Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwia2874t729

beta hcg z krwi negatywna a testy pozytywne

Polecane posty

Witam. Prosze o odpowiedź osób które miały podobna sytuacje. Wyszły mi 3 testy pozytywne a beta 1.20. Nie wiem czy to ciąza czy oznak jakiejś choroby. Odrazu mówie żę miałam robiona cytologie. Wynik jest idealny .Podkreślam ze mam nieregularne cykle .Prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik z krwi jest dokładniejszy (chociaż nie w 100%), z moczu to taki tylko mniej-więcej. Dziwne jest, że 3 testy z moczu pokazały wynik dodatni, a z krwi ujemny. Powtorz b-hcg z krwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są 2 opcje i obie są mało prawdopodobne, ale jednak... 1- trzy testy wadliwe/ może zalane. 2- w lab popełnili błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do lekarza na szczegolwe badania, bo falszywie pozytywny test moze byc przy:

torbiele na jajnikach  

choroba nerek 

niektóre nowotwory

zaburzenia wpływające na poziomy hormonów, zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy lub przed menopauzą  

nowotwory komórek tworzących łożysko 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja miałam robioną cytologie jest bardzo dobra:) do lekarza chodze regularnie nie mam zadnych torbieli ani nowotworów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Oliwia2874t729 napisał:

tylko że ja miałam robioną cytologie jest bardzo dobra:) do lekarza chodze regularnie nie mam zadnych torbieli ani nowotworów.

 

Cytolgia pokazuje stan szyjki macicy, a nie macicy czy innych organow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w laboratorium się po prostu pomylili, skoro trzy testy są pozytywne. Najlepszym rozwiązaniem jest pójście do lekarza i ewentualne potwierdzenie ciąży, lub jej wykluczenie. 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Zazwyczaj jak testy mi wyszedł pozytywnie byłam w ciąży a teraz beta wychodzi. 1.20. W przeciągu miesiąca robiłam 2 razy betę i była takiej samej wartości. Trochę mnie dziwiło bo każde badanie zawsze troszeczkę różni się wynikiem. Mało tego urosly mi strasznie piersi i mam bóle brzucha. W tym tygodniu mam lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×