Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie rozdaje swych wdzięków jak Ty na wyjazdach 

A gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie, po prostu zenujaca parada zawisci w ich wykonaniu z bolu, ze jakis mezczyzna moze kochac kobiete, bo one są odrzucane, wykorzystywane, porzucane i stąd frustracja, zeby sie wyżyć na innej kobiecie 

Ale dziewczyno kto Cię tak kocha? Wymyślony mąż, czy wymyślony Kitek? Myślisz, że ludzie nie pamiętają Twoich wcześniejszych historii? Otóż pamiętają, i jak się to wszystko poskłada do kupy, to widać, że nie ma męża, nie ma Kitka, jest tylko siedzenie na Kafe do 5 nad ranem i tworzenie bajek z mchu i paproci o wymyślonych związkach z wymyślonymi osobami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kulfon napisał:

To Ty zakladasz tematy, a potem jeszcze wymyslasz historie na nasz temat jak Ci zabraknie argumentow 😂 

Dla Ciebie ich nie zakladam, a Ty sobie wyobrazasz, że pragne tu Twych wypowiedzi i niczym opresor zjawiasz się po raz 13456 zeby mi je wciskac na siłę, bo boli Cie, ze ktos mnie kocha a nawet z Nim nie sypiam, a Ty sie starasz i robisz wszystko dla faceta bez slubu, a On z tego korzysta i korzysta i nic z tego nie masz, nawet perspektywy slubu i rodziny. Jakie to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze ktos kto nie jest zawistny, bo ma dobrze w zyciu nie jest aż tak zapalczywy jak wy dziewczyny, wiec czujecie sie niekochane i takie są efekty, ze jak tylko napisze o milosci to chcecie mi wydrapać oczy z zawisci, ze wy tak nie macie,bo wyjazdy i zabawa to niestety nie oznacza milosci ze strony mezczyzny i wiecie dobrze o tym.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dla Ciebie ich nie zakladam, a Ty sobie wyobrazasz, że pragne tu Twych wypowiedzi i niczym opresor zjawiasz się po raz 13456 zeby mi je wciskac na siłę, bo boli Cie, ze ktos mnie kocha a nawet z Nim nie sypiam, a Ty sie starasz i robisz wszystko dla faceta bez slubu, a On z tego korzysta i korzysta i nic z tego nie masz, nawet perspektywy slubu i rodziny. Jakie to zalosne

No to i tak mam wiecej od Ciebie 🤣 

Wiesz, ze kobieta tez moze czerpac przyjemnosc z seksu? Nie trzeba tego robic ku chwale ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dla Ciebie ich nie zakladam, a Ty sobie wyobrazasz, że pragne tu Twych wypowiedzi i niczym opresor zjawiasz się po raz 13456 zeby mi je wciskac na siłę, bo boli Cie, ze ktos mnie kocha a nawet z Nim nie sypiam, a Ty sie starasz i robisz wszystko dla faceta bez slubu, a On z tego korzysta i korzysta i nic z tego nie masz, nawet perspektywy slubu i rodziny. Jakie to zalosne

Ale ze niby kto cie kocha??? Sasiad co postanowil uciekac, nyle dalej od stalkerki sasadki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

powiedzmy sobie szczerze ktos kto nie jest zawistny, bo ma dobrze w zyciu nie jest aż tak zapalczywy jak wy dziewczyny, wiec czujecie sie niekochane i takie są efekty, ze jak tylko napisze o milosci to chcecie mi wydrapać oczy z zawisci, ze wy tak nie macie,bo wyjazdy i zabawa to niestety nie oznacza milosci ze strony mezczyzny i wiecie dobrze o tym.

A co oznacza milosc? Pocalunki, slowa "kocham Cie", a czekaj, chyba jednak nie, pisanie w necie swiadczy o milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Lola15 napisał:

Wyjazd oznacza frajde. Bliskosc I orgazmy 😁. Kawa raz na dwa miesiace nie oznacza ze chlopak cie kocha. Jak ci przez rok nie probowal wlozyc reke w majtki, to znaczy prosto ze cie nie kocha🙃

Faceci to traktują jak darmowa rozrywke, jak można się najeść i nie miec zobowiazan i konsekwencji to korzystają z naiwności takich jak Ty i inne Twe kolezanki które uwazaja ze wyjazdami i zaapokajaniem sa w stanie faceta zatrzymać przy sobie, ale to tak nie dziala

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

milosc powstaje przed orgazmami i wyjazdami. Jeżeli są wyjazdy i darmowe orgazmy to juz moze nigdy nie powstać, ale ludzcie się dalej, ze znacie na mężczyznach, tylko nie płaczcie potem i nie zgrzytajcie zębami z zawisci, ze ktos jest zona i ma rodzine, a wy tylko wyjazdy i orgazmy

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest podstawowy błąd kobiet, iz sadza, ze tylkiem sa w stanie faceta przytrzymać. Ale co Wam bede doradzac, skoro pozjadalyscie wszystkie rozumy i wiecie lepiej niż ja fantastka z Kitkiem.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Faceci to traktują jak darmowa rozrywke, jak można się najeść i nie miec zobowiazan i konsekwencji to korzystają z naiwności takich jak Ty i inne Twe kolezanki które uwazaja ze wyjazdami i zaapokajaniem sa w stanie faceta zatrzymać przy sobie, ale to tak nie dziala

Ale Ty nie masz żadnego faceta, więc skąd te wnikliwe obserwacje? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Kulfon napisał:

To Ty zakladasz tematy, a potem jeszcze wymyslasz historie na nasz temat jak Ci zabraknie argumentow 😂 

Ty wymyslasz wciaz historie o mnie i usilnie mi wmawiasz ze moj adorator nic nie czuje podczas kiedy jestes wykorzystywana do zabawy i wyjazdów sadzac ze to wielka miłość, ale tylko w Twojej glowce. Jak mu sie znudzi Twoja mala to wymieni Cie na młodsza i nowiuska, ktora nie ma doswiadczenia. Ale żyj dalej fantazjami jak to Cie kocha i chcial ozenic

 Gdyby chciał to by Ci dal pierscionek, a bierze tylko zaspokajanie, pewnie nawet nie jest Ci dobrze, ale dajesz i dajesz, zeby czasem nie odsze i daje wyjazd, za połowę ktorego pewnie Ty płacisz. Jaka jesteś naiwna i siedzisz na tym forum od switu do zmierzchu wylewając frustracje i zawisc na mnie bo czujesz się stara i zuzyta przez faceta, który nie dał Ci nic poza paroma uniesieniami. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie te tematy, tyle sie mozna dowiedziec o milosci. Ja glupia myslalam, ze jak facet mowi "Kocham Cie", caluje, przytula i spedza ze mna czas to mnie kocha. Okazuje sie, ze nie, jesli facet mnie olewa i sie do mnie nie odzywa, jesli nie interesuje go kontakt fizyczny i go rzadko widuje to wtedy jest prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ty jesteś lubieżna bestia, a teraz historia, że faceta za rękę nie trzymałaś. Kiełbie we łbie.

A to trzeba trzymać za reke faceta, zeby Cie kochal? Jaka jestes naiwna do bolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ty wymyslasz wciaz historie o mnie i usilnie mi wmawiasz ze moj adorator nic nie czuje podczas kiedy jestes wykorzystywana do zabawy i wyjazdów sadzac ze to wielka miłość, ale tylko w Twojej glowce. Jak mu sie znudzi Twoja mala to wymieni Cie na młodsza i nowiuska, ktora nie ma doswiadczenia. Ale żyj dalej fantazjami jak to Cie kocha i chcial ozenic

 Gdyby chciał to by Ci dal pierscionek, a bierze tylko zaspokajanie, pewnie nawet nie jest Ci dobrze, ale dajesz i dajesz, zeby czasem nie odsze i daje wyjazd, za połowę ktorego pewnie Ty płacisz. Jaka jesteś naiwna i siedzisz na tym forum od switu do zmierzchu wylewając frustracje i zawisc na mnie bo czujesz się stara i zuzyta przez faceta, który nie dał Ci nic poza paroma uniesieniami. 

ustalilysmy juz, ze moj facet mnie nie kocha, ale orgazmow to akurat nie udaje i to wiem na pewno 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A to trzeba trzymać za reke faceta, zeby Cie kochal? Jaka jestes naiwna do bolu. 

To kiedy wiemy, ze kocha? prosze oswiec mnie, bo rozmawiam z wieloma znajomymi, czy to znaczy, ze jestesmy zakochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, duży ogórek napisał:

to akurat prawda,  przyciągną i przytrzymają tyłkiem tylko określony typ mężczyzn gdzie pełno, jak inna przyciągnie tyle warte

Jak mnie cytujesz to pisz po polsku, albo wcale... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kulfon napisał:

Ona chyba sadzi po sobie.

Boli Cie swiadomosc, ze wkrotce 45 stuknie, a tu nie ma nic, ani meza, ani dzieci i zaraz wylądujesz samotna i zostaną Ci tylko wyjazdy z nastepnym ktory tez sie nie ozeni i pójdzie do młodej, jedrnej, pięknej laski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, duży ogórek napisał:

to akurat prawda,  przyciągną i przytrzymają tyłkiem tylko określony typ mężczyzn gdzie pełno, jak inna przyciągnie tyle warte

Jak mnie cytujesz to pisz po polsku, albo wcale... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

nie znam twojego życia, ale jak sobie  ulży,  już tak nie mówi 😎

Dokladnie 😎 a Ona sobie imaginuje, ze to wielka milosc.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Boli Cie swiadomosc, ze wkrotce 45 stuknie, a tu nie ma nic, ani meza, ani dzieci i zaraz wylądujesz samotna i zostaną Ci tylko wyjazdy z nastepnym ktory tez sie nie ozeni i pójdzie do młodej, jedrnej, pięknej laski. 

Co Ty masz z tym slubiem? To chyba marzenie Twojego zycia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, duży ogórek napisał:

Zazdrosna jesteś ? 

Robie sie zazdrosna jak On o to, ze koledzy z Nim spędzają czas w pracy, ktory moglabym przejąć ja jak posesor 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dokladnie 😎 a Ona sobie imaginuje, ze to wielka milosc.

Moj mi codziennie mowi. Ale z Twoich opiso wynika, ze gdyby nie mowil, nie trzymal za reke i nie calowal to wtedy by mnie kochal. Wiec sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

A to trzeba trzymać za reke faceta, zeby Cie kochal? Jaka jestes naiwna do bolu. 

Żeby zostać żoną to nawet nie tylko za rękę trzeba trzymać. Tak to życie urządzone. Myślałam, że większego dziwoląga nie znajdę, a tu proszę, Ty. Wiem, że nie istniejesz 😔 fak de łat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Lolka1975 napisał:

Ciebie nawet do zabawy nikt nie chce...haha.

Ciebie biorą tylko na wyjazdy a Ty myślisz, ze to wielka milosc i mi chcesz na siłę doradzac, ze tylkiem sie faceta zatrzymuje, a faceta tylkiem nie zatrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Co Ty masz z tym slubiem? To chyba marzenie Twojego zycia. 

Ślub jak ślub, mnie tam bardziej nurtuje jak on a się chce dzieci dochować bez seksu 😉 No chyba, że zrobi z kimś korespondencyjnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ciebie biorą tylko na wyjazdy a Ty myślisz, ze to wielka milosc i mi chcesz na siłę doradzac, ze tylkiem sie faceta zatrzymuje, a faceta tylkiem nie zatrzymasz.

Znowu odlecialas 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

A to przy ślubie mężczyźnie przyrodzenie czy nogi obcinają  ? 

To dlatego oni się tak żenić boją ! 

Sprawiedliwie, jedną nogę i jedno jajo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kulfon napisał:

Nawet jesli to prawda to i tak mam wieksza interakcje z plcia przeciwna niz Ty. nadal nie napisalas czego Ci moge zazdroscic.

Ale ja juz Ci napisalam, że ja się szanuje i nie rozdaje jak Ty naiwnie sobie wyobrazasz, że zatrzymasz go tylkiem,a On pokorzysta i wymieni Cie na mlodsza niedoswiadczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×