musze sie zgodzic🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

O truth Ci chodzi jak zawsze,zeby wtrynic się do topiku i zrobić off topa z zawisci, ze mnie chce dwoch, a Ty masz tylko jednego i jeszcze nie jestes zona nawet? Hehe

If for some reason we are unable to be together the answer is grinbak. Pasuje? Teraz jest poprawnie według włączonych napisów? Rostiz?

Jeesssuu, przesadzilas. Jak mozna ci zazdroscic meza z ktorym w koncu nie jest tak bardzo zle i niedoszlego kochanka ktory zwina sie w sina dal szukac majetnej zony..🤔. Za to jej zazdroszcze ze Ona jest wolna😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Qwerty82 napisał:

Musze ignore. To nie na moje nerwy

Nie dawaj😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Niburdiama napisał:

Dodajmy, że niektórzy płoną z zawisci z powodu tych historii 😎

Hehe

Swoją drogą szacun, że chciało Ci się tu komentować o piątej nad ranem 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niburdiama napisał:

Dodajmy, że niektórzy płoną z zawisci z powodu tych historii 😎

Hehe

A ta zawiść to o co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

O bujną wyobraźnię i urojenia

Ale jest pewien postęp. Koleżanka Niburdiama już nie napierrrdala tu postami całe noce sama do siebie jak Messerschmit. Teraz kulturalnie komentuje o piątej rano 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Kitek się zesral 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×