Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wizirka

Mam romans.Co o tym myslicie?

Polecane posty

1 minutę temu, Mieczwpochwie napisał:

Aż rączki zabolą! Omdleją i się puścisz, czego oczywiście nie życzę.

Trzymam mocno. Nie puszczę 😀

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Moja kielbasa ma się bardzo dobrze, suszy sie cały czas i robi się jeszcze bardziej ekskluzywna, taka max wysuszona to bardzo przyjemne w smaku. A jak tam Twoja? 😎

To super. Na pewno będzie smakować wyrafinowanym podniebieniom smakoszy snobistycznych potraw.

Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To super. Na pewno będzie smakować wyrafinowanym podniebieniom smakoszy snobistycznych potraw.

Na to licze, ale z drugiej strony lepsza ususzona kielbasa niż z braku milosci kielbasa do pasa 😎

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Na to licze, ale z drugiej strony lepsza ususzona kielbasa niż z braku milosci kielbasa do pasa 😎

Ten bajt na naiwniaka jest dobry.

5 minut temu, Niburdiama napisał:

O tym właśnie piszę.

Otóż ja podchodzę do tego tak, nie kupi mi domu ani samochodu, nie posadzi drzewa to mi się nie opłaca body zakladac, wole reformy XXL  😎

Z tzw miloscia a raczej jej terminem to jak z terminem inteligencja 🙂 To wypadkowa kilku  prostych emocji.Ta ktora bierze gore narzuca koloryt emocjonalny calosci.Nie ma idealnie czystej milosci erotycznej czy np  rodzicielskiej.To zawsze jakas mieszanka , tyle ze w erotycznej akurat pozadanie bierze gore.

Jak z kazda emocja silne osobowosci potrafia sobie z nimi dawac rade.Trzeba tylko chcec i wypracowac sobie technike znajac wlasny umysl.

Podpowiem jedna z nich oparta na zasadzie odruchu warunkowego:) Ilekroc o nim pomyslisz gryz sie w jezyk i to bolesnie.! Potem za kazdym razem gdy ruszysz jezykiem bedzie bolalo a ty bedzie przypominala go sobie ale nie w sposob ktory daje ci wystrzal hormonow szczescia do krwi ale bol.Po paru dniach... do miesiaca juz o nim nie bedziesz chciala pamietac  bo bedzie ci sie kojarzyl z bolem 🙂 

Metoda bardzo skuteczna  LOL  i sprawdzona 🙂 Dziala! 

Przed chwilą, Olimpia napisał:

Trzymam mocno. Nie puszczę 😀

Coś Ci napiszę. Facet cierpliwie czeka na trudniejsze dni w Waszym związku. A wtedy doczeka się. Pójdziesz jak w dym. A żeby być pewnym, że i tak Cię zdobędzie, na dłuższy czas zerwie z Tobą kontakt.

9 minut temu, Niburdiama napisał:

Rozsadny facet 11 lat pozada kobiete?

To kazirodztwo !

10 minut temu, Olimpia napisał:

Tak do tego podchodzę. Nie opłaca mi się.

Nie ma drzewa z wyrytym sercem to pozadanie wychodzi na spacer. 😎

Coś Ci napiszę. Facet cierpliwie czeka na trudniejsze dni w Waszym związku. A wtedy doczeka się. Pójdziesz jak w dym. A żeby być pewnym, że i tak Cię zdobędzie, na dłuższy czas zerwie z Tobą kontakt.

Ja zerwałam z Nim kontakt. Rozumiesz😠

3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ten bajt na naiwniaka jest dobry.

Twoj tez, ze żałujesz, ze nie jadlas więcej kielbasy 😎

Napisano (edytowany)
7 minut temu, marinero napisał:

Z tzw miloscia a raczej jej terminem to jak z terminem inteligencja 🙂 To wypadkowa kilku  prostych emocji.Ta ktora bierze gore narzuca koloryt emocjonalny calosci.Nie ma idealnie czystej milosci erotycznej czy np  rodzicielskiej.To zawsze jakas mieszanka , tyle ze w erotycznej akurat pozadanie bierze gore.

Jak z kazda emocja silne osobowosci potrafia sobie z nimi dawac rade.Trzeba tylko chcec i wypracowac sobie technike znajac wlasny umysl.

Podpowiem jedna z nich oparta na zasadzie odruchu warunkowego:) Ilekroc o nim pomyslisz gryz sie w jezyk i to bolesnie.! Potem za kazdym razem gdy ruszysz jezykiem bedzie bolalo a ty bedzie przypominala go sobie ale nie w sposob ktory daje ci wystrzal hormonow szczescia do krwi ale bol.Po paru dniach... do miesiaca juz o nim nie bedziesz chciala pamietac  bo bedzie ci sie kojarzyl z bolem 🙂 

Metoda bardzo skuteczna  LOL  i sprawdzona 🙂 Dziala! 

Mam inne plany. Zamierzam wyrwać tego miljenerra, w koncu mamy takie same 24 godziny i jak jedna potrafi to i inna potrafi, a poniewaz im bardziej niedostepny, tym bardziej luksusowy, a ja jestem nieco jak taki kręcący sie i filujący mezczyzna za piekna kobieta, co jej ładuje kity, zeby wyladowac na kolacji, a potem, zeby Ona wyladowala na Nim, wiec zgodnie z teoria, ze kropla drazy skałe to ktos kogos prawdopodobnie wydrazy jak okolicznosci będą sprzyjające, ale ta wydrążona nie bede ja 😎

Edytowano przez Niburdiama

Przed chwilą, Olimpia napisał:

Ja zerwałam z Nim kontakt. Rozumiesz😠

Tym lepiej dla niego. Ciągle Cię ma. Przekonasz się o tym po pierwszej kłótni z mężem. Ochłoniesz i pomyślisz: przecież on tam ciągle jest! Czeka na mnie! To ja z nim zerwałam! Ależ byłam głupia!

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Dokladnie, dlatego Kitek grzecznie czeka z cygarem i szklaneczką w ręku az przyjadę wiec randki nie proponowal, ale lubie zaskakiwać wiec zarobiona jestem i nie mam czasu na randez vous 😎😎

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Mam inne plany. Zamierzam wyrwać tego miljenerra, w koncu mamy takie same 24 godziny i jak jedna potrafi to i inna potrafi, a poniewaz im bardziej niedostepny, tym bardziej luksusowy, a ja jestem nieco jak taki kręcący sie i filujący mezczyzna za piekna kobieta, co jej ładuje kity, zeby wyladowac na kolacji, a potem, zeby Ona wyladowala na Nim, wiec zgodnie z teoria, ze kropla drazy skałe to ktos kogos prawdopodobnie wydrazy jak okolicznosci będą sprzyjające, ale ta wydrążona nie bede ja 😎

Drazenie ma za soba tradycje jak historia ludzkosci LOL

Tym lepiej dla niego. Ciągle Cię ma. Przekonasz się o tym po pierwszej kłótni z mężem. Ochłoniesz i pomyślisz: przecież on tam ciągle jest! Czeka na mnie! To ja z nim zerwałam! Ależ byłam głupia!

Sprawa wygląda następująco. Pożądam go i chciałabym spędzić z nim choćby jedną noc. Nie zrobię tego, bo "zabiłabym" w ten sposób mojego męża. Rozwaliła swoje życie, straciła wszystko. Tonie trzyma w ryzach.K P W?

8 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To akurat szczera prawda.

Moja tez prawda 😎

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie, dlatego Kitek grzecznie czeka z cygarem i szklaneczką w ręku az przyjadę wiec randki nie proponowal, ale lubie zaskakiwać wiec zarobiona jestem na kafe i nie mam czasu na randez vous 😎😎

Sorry, jestem skupiony na wątku Olimpii.

11 minut temu, marinero napisał:

To kazirodztwo !

Po prostu nie ma akurat w pobliżu piękniejszej brunetki z wydatnym cycem. Ot cala tajemnica.

9 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To tylko kiełbasa, a nie żaden luksus, ale człowiek madrzeje po czasie. 

Ale po co Ci wiecej kielbasy? Utylabys tylko, a tak jestes piekna i szczupla, wysuszona troche, ale to akurat plus.

Napisano (edytowany)
6 minut temu, marinero napisał:

Drazenie ma za soba tradycje jak historia ludzkosci LOL

Mysli, ze mnie w milosne maliny wpusci, ale to nie takie proste. Musi się bardziej postarać 😎

1 minutę temu, Olimpia napisał:

Sprawa wygląda następująco. Pożądam go i chciałabym spędzić z nim choćby jedną noc. Nie zrobię tego, bo "zabiłabym" w ten sposób mojego męża. Rozwaliła swoje życie, straciła wszystko. Tonie trzyma w ryzach.K P W?

Do czasu K P W. Gdybyś w ten sposób myślała od początku nie byłoby dzisiaj problemu. Popełniłaś jeden błąd, popełnisz następny. Wszystko jest kwestią czasu.

4 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Sorry, jestem skupiony na wątku Olimpii.

Sorry, nie przeszkadzaj sobie. Przepraszam, ze tak rozlegle Cie zdekoncentrowalam. To sie juz więcej nie powtorzy. 

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Sorry, nie przeszkadzaj sobie. Przepraszam, ze tak rozlegle Cie zdekoncentrowalam. To sie juz więcej nie powtorzy. 

No problem.

• Like 1

Do czasu K P W. Gdybyś w ten sposób myślała od początku nie byłoby dzisiaj problemu. Popełniłaś jeden błąd, popełnisz następny. Wszystko jest kwestią czasu.

Nie odgrażaj się, bo wszystko leży w moich rękach. Nie uległam. Dla niego jestem nadal smakowitym kawałkiem kiełbasy, jak twierdzi nasza Boni😀

8 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Chūja warta 😎 baj

Twoja tym bardziej 😎

6 minut temu, Niburdiama napisał:

Mysli, ze mnie w milosne maliny wpusci, ale to nie takie proste. Musi się bardziej postarać 😎

Chyba wiesz.. czego mu trzeba 🙂 Oporu! 🙂  a potem upolowania swojego "bizona" 🙂 To lowca na 100% 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się