Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wirtualna księżniczka

Czy mężczyzna może pokochać

Polecane posty

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

i to niby jest najważniejsze w życiu ? 

Nie wiem. Różni są ludzie, możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Solero napisał:

Dla niektórych związek to układ a małżeństwo to tylko biznes 😉

Daleko na tym nie pojedziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cyganka napisał:

Daleko na tym nie pojedziesz 

Mi to mówisz. Ja dobrze o tym wiem 🙂 całe życię męka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Co ty pierd@lisz ? 

Pierwsza zasada kto wybrzydza ten nie ru@ha 

a dwa jeśli przy tym nie rani się tej drugiej osoby to co za problem? 

jedynie w tym przypadku można zranić tylko siebie.

I Ty myślisz, ze jestes normalny?? 

Kto wybrzydza ten...?? Lecz się. 

Jakim prawem będąc tak zepsuta osoba uzurpujesz sobie prawo do pouczania kogokolwiek na temat miłości? 

Jeśli roochales kobiete, do której nic nie czules i ci się nie podobała a udawałeś ze jest inaczej to tak, raniles ją. No chyba, ze z góry powiedziales, ze ci sie nie podoba, jest z braku laku, więc nic z tego nie będzie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AntyBazyl napisał:

I Ty myślisz, ze jestes normalny?? 

Kto wybrzydza ten...?? Lecz się. 

Jakim prawem będąc tak zepsuta osoba uzurpujesz sobie prawo do pouczania kogokolwiek na temat miłości? 

Jeśli roochales kobiete, do której nic nie czules i ci się nie podobała a udawałeś ze jest inaczej to tak, raniles ją. No chyba, ze z góry powiedziales, ze ci sie nie podoba, jest z braku laku, więc nic z tego nie będzie. 

 

Jak przystało awantura kto ma rację 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż życie. Nie wszystko można mieć jakby się chciało. Miłość pieniądze nie chodzą w parze z reguły coś za coś. Ci którzy mają kasę i mogą wybierać w laskach za nic mają uczucia innych bo liczy się pozer albo mają z tego zysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Ty nawet nie wiesz co to jest, bo miłość to nie pieniądze ani zaradność ani uroda.

Mi jak ktoś się nie podobał to dawałem szanse by się wykazała w innych aspektach, najczęściej kończyło się na tym że byliśmy z innych światów.

a co do ru@hania to było to dokładnie tak samo w drugą strone, te osoby zwyczajnie też do mnie nic nie czuły a miały potrzebę. A kiedy ja chciałem coś więcej to no cóż "zostańmy tak jak jest". 

Więc twoje pier..... o moralności jest jak zwykle z pupy. 

Dawałeś szansę by się wykazała. 😂 😂 😂 😂 

A może samemu trzeba było się wykazać? Nie podobaly się to się nie wykazywałes i zdziwiony, ze za paniczem nie biegały?? 

Doskonale wiem co to miłość... I sam to udowadniasz: nie podobały się to się miały wykazać. Gdyby się podobały to bys latał jak pies. Ot, taka twoja definicja miłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AntyBazyl napisał:

Dawałeś szansę by się wykazała. 😂😂😂😂 

A może samemu trzeba było się wykazać? Nie podobaly się to się nie wykazywałes i zdziwiony, ze za paniczem nie biegały?? 

Doskonale wiem co to miłość... I sam to udowadniasz: nie podobały się to się miały wykazać. Gdyby się podobały to bys latał jak pies. Ot, taka twoja definicja miłości. 

On z gatunku trutni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pokochać oczywiście ,ale jest duża szansa że ma dziwne fetysze .Kulomiotka o tej wadze ok ,ale100 kg dla kobiety nawet wysokiej to stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niby normalny napisał:

Po takich wpisach to autorka, wpadnie w jeszcze większe kompleksy.

najbardziej boli mnie hipokryzja.

Gdzie ta sama osoba mówi często bądź sobą, nie zmieniaj się dla nikogo.

Jesteś gruba a to musisz to zmienić.

...olo o tym że liczy się samoakceptacja też jest takie samo 

jak ma ktoś siebie zaakceptować jak jej  na każdym kroku przypominają ludzie że jest otyła.

A potem widzisz ? masz problem z samoakceptacją zmień to. 

Hipokryzja.

Nigdzie nie pisałam, że ma się zmienić ,choć może powinna bo nadwaga może prowadzić do śmierci ,w przeciwieństwie do paskudnego nawet charakteru .Pytanie autorki nie dotyczyło samooceny ,napisałam ,że może być kochana oczywiście i ma pewno wiele innych zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Palenie papierosów może doprowadzić do śmierci, jazda po pijaku może doprowadzić do śmierci i wiele wiele innych  rzeczy (i większość z tych ludzi dalej pali pije czy je ), wątpie żeby autroka nie miała tej świadomości.  

Zapaśnik sumo też ma tą świadomość ,ale jest wręcz uwielbiany ,co ma piernik do wiatraka .Czasem to co robimy ma wpływ na naszą  większą wagę i o tym pisałam, że wtedy 100 jest ok ,w innym wypadku to dużo i to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Czy jest ok czy nie ok czy chce żyć krócej czy dłużej  to tylko jej i wyłącznie sprawa jest.

Ci co tak wypominają albo tłumaczą że to niezdrowe że będzie się lepiej czuła itd. po prostu najczęściej nie podoba im się ta osoba wizualnie a wręcz denerwuje, ale nie chcą wyjść na nietolerancyjnych buców.

Bo powiedz ile jest tak naprawdę ludzi którzy tak mocno się przejmują zdrowiem kogoś innego ? 

Nie widuje pewnie autorki i nie martwię się bardzo ,chodzi raczej o tendencje. Jak kobieta Rubensa może być bardzo kochana ,ale sama ma z tym problem .Po co twierdzić, że jest ok .Jak byś zobaczył otyłe dziecko ,powiedział byś rodzicom ,że wyrośnie gdyby Cię spytali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

trochę nie zrozumiałem, ale czy masz to na myśli że kobieta otyła nie może być kochana ? 

Dużo ludzi myli pociąg seksualny z miłością. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niby normalny napisał:

trochę nie zrozumiałem, ale czy masz to na myśli że kobieta otyła nie może być kochana ? 

Może .Czego nie zrozumiałeś? może być kochana bo jest otyła ,albo mimo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×