Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
iwojciechowskaa

Czy jak facet szczerze kocha to się w końcu oświadczy?

Polecane posty

20 minut temu, Leżaczek napisał:

Finasowym rentiera. Jak masz chciazby stan w którym utrzymasz się z portfela to co innego gdy się miało dużo mniej. Wtedy się bardzo ciśnie.

Co dla ciebie znaczy utrzymać się z portfela?

Jeden utrzyma się za1000 zł na miesiąc.

Inny za 100000 zł na miesiąc.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Leżaczek napisał:

Właśnie nie rozumiesz człowiek który jeszcze nie wyszedł ze ścigania się z sasiadami a człowieka po samorozwoju.

Jak oderwiesz się od konsoli to może zobaczysz realny świat... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Leżaczek napisał:

Wiesz co to samorozwoj. Gdy innym nie zazdroscisz, nie patrzysz kto ma lepszy. Możesz co najwyżej być lepszą wersją siebie z roku poprzedniego. Ci co tak postrzegają realny świat to nie wyszli z gimnazjum tylko pensje dostali. Gdy wyzbedziesz się potrzeby chwalenia się, gdy kupisz coś tylko dla siebie.

Wiesz co to jest rozwój? Jak patrzysz na to co robią inni, co im się udaje i zaczynasz korzystać z ich wiedzy by zaspokoić swoje potrzeby, a nie biadolisz, że chciałbyś mieć PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Leżaczek napisał:

prowadzenie obecnego stylu życia bez konieczności pracy i polegania na kimkolwiek

Taka podstawa. A jak osiagnie wymarzony to już w ogóle schodzi ciśnienie żeby cisnąć. Wtedy już się gra o zabawki przekonanie.

 

Dalej strzelasz ogólnikami. Są ludzie, którzy żyją za 1000 zł i takie życie im się podoba, są tacy że żyją za 1000000 zł i taki życie im się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Tylko pomyliłeś dwie rzeczy, patrzenie na to co robią inni z sciganiem się z nimi. Bo on ma złote klamki to ja muszę mieć. To jest zacofanie. Zazdrość i podobne złe odczucia.

Ps4 to mam od kilku lat.

W takim razie źle odczytałem twój filmik... 

Czy pomyliłem? Nie, to są dwie różne rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

A czym mam strzelać nie piszemy o mnie tylko ogólnie uniwersalnie.

 

Nic nie jest uniwersalne... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

No napewno źle, ja tu już mam i więcej nie potrzebuje. Zastanawiam się jak mieć mniej. Coś jakieś czas.

Rozdaj wszystko to co masz i po problemie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Leżaczek napisał:

Sprzedam głupi nie jestem

😆

Jak sprzedasz to nie będziesz miał mniej, będziesz miał tylko inną formę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Zależy jak to widzi ślub. Moja znajoma żyje z facetem 10 lat, tak samo -brak oświadczyn ,mają ponad 30 lat. Kupili  mieszkanie ,mają prace i żyją ALE obaj na to się zgadzają.

W świetle prawa jesteś nikim dla swojego faceta.

Obaj musicie sobie wyjaśnić czego oczekujecie. Powiedz mu co myślisz ,kochasz go i masz prawo myśleć  o zaręczynach i ślubie , chcesz też miec pewność i za drugiego człowieka wziąść odpowiedzialność. Może on właśnie unika tej odpowiedzialności ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, monikapp25 napisał:

Zależy jak to widzi ślub. Moja znajoma żyje z facetem 10 lat, tak samo -brak oświadczyn ,mają ponad 30 lat. Kupili  mieszkanie ,mają prace i żyją ALE obaj na to się zgadzają.

W świetle prawa jesteś nikim dla swojego faceta.

Obaj musicie sobie wyjaśnić czego oczekujecie. Powiedz mu co myślisz ,kochasz go i masz prawo myśleć  o zaręczynach i ślubie , chcesz też miec pewność i za drugiego człowieka wziąść odpowiedzialność. Może on właśnie unika tej odpowiedzialności ? 🙂

A ślub daje gwarancję odpowiedzialności oraz ochronę człowieka pod każdym względem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, monikapp25 napisał:

Zależy jak to widzi ślub. Moja znajoma żyje z facetem 10 lat, tak samo -brak oświadczyn ,mają ponad 30 lat. Kupili  mieszkanie ,mają prace i żyją ALE obaj na to się zgadzają.

W świetle prawa jesteś nikim dla swojego faceta.

Obaj musicie sobie wyjaśnić czego oczekujecie. Powiedz mu co myślisz ,kochasz go i masz prawo myśleć  o zaręczynach i ślubie , chcesz też miec pewność i za drugiego człowieka wziąść odpowiedzialność. Może on właśnie unika tej odpowiedzialności ? 🙂

Już odpowiedziałam parę stron temu jak się sprawa potoczyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×