Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

3 minuty temu, Benniee napisał:

Jakie draństwo? Draństwem jest dostać bilet całoroczny do Teatru Narodowego w pandemie i nie móc go wykorzystać. 😤 Czekoladki wpjerdolilas i wysrałaś. 

Ona pewnie nie sra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Prezent to prezent. Jeśli ktoś myśli że cokolwiek dostanie bo dał kwiatki czy czekoladki to oznacza że to nie był prezent tylko transakcja. 

Wierz mi , żadna normalna osoba za kwiatki czy czekoladki nie czuje się do niczego zobowiązana ! To tylko gest i to dość drobny, taki niezobowiązujący ! 

Niby tak. Ale jak ktos sie stara, a Ty traktujesz Go jak kolege, a On sobie robi nadzieje na cos więcej i nagle mu oznajmiasz: mozesz byc tylko kolega i robisz z Niego Simpa to niby wszystko jest ok, bo On chce byc Simpem i nikt niby nikogo nie wykorzystuje tak jak kobiety zgadzają się na sex bez zobowiazan bo chca przyjemności, ale potem czują się wykorzystane ze On sie nie zeni, choć niby wprost były znane zasady gry.

A jednak jak gromadzisz tych Simpow i czekoladki przez 10 lat i wyswiadczaja Ci drobne przyslugi bo są Simpami i pragna tego jak kobiety pragna sexu bez zobowiazan nie licząc niby na malzenstwo, Oni sie zgadzają i spotykasz kogos kto wie o tych Simpach to mysli o Tobie, ze jestes draniem i boi sie Ciebie. A ja boje sie, ze jestem draniem i zrobie z Niego Simpa i zawiode Go 😕 to boje sie Go dotykac, zeby nie czul sie wykorzystany seksualnie i porzucony.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Ona pewnie nie sra.

A no tak, zapomniałem że prawdziwe kobiety nie srają. Tylko chłopy i babochlopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

 

A jak chce i nie przyjmie? Mi wystarczy sama chęć, nie potrzebuje materialnego zysku.

Tak powinno wlasnie byc. 

Nie wiem dlaczego taka bylam. Moze dlatego, że Jego nie spotkałam i jakoś trzeba było zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

nie mam publicznego ip tylko zmienne, wiem jak się sprawdza

To prawda, mnie Pjoter już przeszmuglował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ze mnie byś nie zrobiła simpa, jestem po szkole Japończyka.

Ja z każdego robie Simpa 😕 boje sie, ze z Niego tez zrobie. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Benniee napisał:

Wąchaj główki, puchatej pachnie ładnie, bo nie ma takiej typowej sierści tylko puszek ale kłaczki zostaną Ci na twarzy i będą gilgotały. 😕

Takie są koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Takie są koszty.

Warto. 🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Czego najwięcej nie przyjęłaś ja 📦 gier 😮

Nie przyjelam kosztownych prezentów, torebek, butów, drogich ubran, kosmetyków, biżuterii. Moglam ich skroić bez dawania tylka ale tak nie można. Ale czekoladki i kwiaty brałam i brałam pazernie. 😕

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Dobra kochani ! Na mnie czas !

Bawcie się dobrze ! ❤️

Bennie , opiekuj się małym ! 

Dobranoc, jak wyjdzie to będę. Zawinę w papier. 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

A jaki masz wpływ na to co ktoś chce i sobie myśli ? Mądremu rzec słowo wystarczy, zrozumie 

No to wtedy nie powinny robić takiego seksu bo robią tylko sobie krzywdę. Jak ktoś chce się żenić to szuka męża a nie kochanka . Wtedy się pod innym kątem na mężczyznę patrzy.

To jest oszukiwanie ale siebie .

Myślę że do pewnych spraw musisz dorosnąć, a jak będziesz gotowa to nie będziesz się bała 🙂

Dziekuje Ci. To bardzo pieknie napisane 🙂

miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie to bralam te czekoladki, kwiaty. To bylo brudne. Wstydze sie tego postępowania, ale juz tego nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wiem 😪

😔 Powiedz mi czy mam iść spać czy pisać prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Serce babki mówi, że masz pisać. Ale zaraz dopiero.

Pisze non stop i czytam jakiś artykuł. Posiedzę do północy chyba z tym badziewiem i wtedy pójdę spać. Dałaś mi siłę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys poznalam jedna dziewczyne i powiedziała mi: wykorzystujesz tych mezczyzn. A ja do Niej na to: niby jak? Przeciez od początku postawiłam sprawe jasno, ze moze byc tylko kolega, nic z tego nie bedzie, a ze daje kwiaty i czekoladki to co mam je wyrzucić? A Ona mi na to, ze to nie jest fair, ze On sobie robi nadzieje.

Odpowiedzialam, że przeciez nie oszukuje Go, przeciez wie jak jest to nie odpowiadam za to. 

Ale teraz rozumiem co miala na mysli, że to postępowanie jest nie w porządku poniewaz przyjmując to w ten sposob wysyla sie komus sygnal, ze byc moze jest nadzieja i to dręczy kogos. Nie widziałam tego wczesniej, dopiero zdałam sobie sprawę kiedy poznalam obecnego adoratora, ze On tez jest tak wrazliwy. Az tak bardzo.

I teraz czuję wielka odpowiedzialność, bo mnostwo jeszcze mam pewnie roznych niedociągnięć, które Go będą krzywdzić i wstrzymuje sie z dotykaniem Go, nie chce Go skrzywdzić. 

Ale może właśnie tym Go krzywdzę, iz Go odpycham. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

💪

🤓 to ja mądry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys wydawalo mi się, że to nic takiego jak sie rozmawia z milionem osób i ze adorator to tylko adorator, wiec skoro nie spimy ze sobą to nie ma do mnie praw i robie co chce. Nie mogłam tego zrozumiec dlaczego On sie irytuje, że rozmawiam z mezczyznami, dlaczego robi sceny jak zazdrosny maz, przeciez kwiaty i czekoladki to tylko niezobowiazujacy prezent. 

Ale teraz to rozumiem. Jego to wkurza, poniewaz jest normalny i chce normalna zone i normalny dom, w którym bedzie pewien, że nie jest zdradzany, a nie ze wkolo kreca sie Simpy ktore czyhają, zeby cos puknąć. I kiedy cos dla mnie robi, daje mi, poświęca czas, uwagę, oczekuje wzajemności i poważnego traktowania, a nie luźnej znajomosci i nie interesuje Go sex jako sex bez wyłączności i bez zobowiazan to drazni Go mysl, ze moglby być traktowany jako przejściówka. Dziala mu na nerwy mysl, ze On sie stara, nastara, z na końcu Simp zawinie mnie, a On poczuje wykorzystany i osmieszony z rozbitymi marzeniami.

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Benniee napisał:

Pisze non stop i czytam jakiś artykuł. Posiedzę do północy chyba z tym badziewiem i wtedy pójdę spać. Dałaś mi siłę. 

Lacze sie w bolu Bennie. Ja tez jeszcze siedze nad robota. Ale juz prawie skonczylam tylkoz duperelami sie jeszcze mecze. Od jutra wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Zęby za długie. Opiłuję prętem.

Konskie kły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Lacze sie w bolu Bennie. Ja tez jeszcze siedze nad robota. Ale juz prawie skonczylam tylkoz duperelami sie jeszcze mecze. Od jutra wolne!

Zazdro wolnego, dobrze je wykorzystaj. Chillerka i jak najmniej Kafe. 😆 Jutro też już trochę luźniej będę miał ale tylko trochę. Odpalam pełne obroty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie ta mysl, a co gdy przestanie być Simpem i zacznie się powazne życie, będziemy się dotykac, a ja znowu z kims porozmawiam i On poczuje zraniony, ze poświęcam czas komus innemu, jak to będzie zyc pod wspolnym dachem, przeraza mnie to, poniewaz nie znam tego po prostu jak nie byc egoista, ktory robi co chce i kiedy chce, tylko dzieli się wszystkim, co ma z druga osoba oraz dbac o jej dobro i czy znowu nie zachowam się jak dran i nie objem czekoladkami. Czy dojrzalam juz do tego, zeby powaznie Go traktować. Czy wyroslam juz z rozwydrzenia czekoladkowego i potraktuje Go godnie, dobrze, tak jak na to zasługuje, bo jest tego wart.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Była taka bajka o oślich uszach, ale nie pamiętam o co chodziło. 

W Pinokiu był taki motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×