Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bbcw

odpuścić sobie czy co?

Polecane posty

pisze sobie z kolesiem, jest spoko, ale chyba on więcej nic nie chce. Nie widzieliśmy się, tylko gadaliśmy w czasie rzeczywistym głosowo, ale bez kamerki. No i sprawa się ciągnie tak z miesiąc może. Piszemy sobie, czasem on napisze pierwszy czasem ja, ale jakos nie ma mowy o niczym więcej. Mam sobie odpuścić czy ciągnac taka oto znajomość żeby była po prostu? Napisac do niego może sama i wyjsc z inicjatywa o spotkanie? Wtedy sie dowiem co i jak czy milczec po prostu czy co ? : < 

Śmieszne jest to, że doradzać innym potrafię, a jak stoje przed podobnymi sytuacjami to sama nie wiem co robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2021 o 21:41, bbcw napisał:

pisze sobie z kolesiem, jest spoko, ale chyba on więcej nic nie chce. Nie widzieliśmy się, tylko gadaliśmy w czasie rzeczywistym głosowo, ale bez kamerki. No i sprawa się ciągnie tak z miesiąc może. Piszemy sobie, czasem on napisze pierwszy czasem ja, ale jakos nie ma mowy o niczym więcej. Mam sobie odpuścić czy ciągnac taka oto znajomość żeby była po prostu? Napisac do niego może sama i wyjsc z inicjatywa o spotkanie? Wtedy sie dowiem co i jak czy milczec po prostu czy co ? : < 

Śmieszne jest to, że doradzać innym potrafię, a jak stoje przed podobnymi sytuacjami to sama nie wiem co robic ...

moje bolesne doświadczenia dosadnie mnie uświadomiły czego nie robić. Powiem Ci, co ja bym zrobiła na twoim miejscu. Moje porady mogą nie być poprawne. 

Ty jesteś super wartościowa laska, nie prosimy się o nic. Pytanie czy flirtujecie w ogóle??? Nie milczymy, jeśli czegoś chcesz, to to osiągniesz, bo jesteś super laska. Nie pytaj do czego dąży relacja, to jest bleh, nie widzieliście się ani nic, to może jest tylko kumpelskie? Mieszkacie blisko? Dalej? Nie możesz mu pokazać, że ci mega zależy, weź to na luz. Lubisz sport czy coś? Rower rolki, cokolwiek. Zaproponuj może, że ugh przyjaciółka cię wystawiła, a mega ci zależy żeby wyskoczyć gdzieś, czy by może nie chciał ci potowarzyszyc. Wtedy zobaczysz czy chce się spotkać w ogóle, będzie to na luzie. Jak nie on, to sobie znajdź kogoś innego do wyjścia, musi być tylko małym elementem w twoim życiu, żeby nie zachowywać się jak pick me girl. Na nic się nie nastawiaj. Myślę że lepiej zaprosić w jakiś podstepny sposób, niż potem żałować, on też może być nieśmiały. No i to jest moje podejście. Tak btw też piszę z chłopakiem od miesiąca i narazie tylko piszemy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Nic na siłę. Gdyby facetowi zależało, widziałabyś po jego zachowaniu,coś tutaj jest widocznie na rzeczy że nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2021 o 21:41, bbcw napisał:

[...] Mam sobie odpuścić czy ciągnac taka oto znajomość żeby była po prostu? [...]

Jeśli nawet nie odnajdujesz zadowolenia z samej rozmowy, określasz znajomość ot jako "byle" i mogłabyś ją zakończyć, to najzwyczajniej nie ma sensu spotykać się i marnować sobie czasu. On prawdopodobnie ma takie same odczucia, skoro go do Ciebie nie ciągnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytaj się czy chce się spotkać. Korona ci nie spadnie, a będziesz wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×