Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wizirka

Mam romans.Co o tym myslicie?

Polecane posty

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie masz na imię lenken. Ochlon, bo już przedawkowałeś dzis virtual. 😎

Ja przedawkowałem? Zobacz ilość swoich wywodów.

Ale chwile czy my mamy wirtualny romans, bo zebraliśmy się w temacie o romansie? Ble

I'm out 👋😎

Napisano (edytowany)
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ja jeżdżę czymś innym. Znowu ci się pradżekt sypie jak dziadek Władek na stypie. Przygłupie. 

sk8? Czy bajkiem? 🤣

Edytowano przez Niburdiama

To ty jesteś tym słynnym kitku? Jezu, mam zawał. Karetka!

Tak to ja... Zapomniałem o tym. Przepraszam Cię babko XD 

To ty jesteś tym słynnym kitku? Jezu, mam zawał. Karetka!

Wydało się 😕

1 minutę temu, Benniee napisał:

Ja przedawkowałem? Zobacz ilość swoich wywodów.

wez Simpie odsimpuj się do Pjotera prodzakta lub innego Dennhhila, bo nie jestes w moim typie? 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

wez Simpie odsimpuj się do Pjotera prodzakta lub innego Dennhhila, bo nie jestes w moim typie? 

Skoncz już, bo się uduszę ze śmiechu XDD

3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Nigdy ci nie wybaczę.

😭

Przed chwilą, Benniee napisał:

Skoncz już, bo się uduszę ze śmiechu XDD

Nie dam Ci swej ususzonej kielbasy nawet powąchać 😎🤭

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie dam Ci swej ususzonej kielbasy nawet powąchać 😎🤭

Nie chce Twojej kiełbasy, mam w posiadaniu już dwie krakowskie.

Żegnaj. To koniec naszej relacji babka wnuk. Odchodzę na zawsze.

Proszę nie... Co ja teraz zrobię, idę się zabic 😭

6 godzin temu, Olimpia napisał:

Stary wyżeracz jesteś. Zaczynam się bać. Zabrzmiało jak przepowiednia🤔

Bo to jest przepowiednia, która niemalże spełnia się na Twoich oczach.

Dnia 17.04.2021 o 13:57, Olimpia napisał:

Widzę, że się nie rozumiemy. Nad moją wypowiedzią, zamieściłam post napisany przez AntyBazyl. Ten w całości powinien znaleźć się na bilbordach. Może skutecznie zniechęcałby kobiety do zdrady🤔

Glupia jestes jesli myslisz ze kobiety zdradzaja z naiwnosci. Kobiety ktore tu poznalam w wiekszosci nie chcialy zakladac zwiazkow z k (lacznie ze mna). I bynajmniej naiwne nie sa. Chyba wychodzi z nas “szalenstwo”🤔. Jak sie spojzy na historie swiata- nic dziwnego 

• Thanks 2

6 minut temu, Lola15 napisał:

Glupia jestes jesli myslisz ze kobiety zdradzaja z naiwnosci. Kobiety ktore tu poznalam w wiekszosci nie chcialy zakladac zwiazkow z k (lacznie ze mna). I bynajmniej naiwne nie sa. Chyba wychodzi z nas “szalenstwo”🤔. Jak sie spojzy na historie swiata- nic dziwnego 

W którym miejscu Twoim zdaniem piszę o naiwności tych kobiet?

Zdrada, sama w sobie jest zła. Zazwyczaj przynosi więcej złego niż dobrego. Romans prędzej czy później się kończy, zostają po nim  "zgliszcza"  Kiedy rozmawiam z ludźmi, którzy mają  to za sobą, twierdzą, że drugi raz by w to nie weszli. Z anonimowych relacji na forach intrnetowych, wynika to samo. Są też tacy, którzy nie żałują, znikomy odsetek. Chcieli przeżyć te chwile, nie wiem, może mówią prawdę. 

Moja wypowiedź, jest jasna w odbiorze. Umieścić treść na bilbordzie, która dałaby do myślenia. Może nawet powstrzymała przed popełnieniem błędu. I to była forma pytająca. Nie mówię o tych, którzy świadomie szukają takich relacji. Jestem w stanie zrozumieć każdego człowieka.  Naiwność? To chyba w przypadku kobiet, które pod wpływem obietnic ulegają, świerzo poznanemu facetowi. 

5 godzin temu, Mieczwpochwie napisał:

Bo to jest przepowiednia, która niemalże spełnia się na Twoich oczach.

Twoja przepowiednia się nie sprawdzi! Jak myślisz? Jakie zdanie miałby o mnie Ten mężczyzna, gdybym zdradziła męża?  Ta myśl, powstrzymuje mnie chyba najbardziej. Zawrócił mi w głowie, to fakt.  Gdybym chciała to zrobić, już dawno by się to wydarzyło. Aby odreagować, ulżyć sobie, piszę o tym tutaj. Bo niby gdzie mam o tym mówić, komu. Ale Ty, wiesz lepiej ode mnie.

26 minut temu, Olimpia napisał:

Twoja przepowiednia się nie sprawdzi! Jak myślisz? Jakie zdanie miałby o mnie Ten mężczyzna, gdybym zdradziła męża?  Ta myśl, powstrzymuje mnie chyba najbardziej. Zawrócił mi w głowie, to fakt.  Gdybym chciała to zrobić, już dawno by się to wydarzyło. Aby odreagować, ulżyć sobie, piszę o tym tutaj. Bo niby gdzie mam o tym mówić, komu. Ale Ty, wiesz lepiej ode mnie.

Nigdzie nie napisałem, że wiem lepiej. Może inaczej to ujmę. Znam ten typ mężczyzn. Potrafi wzbudzić w Tobie pożądanie, na niespotykaną skalą zainteresowaniem Twoją osobą. Uwierz mi, słowa przechodzą mu gładko przez gardło.Dam sobie rękę uciąć, że w ciągu dnia nie gościsz w jego myślach. Obyś pozostała wierna mężowi, bo tamten facet nie jest Ciebie wart. To kolejny wytrawny gracz skupiony tylko na zdobywaniu następnej laski. Po co? Tego nie wiem. 

46 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Nigdzie nie napisałem, że wiem lepiej. Może inaczej to ujmę. Znam ten typ mężczyzn. Potrafi wzbudzić w Tobie pożądanie, na niespotykaną skalą zainteresowaniem Twoją osobą. Uwierz mi, słowa przechodzą mu gładko przez gardło.Dam sobie rękę uciąć, że w ciągu dnia nie gościsz w jego myślach. Obyś pozostała wierna mężowi, bo tamten facet nie jest Ciebie wart. To kolejny wytrawny gracz skupiony tylko na zdobywaniu następnej laski. Po co? Tego nie wiem. 

Tak to wygląda ale są rzeczy o których nie mogę tutaj napisać.

Nie zdradzę, na pewno! Nawet gdyby się okazało, że jego intencje były czyste. 

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Olimpia napisał:

Tak to wygląda ale są rzeczy o których nie mogę tutaj napisać.

Nie zdradzę, na pewno! Nawet gdyby się okazało, że jego intencje były czyste. 

Jeżeli facet wie, że kobieta pozostaje w związku, to nie można mówić o jego szczerych intencjach. Zapomnij. 

Edytowano przez Mieczwpochwie

2 godziny temu, Mieczwpochwie napisał:

Jeżeli facet wie, że kobieta pozostaje w związku, to nie można mówić o jego szczerych intencjach. Zapomnij. 

Skąd wiesz, że wie? Hmm?  Kończę temat. Nie chcę już o tym mówić. 

1 godzinę temu, Olimpia napisał:

Skąd wiesz, że wie? Hmm?  Kończę temat. Nie chcę już o tym mówić. 

No to w takim razie gorzej z Tobą niż myślałem. Kto tutaj kim manipuluje? 

8 godzin temu, Lola15 napisał:

To ja jestem inna.Chce z nim zalozyc związek 

Ja też nie zakładałam że założę związek z zajętym facetem z góry było wiadomo że to uklad beż przyszłości. Na początku było zupełnie bez emocji jakichkolwiek uczuć poprostu rozładowanie napięcia seksualnego ale z czasem wszystko się zmieniło zaczęłam angażować się uczuciowo i teraz czekam naiwnie na każdego smsa lub telefon. No bo oczywiście ja nie mogę zadzwonić co by było jakby akurat byl z rodziną. Czasami cos tam naskrobię w smsie ale to służbowo na pan -pan

2 godziny temu, Lena34# napisał:

Ja też nie zakładałam że założę związek z zajętym facetem z góry było wiadomo że to uklad beż przyszłości. Na początku było zupełnie bez emocji jakichkolwiek uczuć poprostu rozładowanie napięcia seksualnego ale z czasem wszystko się zmieniło zaczęłam angażować się uczuciowo i teraz czekam naiwnie na każdego smsa lub telefon. No bo oczywiście ja nie mogę zadzwonić co by było jakby akurat byl z rodziną. Czasami cos tam naskrobię w smsie ale to służbowo na pan -pan

Ja raczej  nie dzwonie ale pisze normalnie smsy.On jest praktycznie codziennie u mnie.Jutro  idzoemy na spacer.Mam wrazenie ze zachowuje  sie tak jakby chcial zeby to sie wydalo.Pisze praktycznie caly dzien smsy

Dzis mamy isc na spacer.Trochę  dziwnie  bo to mala miejscowosc

12 minut temu, Wizirka napisał:

Dzis mamy isc na spacer.Trochę  dziwnie  bo to mala miejscowosc

Im szybciej to wyjdzie, tym szybciej się skończy 😄

8 minut temu, robięjaklubię napisał:

Im szybciej to wyjdzie, tym szybciej się skończy 😄

W ktora strone bo wiadomo ze o jedna osobe za duzo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto