Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

17 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Nie no, przecież powszechnie wiadomo, że każdy zdrowy, normalny mężczyzna szuka jako partnerki na całe życie wyłącznie kobiety która w sprawach seksu kieruje się zasadą "i nie dopuszczę Cię aż do śmierci" 😄

Szuka latawca i chętnie się z nią zeni bo lubi wychowywać nieswoje dzieci a także sluchac od kolegów, ze lubi jak sie ja olewa w dosłownym znaczeniu. Moze Ty marzysz o takiej, ale nie każdy jest Toba.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Czy mam problem? Czy Ty sadzisz, ze mam problem? Zasadnicza roznica

No masz problem, bo sfera życia która odgrywa zasadniczą rolę w związkach i jest dla ludzi źródłem przyjemności, relaksu i pozytywnych uczuć, jest dla Ciebie czymś ohydnym i wulgarnym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Szansę na co? Przedłużenie gatunku jako cel nadrzędny to domena zwierząt. Ludzie ponoć potrafią stawiać sobie wyższe cele i żywić wyższe uczucia, jak miłość.

Stekanie jest tym wyższym celem? Czy pieniądze wg Ciebie skoro nie rodzina? I nie maz czy zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Szuka latawca i chętnie się z nią zeni bo lubi wychowywać nieswoje dzieci a także sluchac od kolegów, ze lubi jak sie na nia sika. 

Kobieta która prowadziła swobodne życie seksualne może spotkać tego jedynego i się ustatkować. Tak samo dziewica do ślubu, po nim może stwierdzić, że to skandal, że ma to robić tylko z jednym facetem i zacząć chodzić na boki. Wolałbym do związku doświadczoną hedonistkę niż zdziwaczałą, seksualne zablokowaną dziewicę jak Ty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Od kiedy seks to brak szacunku? Ktoś Cię strasznie skrzywdził wpajając takie bzdurne poglądy... 

O czym Ty w ogole gosciu chrzanisz? Czy odróżniasz wypróżnianie się i swoich toreb od 10 lat na kims z kim się nie ozeni od dawania kwiatow i otaczania troska, bezpieczeństwem oraz miloscia, ktora rodzi się w mozgu? Bo chyba nie ogarniasz tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Nie każda musi być doświadczona, te doświadczone zbytnio za grosz wstydu nie mają, zamiast odkrywać po kawałku, od razu pokazują całą wiesz co.,

Nigdy nie szukałem wstydliwych ani porządnych kobiet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Stekanie jest tym wyższym celem? Czy pieniądze wg Ciebie skoro nie rodzina? I nie maz czy zona?

Można zostawić po sobie coś innego, niż potomka. Jakiś dorobek w innej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Do beczki na kiszonkę będą w sam raz.

Ubijane prętem wyłącznie metalowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

starać nie chciało dla niej, innych sprawach też 

Kobieta jest jak kwiat, jak się rozwinie.

Bierzesz od razu taki rozwinięty, szybko zwiędnie.

Skończ te wynurzenia prawiczka i idź lepiej lekcje odrobić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Zbyt mocne. Beczka wystarczy. 

No okej. Mam nadzieje, że dziecko urodzi się zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Okey, już widzę ! 

Ano Pioter to po prostu prawiczek-gawędziarz. Chciałby sobie pogadać, ale sam za bardzo nie wie o czym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kulfon napisał:

Dziekuje za komplement. Z pierwszym bylam ponad rok, z drugim 4 lata a z obecnym od ponad 10.

I tylko tyle masz z zycia, ze Ci wszyscy wkladali i zostalas z niczym, a ja w tym czasie nachapalam się czekoladek, kwiatow i nic nikomu nie obiecywałam, chodziłam gdzie chcialam, robilam co chciałam i wciąż przybywało kwiatow i czekoladek. Najadłam się, napiłam, milo czas spedzilam, ale spieszyło mi się, bo już ktos inny czekal z kawku. I mam z tego to, ze tez czuje sie zle podobnie jak Ty wiec udawaj dalej, ze dobrze Ci bez slubu, a ja będę dalej udawac, ze dobrze mi z tym, ze nie wiem po co jadłam czekoladki i te kwiaty zwiędły, a tego faceta o którym tak marze boje sie i nic nie umiem zrobic, nawet boje pojechać do Niego, bo boje sie, ze Go zawiode swoim postępowaniem.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

I tylko tyle masz z zycia, ze Ci wszyscy wkladali i zostalas z niczym, a ja w tym czasie nachapalam się czekoladek, kwiatow i nic nikomu nie obiecywałam, chodziłam gdzie chcialam, robilam co chciałam i wciąż przybywało kwiatow i czekoladek. Najadłam się, napiłam, milo czas spedzilam, ale spieszyło mi się, bo już ktos inny czekal z kawku. I mam z tego to, ze tez czuje sie zle podobnie jak Ty wiec udawaj dalej, ze dobrze Ci bez slubu, a ja będę dalej udawac, ze dobrze mi z tym, ze nie wiem po co jadłam czekoladki i te kwiaty zwiędły, a tego faceta o którym tak marze boje sie i nic nie umiem zrobic, nawet boje pojechać do Niego.

Jak tyle tych czekoladek żarłaś to musiałaś mieć straszliwe zatwardzenie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Na pewno z fas będzie. 

To na pewno, co do tego nie mam wątpliwości. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

I tylko tyle masz z zycia, ze Ci wszyscy wkladali i zostalas z niczym, a ja w tym czasie nachapalam się czekoladek, kwiatow i nic nikomu nie obiecywałam, chodziłam gdzie chcialam, robilam co chciałam i wciąż przybywało kwiatow i czekoladek. Najadłam się, napiłam, milo czas spedzilam, ale spieszyło mi się, bo już ktos inny czekal z kawku. I mam z tego to, ze tez czuje sie zle podobnie jak Ty wiec udawaj dalej, ze dobrze Ci bez slubu, a ja będę dalej udawac, ze dobrze mi z tym, ze nie wiem po co jadłam czekoladki i te kwiaty zwiędły, a tego faceta o którym tak marze boje sie i nic nie umiem zrobic, nawet boje pojechać do Niego, bo boje sie, ze Go zawiode swoim postępowaniem.

Ja nigdy nie dostałem czekoladek, jestem zazdrosny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Ja nigdy nie dostałem czekoladek, jestem zazdrosny. 

Kupiłbym Ci, ale dostaniesz zatwardzenia i poród będzie z komplikacjami 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Benniee napisał:

Ja nigdy nie dostałem czekoladek, jestem zazdrosny. 

Moj adorator tez jest zazdrosny i dlatego mam wyrzuty sumienia, ze jadłam te czekoladki i bylam takim draniem jak faceci korzystaja z kobiet i mowia: nie planowałem tego, to ja jadlam te czekoladki, a Oni myśleli, że zostaną chłopakami. I teraz zle sie z tym czuje, nie wiem po co je jadlam. Nie powinnam byla jesc czekoladek i przyjmowac kwiatow, nawet jak mówiłam, że moze byc tylko kolega to i tak mial nadzieje. A teraz to sie za mną ciagnie, ze bylam złym człowiekiem, ze ich niby rozkochiwalam i mój adorator sie boi mnie, a ja Jego. Juz nie jem ich od dawna ale to nie ma znaczenia, bo już mam taka przeszlosc, ze On sie boi, ze zostanie ośmieszony lub wykorzystany, ze jestem zła kobieta, co wyjada czekoladki i zostawia z rozbitymi marzeniami. I to moja wina.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Kupiłbym Ci, ale dostaniesz zatwardzenia i poród będzie z komplikacjami 🤣

Trzeba będzie zrobić cesarkę w znieczuleniu. 🤣

 

3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Daj adres , dostaniesz kwiatki i czekoladki !

I wyprawkę dla niuborna 

A ta wyprawka to roczny zapas papieru toaletowego może? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
5 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Pozostań przy kiciusiach bajdusiach. Głaskam je mentalnie i wącham za uszami 🙏

Wąchaj główki, puchatej pachnie ładnie, bo nie ma takiej typowej sierści tylko puszek ale kłaczki zostaną Ci na twarzy i będą gilgotały. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Moj adorator tez jest zazdrosny i dlatego mam wyrzuty sumienia, ze jadłam te czekoladki i bylam takim draniem jak faceci korzystaja z kobiet i mowia: nie planowałem tego, to ja jadlam te czekoladki, a Oni myśleli, że zostaną chłopakami. I teraz zle sie z tym czuje, nie wiem po co je jadlam. Nie powinnam byla jesc czekoladek i przyjmowac kwiatow, nawet jak mówiłam, że moze byc tylko kolega to i tak mial nadzieje. A teraz to sie za mną ciagnie, ze bylam złym człowiekiem, ze ich niby rozkochiwalam i mój adorator sie boi mnie, a ja Jego. Juz niebjem ich od dawna ale to nie ma znaczenia, bo już mam taka przeszlosc, ze On sie boi, ze zostanie ośmieszony lub wykorzystany. I to moja wina.

Uspokój się kobieto. Prezenty zawsze się przyjmuje, bo to dobra materialne, które szkoda zmarnować. Miałaś zatwardzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Kolorowy, nawilżany , perfumowany, hypoalergiczny, w kwiatki i wzorki 

Jaki tylko chcesz ! Jesteś tego wart !

Wow i to jest dopiero prezent. Na papier zawsze szkoda kasy jak na pieluchy dla govniaka. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Uspokój się kobieto. Prezenty zawsze się przyjmuje, bo to dobra materialne, które szkoda zmarnować. Miałaś zatwardzenie?

Nieprawda, że się przyjmuje. Uczciwy, dobry człowiek by powiedzial: nie, dziekuje, nie ma na to szans, a nie wyjadal czekoladki, a ktos myslal, ze moze Go chce i żył złudzeniami. Zle postapilam. Ale juz tak nie robie od dawna.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nieprawda, że się przyjmuje. Uczciwy, dobry człowiek by powiedzial: nie, dziekuje, nie ma na to szans, a nie wyjadal czekoladki, a ktos myslal, ze moze Go chce i żył złudzeniami. Zle postapilam. Ale juz tak nie robie od dawna.

Ja bym wziął, podziękował i powiedział dopiero, że nie ma szans. 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Ja bym wziął, podziękował i powiedział dopiero, że nie ma szans. 😗

Ale to jest draństwo. I dlatego mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Niburdiama napisał:

Podczas kiedy niektóre kobiety oral anal facetowi za free 10 lat za naiwne słowo kocham, a inne 2 lata oral, anal facetowi za słowo kocham

Mysle, ze Ty po prostu na mnie lecisz, bo ciagle snujesz erotyczne fantazje ze mna w roli glownej. O Ty swintuszko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale to jest draństwo. I dlatego mam wyrzuty sumienia.

Jakie draństwo? Draństwem jest dostać bilet całoroczny do Teatru Narodowego w pandemie i nie móc go wykorzystać. 😤 Czekoladki wpjerdolilas i wysrałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×