Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wizirka

Mam romans.Co o tym myslicie?

Polecane posty

9 godzin temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To masz chociaż miły miesiąc. Miałaś. 

Jeszcze mam😉

Mój romans przekształcił się w związek , teraz już sformalizowany . 

18 minut temu, Izaiza napisał:

Odszedl od zony?

11 godzin temu, Wizirka napisał:

Ja niestety jestem  szczesliwa

Szczęście powinno mieć mocne fundamenty, inaczej to domek z kart.

9 minut temu, Wizirka napisał:

Odszedl od zony?

Tak , rozwiódł się .

10 godzin temu, Wizirka napisał:

Moze musze dostac kopa w dupe zeby zrozuniec ze mezow innych sie nie tyka

Ale bedzie co wspominac ! 🙂

26 minut temu, Wizirka napisał:

Odszedl od zony?

Ja rozumiem Ciebie, że jesteś szczęśliwa, że wreszcie masz to na co czekałaś. Nie buduje się jednak szczęścia na cudzym nieszczęściu. Jeśli mu zależy niech rozwiąże swoje sprawy. Chodzi o Ciebie żebyś potem bardziej nie cierpiała.

Nigdy nie wiemy co jest dla nas dobre. Nie wiemy jak potoczy się życie.

4 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Jak dostanie w d.upę też

Oczywiscie ! Po to sa wspomnienia aby pracowaly na zasadzie kontrastu .Im bardziej odbiegaja od codziennosci tym lepsze.Po latach nawet te dzis "bolesne" 🙂 jawia sie jako cos fajnego, nieprzecietnego ,egzotycznego itd 

Czlowiek pracuje na zmiennych emocjach i gdyby byly wiecznie "slodkie:"to by sie porzygal 🙂 a tak wie! ze kiedys byl szczesliwy! a kiedys smutny !

Natura jest  niesamowita ! Ile nam dala fajnych rzeczy 🙂

1 godzinę temu, Izaiza napisał:

Madrzy ludzie mowia ze jak ktos raz zawiodl czyjas lojalnosc to juz nie ma skrupulow zawiesc drugi raz.

Na twoim miejscu bym przyswoil sobie podstawowwa wiedze jak obslugiwac faceta  aby byl szczesliwy 

1.Regularny seks(min 1x dziennie)

2. Obsluga carteringowa:pranie, gotowanie , herbatki, ziolka gdy choru

3.Musi czuc i wiedziec ze jest najwazniejszy i najwspanialszymw twoim zyciu facetem.

4.Musi miec  30 min dziennie spokoju na tzw "nic nie myslenie" a wiec klop,zamkniecie!  i 30 min sam na sam ze soba! Moze tez to sie odbywac na sofie z przerzucaniem kanalow TV .Nie wolno mu tego okresu zaklocac:)  natretnym zwierzaniem sie jak ci minal dzien 🙂 

Takie podejscie gwarantuje ze nigdy cie nie opusci:) 

10 minut temu, marinero napisał:

Oczywiscie ! Po to sa wspomnienia aby pracowaly na zasadzie kontrastu .Im bardziej odbiegaja od codziennosci tym lepsze.Po latach nawet te dzis "bolesne" 🙂 jawia sie jako cos fajnego, nieprzecietnego ,egzotycznego itd 

Czlowiek pracuje na zmiennych emocjach i gdyby byly wiecznie "slodkie:"to by sie porzygal 🙂 a tak wie! ze kiedys byl szczesliwy! a kiedys smutny !

Natura jest  niesamowita ! Ile nam dala fajnych rzeczy 🙂

Ja tam jak coś śmierdzi to nie tykam wiesz czemu? Bo potem śmierdzą ręce.

1 minutę temu, marinero napisał:

Madrzy ludzie mowia ze jak ktos raz zawiodl czyjas lojalnosc to juz nie ma skrupulow zawiesc drugi raz.

Na twoim miejscu bym przyswoil sobie podstawowwa wiedze jak obslugiwac faceta  aby byl szczesliwy 

1.Regularny seks(min 1x dziennie)

2. Obsluga carteringowa:pranie, gotowanie , herbatki, ziolka gdy choru

3.Musi czuc i wiedziec ze jest najwazniejszy i najwspanialszymw twoim zyciu facetem.

4.Musi miec  30 min dziennie spokoju na tzw "nic nie myslenie" a wiec klop,zamkniecie!  i 30 min sam na sam ze soba! Moze tez to sie odbywac na sofie z przerzucaniem kanalow TV .Nie wolno mu tego okresu zaklocac:)  natretnym zwierzaniem sie jak ci minal dzien 🙂 

Takie podejscie gwarantuje ze nigdy cie nie opusci:) 

Punkt 2 i 4 odpada. 

2. Bo potrafi pralkę również włączyć i dbamy o siebie wzajemnie.

4. Bo zdecydowanie od przerzucania kanałów woli czas spędzony ze mną . 

Co do lojalności ...Był lojalny przez 14 lat , przynajmniej o 13 za długo . Wiedział o tym od samego początku. Wychowany na " prawdziwego " mężczyznę , który zawsze bierze odpowiedzialność za swoje czyny . Więc zamiast alimentów,ślub . Potem toksyczny ,nieszczęśliwy związek . To tak w ogromnym skrócie i uproszczeniu .

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Ja tam jak coś śmierdzi to nie tykam wiesz czemu? Bo potem śmierdzą ręce.

Sa ludzie ktorzy maja... jak to kobiety nazywaja "mozg" 🙂 i ci co go nie maja.

Do jakiej kategorii zakwalifikujesz autorke ?! 

Czasem cos jest ponad naszym..mozgiem  🙂i nie potrafimy sie temu przeciwstawic bo Natura wlasnie swoim paluchem nas popycha do dzialania.Dzialaja za to popedy  , prymitywne popedy  rodem z czasow kamienia lupanego .Warto zdawac sobie z tego sprawe  i miec jakas strategie aby to przejsc .To objaw ze nie do konca zabrako nam ..."mozgu" i kontrolujemy systucje.

Wspomnienia to doswiadczenia i  na nich wlasnie zyjemy i dzialamy.Dlatego dojrzalosc byla zawsze w cenie 🙂 

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Izaiza napisał:

Punkt 2 i 4 odpada. 

2. Bo potrafi pralkę również włączyć i dbamy o siebie wzajemnie.

4. Bo zdecydowanie od przerzucania kanałów woli czas spędzony ze mną . 

Co do lojalności ...Był lojalny przez 14 lat , przynajmniej o 13 za długo . Wiedział o tym od samego początku. Wychowany na " prawdziwego " mężczyznę , który zawsze bierze odpowiedzialność za swoje czyny . Więc zamiast alimentów,ślub . Potem toksyczny ,nieszczęśliwy związek . To tak w ogromnym skrócie i uproszczeniu .

Uwazam ze projektujesz swoje emocje na niego ! Koloryzujesz rzeczywistosc w kierunku radosnych barw.

A ja twierdze  ze za kilka lat oba punkty a wiec 2 i 4 zaczna byc aktualne , moze nawet dadza bardzo mocno o sobie znac? 🙂 

Dzis moga byc sygnalizowane, od czasu do czasu ale ty je swiadomie "nie chcesz dostrzegac"! ale one sa ! 

Powyzsza instrukcja jest oparta na duzej bazie badan ankietowych facetow z calego swiata i potwierdzila swoja slusznosc.

Kultura tu nie ma zadnego znaczenia bo faceci tak funkcjonuja 🙂 na calym swiecie , zas kobiety tego nie rozumieja ze to doskonale naoliwiona "maszyneria" i wcale sie w tym wzgledzie nie psuje, tylko z wiekiem jest coraz doskonalsza 🙂 

Edytowano przez marinero

39 minut temu, marinero napisał:

Ale bedzie co wspominac ! 🙂

O tak 😁

12 minut temu, marinero napisał:

Sa ludzie ktorzy maja... jak to kobiety nazywaja "mozg" 🙂 i ci co go nie maja.

Do jakiej kategorii zakwalifikujesz autorke ?! 

Nie znam osoby, okoliczności.

Nikogo nie chcę oceniać.

Człowiek jak prąd płynie po najprostszej linii oporu.

6 minut temu, marinero napisał:

Uwazam ze projektujesz swoje emocje na niego ! Koloryzujesz rzeczywistosc w kierunku radosnych barw.

A ja twierdze  ze za kilka lat oba punkty a wiec 2 i 4 zaczna byc aktualne , moze nawet dadza bardzo mocno o sobie znac? 🙂 

Dzis moga byc sygnalizowane, od czasu do czasu ale ty je swiadomie "nie chcesz dostrzegac"! ale one sa ! 

Powyzsza instrukcja jest oparta na duzej bazie badan ankietowych facetow z calego swiata i potwierdzila swoja slusznosc.

Kultura tu nie ma zadnego znaczenia bo faceci tak funkcjonuja 🙂 na calym swiecie , zas kobiety tego nie rozumieja ze to doskonale naoliwiona "maszyneria" i wcale sie w tym wzgledzie nie psuje, tylko z wiekiem jest coraz doskonalsza 🙂 

Wiesz , w sumie to nawet nie dziwi mnie to co piszesz . Tylko ...ja nie jestem młodą dziewczyną, rozwiodłam się parę lat temu, byłam w paru związkach po rozwodzie. I nigdy nie chciałam już wiązać się na stałe , a ślub był ostatnim czego pragnęłam . Bo po co zmieniać coś , co jest dobre , a ja swoją wolność uwielbiałam. Niczego  nie koloryzuję, trafił mi się męzczyzna,jeden na milion . Nie chcesz to nie wierz , nie musisz . Nasz związek zaprzecza wielu sprawdzonym teoriom , chociażby z powodu różnicy wieku. Jestem starsza o 12 lat . Jesteśmy razem już dobrych parę lat i wciąż tak samo szczęśliwi . A to o czym piszesz ...działa w moja stronę. To ja potrzebuję swojej przestrzeni i czasu spędzonego sama ze sobą. On to szanuje . Ja szanuję jego potrzeby. I to działa . 

5 minut temu, robięjaklubię napisał:

Nie znam osoby, okoliczności.

Nikogo nie chcę oceniać.

Człowiek jak prąd płynie po najprostszej linii oporu.

Chcesz mi powiedziec ze dziala na popedach ?🙂 Tak jak go Natura uformowala?! 🙂

2 minuty temu, Izaiza napisał:

Wiesz , w sumie to nawet nie dziwi mnie to co piszesz . Tylko ...ja nie jestem młodą dziewczyną, rozwiodłam się parę lat temu, byłam w paru związkach po rozwodzie. I nigdy nie chciałam już wiązać się na stałe , a ślub był ostatnim czego pragnęłam . Bo po co zmieniać coś , co jest dobre , a ja swoją wolność uwielbiałam. Niczego  nie koloryzuję, trafił mi się męzczyzna,jeden na milion . Nie chcesz to nie wierz , nie musisz . Nasz związek zaprzecza wielu sprawdzonym teoriom , chociażby z powodu różnicy wieku. Jestem starsza o 12 lat . Jesteśmy razem już dobrych parę lat i wciąż tak samo szczęśliwi . A to o czym piszesz ...działa w moja stronę. To ja potrzebuję swojej przestrzeni i czasu spędzonego sama ze sobą. On to szanuje . Ja szanuję jego potrzeby. I to działa . 

Potraktuj wiec to  co napisalem jako zartobliwa uszczypliwosc 🙂 i przyjmij moje  gratulacje 🙂 

23 minuty temu, Sidh`e Santee napisał:

Niemoralni przegrywają

ZAWSZE niestety..

Bo co to za wygrana, gdy w głowie pustka, żal, niesmak do samej/ego siebie..

Chyba, ze jest się całkowicie wypranym z wyzszych emocji, jak zombie, humanoioi.

Wtedy to obleci.

Tyle razy ktos sie mba zabawil ze chyba jestem wyzbyta uczuc.Teraz liczę  sie tylko ja

1 godzinę temu, marinero napisał:

Chcesz mi powiedziec ze dziala na popedach ?🙂 Tak jak go Natura uformowala?! 🙂

Może tak działać, ale nie musi.

30 minut temu, Wizirka napisał:

Tyle razy ktos sie mba zabawil ze chyba jestem wyzbyta uczuc.Teraz liczę  sie tylko ja

Żadne prawo nie upoważnia nas do zabijania, bo ktoś zabija. Jedynie w obronie własnej.

Wredna z Ciebie baba autorko, dlatego rada dal wszystkich mlodych facetow - unikajcie pokrzywdzonych kobiet, one sobie sa najczesciej same winne.

On nie jest mlody.Jest w moim wieku.Mam nadzieje ze bedzie gotowy zmienic swoje zycie 

Troche trudno zrozumiec jego zazdrosc o mnie.Nie moge nikogo miec

Napisano (edytowany)
28 minut temu, Wizirka napisał:

On nie jest mlody.Jest w moim wieku.Mam nadzieje ze bedzie gotowy zmienic swoje zycie 

Troche trudno zrozumiec jego zazdrosc o mnie.Nie moge nikogo miec

Uświadom mu, że ty możesz kogoś mieć, bo nie jesteś niczyją żoną ani partnerką, a jedynie kochanką.

Jeżeli będzie chciał to zmienić niech da znać.

Dałaś polizać a teraz niech zmienia swoje życie albo niech spier...

Edytowano przez robięjaklubię

51 minut temu, robięjaklubię napisał:

Uświadom mu, że ty możesz kogoś mieć, bo nie jesteś niczyją żoną ani partnerką, a jedynie kochanką.

Jeżeli będzie chciał to zmienić niech da znać.

Dałaś polizać a teraz niech zmienia swoje życie albo niech spier...

Wiesz ze chce dokladnie tak zrobic.Nie da sie miec ciastko i zjesc ciastko

2 minuty temu, Wizirka napisał:

Wiesz ze chce dokladnie tak zrobic.Nie da sie miec ciastko i zjesc ciastko

Mi chodzi tylko o Ciebie. Ujeło mnie to co napisałaś na początku, że nigdy nie miałaś takiego podejścia. Życie nas zaskakuje i czasem trudno mu się oprzeć. Nikt z nas nie jest bez winy.

Tylko chroń siebie i ceń, wymagaj.

Jeśli nie jest w stanie Cię wybrać to widać coś jest ważniejsze, to po co ci to.

1 godzinę temu, robięjaklubię napisał:

Może tak działać, ale nie musi.

Zapamietam to zdanie !🙂 

1 godzinę temu, Sidh`e Santee napisał:

To nie tak.

Rozrózniaj "niefajne" spowodowane nieświadomymi błędami czy wyborami, od "niefajnych" zbieranych na własne życzenie, bo się taki nie inny wybór dokonało, wiedząc ze dobry nie jest.

To świadome proszenie sie o kopoty, cecha raczej niehalo. Nic na tym nie zbudujesz, żadnego pozytywnego doświadczenia na przyszłosć nie zbierzesz.

Zacytuje najlepiej klasyka 🙂

Dla dobra zlo

to piekne tlo!  🙂 

Ilez w tym poezji! 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się