Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ludzie rodza sie po to, aby przedłużyć gatunek. Mezczyzna chce partnerki, co do której ma pewnosc ze dzieci są Jego oraz sa zazdrosni o sex, a kobieta po to bierze mezczyzne, bo mezczyzna jest silniejszy i ma jej zapewnić bezpieczeństwo oraz strzec jej, a także zapewnić byt gdy Ona wychowuje mu dzieci. 

Ale z Tobą nie ma seksu, bo masz z nim poważny problem, więc o co ten hipotetyczny mężczyzna ma być niby zazdrosny? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Widze, ze zupelnie Cie pochlonely fantazje na temat mojego zycia erotycznego, wyobrazasz je sobie do najmniejszego szczegolu. Jak wygladam w twoich fantazjach? Podnieca Cie to?

przeciez to logiczne, ze ludzie co uprawiają sex bez zobowiazsn wydziwiają i robia ze sobą wszystko, a potem się wstydzą i to ukrywają przed następnymi osobami udając ze tego nie robili, nie maja zahamowań, nie radzą sobie z popędami, a promiskuityzm to zaburzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ludzie rodza sie po to, aby przedłużyć gatunek. Mezczyzna chce partnerki, co do której ma pewnosc ze dzieci są Jego oraz sa zazdrosni o sex, a kobieta po to bierze mezczyzne, bo mezczyzna jest silniejszy i ma jej zapewnić bezpieczeństwo oraz strzec jej, a także zapewnić byt gdy Ona wychowuje mu dzieci. 

A jesli ktos nie chce miec dzieci? To czy maz jest wtedy bezuzyteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

A jesli ktos nie chce miec dzieci? To czy maz jest wtedy bezuzyteczny?

Jak mozna nie chciec miec dzieci i przedłużyć gatunek? Przekazać swe extra geny nastepnej generacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

przeciez to logiczne, ze ludzie co uprawiają sex bez zobowiazsn wydziwiają i robia ze sobą wszystko, a potem się wstydzą i to ukrywają przed następnymi osobami udając ze tego nie robili, nie maja zahamowań, nie radzą sobie z popędami, a promiskuityzm to zaburzenie

A Ci, ktorzy uprawiaja seks z zobowiazaniami robia to po ciemku w pozycji misjonarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

przeciez to logiczne, ze ludzie co uprawiają sex bez zobowiazsn wydziwiają i robia ze sobą wszystko, a potem się wstydzą i to ukrywają przed następnymi osobami udając ze tego nie robili, nie maja zahamowań, nie radzą sobie z popędami, a promiskuityzm to zaburzenie

Ja nie ukrywam nic przed nikim. Lepiej mieć duży przebieg niż żaden XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jak kobieta jest zamożna to może sobie sypiać z kim chce i nie musi męża na gwałt szukać. Wtedy może być nawet z listonoszem , o ile ten będzie zainteresowany 🙂

Ale i tak o Niej powiedzą ale, a o Nim dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Jak mozna nie chciec miec dzieci i przedłużyć gatunek? Przekazać swe extra geny nastepnej generacji? 

Można, na cholerę srac goviakami na prawo i lewo bez pomyslunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Ja nie ukrywam nic przed nikim. Lepiej mieć duży przebieg niż żaden XD

I przez to nie dostaniesz w nagrode meza, ktoremu mozesz prac, gotowac i rodzic dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lolka1975 napisał:

Ty masz naprawde cos  nie tak z glowa??? To ty wkolko piszesz o stekaniu i wypnaniu tylka. Nie masz pojecia jak wyglada seks kochajacych sie ludzi, ba, wogole nie masz pojecia o seksie i milosci.

Wy tak do mnie piszecie, wiec tylko parafrazuje Wasze wpisy to sama sobie odpowiedzialas.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Jak mozna nie chciec miec dzieci i przedłużyć gatunek? Przekazać swe extra geny nastepnej generacji? 

A mówią, że ludzie to ponoć nie zwierzęta. A ty z takim podejściem to prędzej przekwitniesz, niż go przedłużysz. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

intymne sensacje dzieją między sobą , kogoś podnieca pisanie obnażanie, obgadywani, zapomniałem jak to się nazywa?

Zacznij pisać po polsku, to może Ci się przypomni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Kulfon napisał:

I przez to nie dostaniesz w nagrode meza, ktoremu mozesz prac, gotowac i rodzic dzieci.

Nigdy nie urodzę analnego goviaczka 😭 Coś Ty mi zrobiła... Zniszczyłaś moje marzenia. 🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kulfon napisał:

A Ci, ktorzy uprawiaja seks z zobowiazaniami robia to po ciemku w pozycji misjonarskiej?

Nie wiem skąd się urwałaś i czy masz 90 lat, ale mezczyzni nie są ...ami i potrafia obsługiwać pralkę, a nawet wlozyc to torby 2 jabluszka. Zaskakujące, co?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

A mówią, że ludzie to ponoć nie zwierzęta. A ty z takim podejściem to prędzej przekwitniesz, niż go przedłużysz. 

Ty juz swoją szansę zaprzepaściles to nie mierz wszystkich swoja miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Niburdiama napisał:

na pewno kazdy facet chętnie zechce kobiete ktora sypia bez zobowiazan na zone, zeby glowic sie czy dziecko jest listonosza. W kazdym razie powodzenia 🙂

Nie no, przecież powszechnie wiadomo, że każdy zdrowy, normalny mężczyzna szuka jako partnerki na całe życie wyłącznie kobiety która w sprawach seksu kieruje się zasadą "i nie dopuszczę Cię aż do śmierci" 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty82 napisał:

naczytałaś sie chyba harlequinów i postrzegasz miłość w kontekście tych dzieł artystycznych. Kolejny raz apeluję: Zejdź na ziemie bo sie rozczarujesz. Zauroczenie mija po około 2 latach związku, później już nie ma żadnego omdlewania na widok partnera tylko wspólna codzienność, której koniecznym elementem jest seks bo inaczej to nie związek tylko jakaś hybryda

Podczas kiedy niektóre kobiety oral anal facetowi za free 10 lat za naiwne słowo kocham, a inne 2 lata oral, anal facetowi za słowo kocham, ja 10 lat tylko biore co chce i nic nie daje. Biore, bo dają. Jak faceci biora od kobiet, tak ja jak facet biore. Wybrzydzam, przebieram, bo mam w czym wiec do kogo wyjeżdżasz z tymi dobrymi radami ciotki klotki hehe jak pojecia o życiu nie masz i o tym jak zyja piękni ludzie, którym sie ulewa od nadmiaru. Mnie fascynuje czystość, honor, godnosc, elegancja i czystość duszy, a nie Wasze wypnij i stekaj, bo zyjecie w takiej rzeczywistosci. Co mnie to obchodzi. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ty juz swoją szansę zaprzepaściles to nie mierz wszystkich swoja miara.

Szansę na co? Przedłużenie gatunku jako cel nadrzędny to domena zwierząt. Ludzie ponoć potrafią stawiać sobie wyższe cele i żywić wyższe uczucia, jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Benniee napisał:

Nigdy nie urodzę analnego goviaczka 😭 Coś Ty mi zrobiła... Zniszczyłaś moje marzenia. 🤧

Może jednak coś tam kiedyś wyciśniesz... 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Benniee napisał:

Nigdy nie urodzę analnego goviaczka 😭 Coś Ty mi zrobiła... Zniszczyłaś moje marzenia. 🤧

Analnego govniaczka to na pewno urodzisz i to moze jeszcze dzisiaj 🤣 Do tego nawet maz nie jest Ci potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Podczas kiedy niektóre kobiety oral anal facetowi za free 10 lat za naiwne słowo kocham, a inne 2 lata oral, anal facetowi za słowo kocham, ja 10 lat tylko biore. Biore, bo dają. Wybrzydzam, przebieram, bo mam w czym wiec do kogo wyjeżdżasz z tymi dobrymi radami ciotki klotki hehe jak pojecia o życiu nie masz i o tym jak zyja piękni ludzie, którym sie ulewa od nadmiaru. 

👁👄👁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Może jednak coś tam kiedyś wyciśniesz... 

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać 🤣

 

Przed chwilą, Kulfon napisał:

Analnego govniaczka to na pewno urodzisz i to moze jeszcze dzisiaj 🤣 Do tego nawet maz nie jest Ci potrzebny.

Hahahha 🤣 kocham Was 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Podczas kiedy niektóre kobiety oral anal facetowi za free 10 lat za naiwne słowo kocham, a inne 2 lata oral, anal facetowi za słowo kocham, ja 10 lat tylko biore co chce i nic nie daje. Biore, bo dają. Jak faceci biora od kobiet, tak ja jak facet biore. Wybrzydzam, przebieram, bo mam w czym wiec do kogo wyjeżdżasz z tymi dobrymi radami ciotki klotki hehe jak pojecia o życiu nie masz i o tym jak zyja piękni ludzie, którym sie ulewa od nadmiaru. Mnie fascynuje czystość, honor, godnosc, elegancja i czystość duszy, a nie Wasze wypnij i stekaj, bo zyjecie w takiej rzeczywistosci. Co mnie to obchodzi. 

Dziecko, co Ty bredzisz... A lekcje już odrobione? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty82 napisał:

nadmiaru infantylizmu zapomniałaś dodać. Adios bo mam ciekawsze zajęcia domyśl się jakie 😉

Połykanie substancji przypominającej śmietanę, która nia nie jest za slowo kocham wypowiedziane do setek kobiet przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Trzeba tak robić by się potem nie wstydzić . A są tacy którzy się wstydzą nawet z własnym małżonkiem . I wtedy to też jest jakieś zaburzenie . Świetoje.bliwość to straszna choroba . Impotencji można dostać i dzieci sąsiad musi dobrabiać 

Przesada w obydwie strony jest niedobra.

Ale jeżeli mialabym wybierac to wole juz przesadna niesmialosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Niburdiama napisał:

przeciez to logiczne, ze ludzie co uprawiają sex bez zobowiazsn wydziwiają i robia ze sobą wszystko, a potem się wstydzą i to ukrywają przed następnymi osobami udając ze tego nie robili, nie maja zahamowań, nie radzą sobie z popędami, a promiskuityzm to zaburzenie

Ja tam się nie wstydzę, że uprawiam seks bez zobowiązań 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Benniee napisał:

Ja nie ukrywam nic przed nikim. Lepiej mieć duży przebieg niż żaden XD

Ale Ty jestes facetem wiec to na Twoja chwale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ale z Tobą nie ma seksu, bo masz z nim poważny problem, więc o co ten hipotetyczny mężczyzna ma być niby zazdrosny? 😄

Czy mam problem? Czy Ty sadzisz, ze mam problem? Zasadnicza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale Ty jestes facetem wiec to na Twoja chwale. 

No to super XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Boni może nawet zgodzi się ochrzcić 

Babka pokocha jak swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×