Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MissAlex

BBW, Puszyste dziewczyny - Forum lub portal

Polecane posty

Cześć, jestem pulchną dziewczyną po 30stce. Konwencjonalne portale randkowe średnio się sprawdzają gdy przychodzi do zdania sobie sprawy, że "jest mnie wiecej". 

Chciałabym poznać fajnego faceta, być może stworzyć związek ale koniecznie zależy mi na akceptacji tego jak wyglądam ( mój wygląd nie jest konsekwencją pizzy i czekolady na przemian a hormonów). 

Stąd moje pytanie czy kojarzycie jakieś portale albo fora dla osób puszystych? Lub dla miłośników BBW? 

Miłego dnia dla Wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czateria to miejsce na wyżycie się A nie realne miejsce by poznać kogoś "normalnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że pokładam nadzieję w tym miejscu? 

Raczej Szukam opinii, może jakiś info. 

Wiesz, czasem się znajdzie coś nieoczywistego w dziwnym miejscu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, MissAlex napisał:

Czateria to miejsce na wyżycie się A nie realne miejsce by poznać kogoś "normalnego".

To jeśli się wyżywasz to rób to dalej a tymczasem innym nie przeszkadzaj. Ja poznałam i to normalne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, MissAlex napisał:

A kto powiedział, że pokładam nadzieję w tym miejscu? 

Raczej Szukam opinii, może jakiś info. 

Wiesz, czasem się znajdzie coś nieoczywistego w dziwnym miejscu 😉

Są randki dla puszystych na fb. Jest też dziewczyna na fb i instagramie Galoszka. Tam też pisze ,gdzie można poznać fajnych facetów. A sama nie należy do szczupłych. Szukaj też po różnych portalach dla puszystych. Trzeba  trochę cierpliwości ale myślę,że w końcu ktoś się znajdzie;)  Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gonia1 napisał:

Są randki dla puszystych

puszysta jest taką samą kobietą jak każda i również są mężczyźni lubiący kobiety plussize. Więc pewnie nie ma żadnych przeszkód aby znaleźć partnera, ponieważ wiele zależy od cech charakteru, osobowości, tego czy i na ile jesteś kobietą zadbaną.

https://boombo.club/uploads/posts/2019-11/thumbs/1574087891_polnye-golye-modeli-erotika-46.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, AgiBer napisał:

To jeśli się wyżywasz to rób to dalej a tymczasem innym nie przeszkadzaj. Ja poznałam i to normalne osoby.

Cóż za personalny atak... lepiej się poczułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, MissAlex napisał:

Cóż za personalny atak... lepiej się poczułaś?

Proszę zacytować gdzie padł atak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz popisać to pisz na mój email: T.wysocki052@onet.pl 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Wolfram141 napisał:

Gdzie szukać puszystych kobiet znacie jakieś portale? 

Wszędzie. Blisko 60% społeczeństwa ma nadwagę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2021 o 10:02, Wolfram141 napisał:

Gdzie szukać puszystych kobiet znacie jakieś portale? 

Kurła, autorka tematu sama Ci piszę, że jest szeroka, a Ty się pytasz o to gdzie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ddt60 napisał:

 Zawsze jest gdzieś ta granica ...

 

Tylko dla każdego gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sinmara napisał:

Tylko dla każdego gdzie indziej.

to prawda .... mam też swoją ... ale i tak jeszcze kobieta czy szczupła czy puszysta musi mieć jakiś wdzięk, osobowość, cechy charakteru które czynią ja atrakcyjną.

ta poniżej wg. moich subtelnych oczywiście ocen nie przekracza tej granicy i być może ma coś fajnego w sobie ...

https://margalefturisme.com/img/plus-sized-models-nude-5.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

to prawda .... mam też swoją ... ale i tak jeszcze kobieta czy szczupła czy puszysta musi mieć jakiś wdzięk, osobowość, cechy charakteru które czynią ja atrakcyjną.

 

 

 

Jasne, jednak to, co czujemy, myślimy i czy siebie lubimy, widać na zewnątrz. Myślę, że każdy ma jakiś "typ", który mu się podoba a nieraz dzieje się tak, że spotykamy zupełne jego przeciwieństwo, ale niesamowicie nas do siebie przyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sinmara napisał:

Myślę, że każdy ma jakiś "typ", który mu się podoba

w tym problem, że ja nie mam. To znaczy nie do końca, mam - ale on się opiera na atawistycznej zasadzie kształtu kobiecej figury a nie tego czy jest szczupła czy nie. To znaczy chodzi o piękno i symetrię oczu, twarzy potem kształt ramion oraz proporcje ciała - ramion, biustu, brzucha, bioder i ud. Dlatego podobały mi się zarówno szczupłe jak i puszyste ale o odpowiednich proporcjach ciała. Poza tym dla mnie zawsze bardzo ważny był wdzięk, który wynikał już nie z samej fizycznej urody ale osobowości i charakteru. Niestety samo fizyczne "piękno" bywa "niepiękne". Kobiety mające wdzięk i osobowość bywają dużo piękniejsze nawet jeśli "teoretycznie nie są aż tak piękne"

https://x3vid.com/images/10115/https:__ep1.xhcdn.com_000_127_581_188_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

w tym problem, że ja nie mam. To znaczy nie do końca, mam - ale on się opiera na atawistycznej zasadzie kształtu kobiecej figury a nie tego czy jest szczupła czy nie. To znaczy chodzi o piękno i symetrię oczu, twarzy potem kształt ramion oraz proporcje ciała - ramion, biustu, brzucha, bioder i ud. Dlatego podobały mi się zarówno szczupłe jak i puszyste ale o odpowiednich proporcjach ciała. Poza tym dla mnie zawsze bardzo ważny był wdzięk, który wynikał już nie z samej fizycznej urody ale osobowości i charakteru. Niestety samo fizyczne "piękno" bywa "niepiękne". Kobiety mające wdzięk i osobowość bywają dużo piękniejsze nawet jeśli "teoretycznie nie są aż tak piękne"

 

Znowu post na różowo 🤔

Ładnie napisane. Czyli po prostu to coś, tak, niektórzy roztaczają pewien u.rok, któremu ciężko się oprzeć.

Seks jest ok, ale uro.ków rzucać nie wolno 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×