Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

Gość Benniee
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Żenada 

 

Przecież każdy debyl wie, że jak się gały tatuuje, to potem się częściowo traci wzrok. XD A wiesz, że Popek był dwa razy w śpiączce po zażyciu zbyt dużej ilości kwasu? I żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchomie te cala machinę, ktora pójdzie w ruch, dotkne Go, a co bedzie, gdy On zechce dziecka, a ja się boje tej roli. Tego, że trzeba będzie rano wstawać i szykować sniadanie dla trzech osób, spakować zeszyty i książki albo zabrać dziecko do lekarza. A ja tylko umiem objadac sie czekoladkami, byc fit i wszystko dla siebie, nie znam takiego codziennego życia, bo mam zycie jak z filmu. Co wtedy będzie i co mu odpowiem.  Nie wiem czy jestem gotowa? Czy On wtedy pomysli, że wykorzystałam Go, oszukałam, bo przecież jak się kogos kocha to chce się zakladac rodzine, a mnie to przeraza. Przeraza mnie ta odpowiedzialność i niekomfortowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Benniee napisał:

Przecież każdy debyl wie, że jak się gały tatuuje, to potem się częściowo traci wzrok. XD A wiesz, że Popek był dwa razy w śpiączce po zażyciu zbyt dużej ilości kwasu? I żyje.

Masakra z tymi ludziami. Tera jej zafunduj za głupotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos 10 lat zajada sie czekoladkami i zyje jak w filmie to nie takie proste nagle wcielić się w rolę zony i matki. Tylko stopniowe udomowienie, fazy, gradacja odpowiedzialności. Bo gdyby od razu z tym wyskoczył to bym ze strachu dala noge i nie odbierała telefonu. To skomplikowane kogos przestawić na inny tryb, to proces.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Skrzydła dostaniesz i szybko pójdzie. 

Spoko już jest całkiem ok. Mój mózg wszystko sam wymyśla, a ja sobie z boku stoję XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem gotowa tak w 70% ale jeszcze nieco brakuje. Juz godze sie z tym, ze zycie szybko mija, ze przyjdą siwe włosy, ze trzeba przedłużyć gatunek i ze nasza rola jest milowac druga osobe j chciec jej dobra oraz szanowac ja, byc lojalnym i podchodzić powaznie do poważnych tematów, brać coraz więcej odpowiedzialności. Ale nie jestem jeszcze gotowa na sex z milosci. Po prostu boje sie tego kroku z Nim jak nie wiem co, ze uruchomie to wszystko i juz nie będzie odwrotu. Jeszcze coś musi zrobić, żeby była ta wisienka na torcie, że chce byc zniewolona i Jego juz na zawsze forever and ever.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Bebeka. Czekam na sen.

Spij i wyślij mi energię z nieba albo wyjdź z ciała, przyjdź to Ci kawę zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Spij i wyślij mi energię z nieba albo wyjdź z ciała, przyjdź to Ci kawę zrobię.

Wkręcę se, że idę to może mi się przyśnisz i jutro przy siodłaniu klaczy opiszę podróż astralną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie jak Donny pisal musi podejsc do mnie i zacząć calowac mnie po szyi przyciskając do siebie? Ale czy ja wtedy nie ucieknę nagle jak wiewiorka, nie osłupieje i nie rzucę do ucieczki? Juz tak konkretnie mi namącił w glowie, ale to jeszcze za malo, bo jeszcze sie boje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Wkręcę se, że idę to może mi się przyśnisz i jutro przy siodłaniu klaczy opiszę podróż astralną.

Dobrze, przyciągnę Cię moją podświadomością babko. Tłin flejm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to ja dziś powinnam pojechać, bo dal mi nowy adres i czeka na mnie, a ja się dygam i nie dałam rady, nie pojechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Benniee napisał:

Zazdro wolnego, dobrze je wykorzystaj. Chillerka i jak najmniej Kafe. 😆 Jutro też już trochę luźniej będę miał ale tylko trochę. Odpalam pełne obroty. 

Dzieki, no jak mam wolne to malo na kafe siedze 😄

Ale jeszcze pare rzeczy jednak jutro juz zrobie, bo juz mi sie nie chce sleczec przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Lajt maj fajerニ

Mam koszulkę ze Stevie Wonderem na sobie, to ważna cześć wizualizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dygam, On sie dyga, dygamy się, a dla niektórych milosc taka prosta wypiac sie i sapnac i juz gotowe.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Dzieki, no jak mam wolne to malo na kafe siedze 😄

Ale jeszcze pare rzeczy jednak jutro juz zrobie, bo juz mi sie nie chce sleczec przy kompie.

Prawidłowo. Zrób jutro i się nie męcz. Na pewno wyjdzie lepiej niż na siłę po nocach. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy nie rozumieją tego, że jak dojdzie za wcześnie to ja Go porzuce. Albo jak będzie presja to Go porzuce. Albo jak będzie za dużo wymogów to Go porzuce. To wszystko musi być dograne zanim przejdziemy do części B. Wypięcie się i sapniecie nie działa na mnie, nie sprawi, że kogos pokocham tylko najem sie jak czekoladkami, a potem po czekoladkach zle sie czułam. Nie chcialam jesc, ale skoro dawali czekoladki to jadlam. A potem mieli pretensje, ze ich nie chce.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Brajlem zdjęcie? 

Brajl też jest na niej. 🤣 trasa koncertowa podpisana na plecach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz zapewnił mi wszystko, co mezczyzna moze dac kobiecie, komplementy, czekoladki, kwiaty, kawku, uwage, czułość, troskę, opiekunczosc, lojalnosc, wylacznosc, zazdrosc jak o zone, ktora przeciez nie jestem, iz gdyby ktoś chciał zrobić mi coś zlego, On mnie obroni, jest komplet. 

Wiem, ze pora na mój ruch, bo On czeka, ale jakoś nie daje rady. Po prostu ogarnia mnie strach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce okazac mu uczucia, ze nie jest tylko Simpem, zeby byl mnie pewny, ale nie pomocy tylka. To zostawimy na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały problem polega na tym, iż zostali porzuceni przez matkę...nie wywiązała się ze swej roli zony i matki, uciekła. I paradoksalnie taka sobie znalazl kandydatkę, czyli mnie, w której się zabujal. Boje sie tego, że uruchomie cala machinę, rozkocham Go oferując przyjemnosc, spełnienie, a następnie nie bedac gotowa do następnego etapu, czyli dzieci, obowiazki, brudne talerze, przemęczenie, po prostu dam noge jak matka narażając Go na zranienie, cierpienie, rozbite marzenia, stracone nadzieje, iz poczuje się wykorzystany, a ja będę najgorsza. Zastanawiam się czy zawracac mu tylek, jeszcze nie jest za późno i można się wycofać, ale wlasciwie juz zawróciłam, bo skoro już jest zazdrosny jak o zone, gdy nawet nie sypiamy to i tak już za późno.

Ale obawiam się, że to zepsuje i zachowam niedojrzałe jak z tymi czekoladkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobie wszystko zeby tak sie nie zachować. Ale to trudne dla kosmity co zyje jak w filmie i nagle zostaje wrzucony do glebokiej wody powaznego zwiazku, w którym sie slubuje. Musze dac rade. I do my best.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Niburdiama, jak chcesz to opłacę ci najlepszego terapeutę w mieście, bo jest mi Cię po ludzku, bardzo, ale to bardzo żal. Szczerze 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niburdiama napisał:

Ludzie rodza sie po to, aby przedłużyć gatunek. Mezczyzna chce partnerki, co do której ma pewnosc ze dzieci są Jego oraz sa zazdrosni o sex, a kobieta po to bierze mezczyzne, bo mezczyzna jest silniejszy i ma jej zapewnić bezpieczeństwo oraz strzec jej, a także zapewnić byt gdy Ona wychowuje mu dzieci. 

😁😁😁🙃 wychodzimy za maz aby ten nas strzegl 🙃🙃🤔😁. A w sumie to faceci wcale nie sa silniejsi 😉🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Niburdiama, jak chcesz to opłacę ci najlepszego terapeutę w mieście, bo jest mi Cię po ludzku, bardzo, ale to bardzo żal. Szczerze 😔

Mysle ze jest nieszczesliwa. I pewnie nie tak naiwna za jaka chce uchodzic. Dzieci w domu dziecka, z tej zalosci ze nikt o nie nie dba, bardzo czesto nie przyjmuja przymusowego dorastania (i patrzenia na rzeczy od ktorych normalnym ludziom wlosy staja deba na glowie). To jej obrona przed swiatem. A kafe daje jej mozliwosci marzyc.. ze jest piekna, rozkochala w sobie wspanialego chlopaka, ktory kocha ja za jej delikatnosc i cudne wejzenie. Tak bardzo ze chcialby calowac slady jej stop na ziemi (a predzej by ucia sobie reke niz wsadzil ja w jej majty)😁. Ze ten chlopak chce sie o nia troszczyc aby juz nikt ja nie skrzywdzil (Ona sama wie ze potrzebuje pomocy i opieki. Tej fizycznej tez). Szkoda dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×