Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

7 godzin temu, Druhu napisał:

Niburdiama, jak chcesz to opłacę ci najlepszego terapeutę w mieście, bo jest mi Cię po ludzku, bardzo, ale to bardzo żal. Szczerze 😔

Chcesz mi podsunąć nastepnego ktory sam sie uwiedzie moim towarzystwem. Nie, dziekuje nie przyjmuje juz czekoladek, ale Tobie by sie przydał, by odpowiedziec Ci na pytanie czemu odrzuciłeś Pania z warkoczem a ciagnie Cie do niegrzecznych, niebezpiecznych wampow. Jednak juz chcesz mi coś opłacić? Juz? Przeciez nawet sie nie calowalismy i mówiłeś, że nie dajesz nawet czekoladek. Znowu to zrobilam 😕 uwiodlam Cie niechcacy przez internet, ze juz wyciągasz portfel i chcesz na mnie wydawać pieniadze😕

Nie, dziekuje, nie przyjmuje prezentow nawet jeśli chcesz być tylko kolega.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lola15 napisał:

😁😁😁🙃 wychodzimy za maz aby ten nas strzegl 🙃🙃🤔😁. A w sumie to faceci wcale nie sa silniejsi 😉🤭

Aby strzegł nas przed innymi mezczyznami i nas przed samymi soba, bo fizycznie jest siljiejszy wiec otacza opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lola15 napisał:

Mysle ze jest nieszczesliwa. I pewnie nie tak naiwna za jaka chce uchodzic. Dzieci w domu dziecka, z tej zalosci ze nikt o nie nie dba, bardzo czesto nie przyjmuja przymusowego dorastania (i patrzenia na rzeczy od ktorych normalnym ludziom wlosy staja deba na glowie). To jej obrona przed swiatem. A kafe daje jej mozliwosci marzyc.. ze jest piekna, rozkochala w sobie wspanialego chlopaka, ktory kocha ja za jej delikatnosc i cudne wejzenie. Tak bardzo ze chcialby calowac slady jej stop na ziemi (a predzej by ucia sobie reke niz wsadzil ja w jej majty)😁. Ze ten chlopak chce sie o nia troszczyc aby juz nikt ja nie skrzywdzil (Ona sama wie ze potrzebuje pomocy i opieki. Tej fizycznej tez). Szkoda dziewczyny..

A najgorsze jest to, ze karmisz się zawiscia w sobie o to, ze ja to mam, a Ty nie i nawet szans nie masz, by ktos tak Cie wielbił oraz sprowadzasz zwiazek do wypnij-sapnij. A potem wchodzisz na kafe zdruzgotana, ze wypnij,-sapnij nie pomogło Ci utworzyć happy love story. Ale ucz się ode mnie to moze kiedys i Ciebie spotka milosc juz nie będziesz trawiona zgryzota, ze inne maja, a czemu Ty nigdy nie. Jeżeli dorastałas w domu dziecka to nie zazdroszcze 😕 smuteczek. To zrozumiale, ze nie masz wzorca jak wygląda milosc i zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieszczesliwa, ze tyle zjadłam czekoladek, a teraz tego zaluje. Ale Ameryki nie odkryłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A najgorsze jest to, ze karmisz się zawiscia w sobie o to, ze ja to mam, a Ty nie i nawet szans nie masz, by ktos tak Cie wielbił oraz sprowadzasz zwiazek do wypnij-sapnij. A potem wchodzisz na kafe zdruzgotana, ze wypnij,-sapnij nie pomogło Ci utworzyć happy love story. Ale ucz się ode mnie to moze kiedys i Ciebie spotka milosc juz nie będziesz trawiona zgryzota, ze inne maja, a czemu Ty nigdy nie. Jeżeli dorastałas w domu dziecka to nie zazdroszcze 😕 smuteczek. To zrozumiale, ze nie masz wzorca jak wygląda milosc i zwiazek.

Ty też masz niebyt ciekawy, a wręcz patologiczny, bo to o czym piszesz jest istną patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Jestem nieszczesliwa, ze tyle zjadłam czekoladek, a teraz tego zaluje. Ale Ameryki nie odkryłaś. 

Jesteś gruba i masz zatwardzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Nie będziesz nigdy z kiciusiem. Wracaj do męża i żyjcie sobie. Powodzenia. I żegnam ostatecznie. 

Nie ma meza przeciez to był zart.

Nie martw się, nie bede patrzyc ukradkiem na innych mezczyzn, ani z Nimi rozmawiać ani brac od Nich kawku ani czekoladek, ani robic niczego, czym moglabym wywołać łzy. Będę dobra dla Niego jak Ty dla kota swego.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Benniee napisał:

Jesteś gruba i masz zatwardzenie?

właśnie nie jestem gruba, po prostu lubie podjeść sobie, ale już nie wezme żadnej czekoladki 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ty też masz niebyt ciekawy, a wręcz patologiczny, bo to o czym piszesz jest istną patologią.

Popatrz na siebie, zostalas sama z kotem bez perspektyw na dom i rodzine. Uporzadkuj najpierw u siebie sprawy zanim weźmiesz się za porządkowanie innych, bo wybacz, ale dobrym wzorcem to Ty akurat nie jestes

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
5 minut temu, Niburdiama napisał:

właśnie nie jestem gruba, po prostu lubie podjeść sobie, ale już nie wezme żadnej czekoladki 

A zęby masz? Jak można tyle czekoladek zeżreć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Benniee napisał:

A zęby masz? Jak można tyle czekoladek zeżreć? 

Zaluje, ze je jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Nie ma meza przeciez to był zart.

Nie martw się, nie bede patrzyc ukradkiem na innych mezczyzn, ani z Nimi rozmawiać ani brac od Nich kawku ani czekoladek, ani robic niczego, czym moglabym wywołać łzy. Będę dobra dla Niego jak Ty dla kota swego.

"Nigdy nie wiesz kiedy głupi żartuje..." 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, normalnyjestem napisał:

Cały topik mozna podsumować = w tym ambaras oba oboje chciało na raz.

Dobra puenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dobra puenta

Ale ty zauważyłem nie umiesz przyciągać  do siebie innych, raczej odpychasz, a nawet jak już ktoś chcę kafku z tobą, to szybo stygniesz, tracisz smak i w ogóle jakość tej kawy pozostawia wiele do życzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Druhu napisał:

Ale ty zauważyłem nie umiesz przyciągać  do siebie innych, raczej odpychasz, a nawet jak już ktoś chcę kafku z tobą, to szybo stygniesz, tracisz smak i w ogóle jakość tej kawy pozostawia wiele do życzenia. 

Podszedl gosc do automatu z kawku i jak Ty dziewczyne z pociagu zaczal zamulać, zapytal czy napije sie kawy, odpowiedzialam, ze juz piłam i podal mi do ręki, czy mialam ja wylac mu na buty? Nie, poniewaz nie chcialam Go poparzyc, a nie było gdzie odstawić i poczułby się urazony, iz mam sie lepsza i nawet kawy nie chce, a On tylko chcial byc mily to wypiłam ale powiedzialam, że jestem ZAJETA. A On potem zagadywal i zagadywal az rzucil sie na mnie do calowania. I z czekoladkami bylo identycznie. Teraz juz nic nie przyjmuje bo dla innych osób to automatycznie znaczy akceptację, a ja nic nie chce, wszystko juz mam. Mam admiratora i On mi da kawku i czekoladku. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Powiem ci, że nie można Cię nie lubić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Druhu napisał:

Powiem ci, że nie można Cię nie lubić 🙂

Druhu, jestes spoko gosc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Druhu, jestes spoko gosc 🙂

Jeżeli druhu podnosi cię na duchu, to naprawdę wolę nie wiedzieć jak słaby musi  być ten duch, jak zaniedbany, zapomniany, omijany. To tak dużo o Tobie mówi. Smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Druhu napisał:

Jeżeli druhu podnosi cię na duchu, to naprawdę wolę nie wiedzieć jak słaby musi  być ten duch, jak zaniedbany, zapomniany, omijany. To tak dużo o Tobie mówi. Smutne. 

Latchkey kid 🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, naomi quinnn napisał:

Przyznaję że ja tez sie nie zorientowałam, a co gorsza, kompletnie mnie to nie obchodzi 😄 

Przeszkoda jest taka, że nie mogę wejść do sklepu i kupić odpowiedniego kandydata na wynos 😎 co gorsza tez juz od dawna mnie to jakby nie obchodzi.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Benniee napisał:

Ale mnie kitek wygłaskał, nawet sobie tego nie wyobrażasz Niburdiama. 

Ja zyje w celibacir, wiec kotkowe głaskanie nie przemawia do mnie 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

A do mnie przemawia, nadal mi mało. 😗

I tak nikt mnie nie chce to i wyboru nie ma 😎🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Przecież Cię chciał niedawno kitek, to co się nagle stało?

Po prostu byl mily, patrzal i przysuwał troszkę, dawal mi rozne fajne rzeczy, ale randki nie zaproponowal i dziewczyny mi tu powiedzialy, ze On nie jest zainteresowany i im uwierzyłam, wiec nikt mnie nie chce i nigdy nie zechce, bo nie mam czasu szukac love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×