Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Na pewno jest to bardzo ciekawy temat, ktorego jego koledzy wyslu...a z wypiekami na uszach juz od 10 lat 🤣 

10 lat Cie uzywa i nie ma zamiaru się zenic, ciekawe ze to milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Ja ci raczej wspolczuje dziewczyno wypranego mozgu i tego, ze dla Ciebie facet okresla wartosc kobiety. Musisz byc bardzo nieszczesliwa w tych swoich urojeniach. Uwierz w koncu, ze jestes wystarczajaco wartosciowa sama w sobie, nie potrzeba Ci do tego Kitka ani slubu.

Naiwnie sobie tlumacz dalej, ze tanie uniesienia i wyjazd raz w roku i 10 lat usługiwania jak pogotowie sexualne jest miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

10 lat Cie uzywa i nie ma zamiaru się zenic, ciekawe ze to milosc

Byc moze klamie i czeka na Ciebie, co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

No cóż, orientacje są różne ... Trzeba poeksperymentować

W przypadku Niburdiamy jest to kitkoseksualizm 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Kulfon napisał:

A gdzie?

Nie zadowalaja mnie tanie rozrywki jak Ciebie 10 lat ze ktos sobie uzywa Twego ciala do woli i nic nie ma zamiaru dac od siebie, by pokazać jak bardzo kocha, tylko wykorzystuje Twe ciało, a nastepny pomysli, że jesteś łatwa i tez tylko Cie wezmie na wyjazdy. Ale Ty jestes wyluzowana i Ci to odpowiada wiec nie dzieje się nic złego, tylko ze te uniesienia z Toba to juz nie to samo, co z mloda, szczupla, ciasna laska i tego się obawiasz, wiec atakujesz wszystkie takie kobiety z zawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie zadowalaja mnie tanie rozrywki jak Ciebie 10 lat ze ktos sobie uzywa Twego ciala do woli i nic nie ma zamiaru dac od siebie, by pokazać jak bardzo kocha, tylko wykorzystuje Twe ciało, a nastepny pomysli, że jesteś łatwa i tez tylko Cie wezmie na wyjazdy. Ale Ty jestes wyluzowana i Ci to odpowiada wiec nie dzieje się nic złego, tylko ze te uniesienia z Toba to juz nie to samo, co z mloda, szczupla, ciasna laska i tego się obawiasz, wiec atakujesz wszystkie takie kobiety z zawisci.

Młoda to taka do 20, a ty już po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Qwerty82 napisał:

Wiem że farmazoniarze i bajkopisarze mnie nie lubią bo mam dobrą pamięć i umiem kojarzyć fakty. A to niestety wystarcza żeby obnażać wasze bajki i niestworzone historie 😞

Po prostu nie mozesz się z tym pogodzić, że ktos moze byc kochany nie bedac przechodzona. Boli Cie to tak, ze rozwalasz kazdy moj topik razem z innymi takimi jak Ty. Ok, lubisz sobie pouzywac czy raczej byc pouzywana to Twoj biznes co ze sobą robisz, ale nie placz mi potem w rekaw, ze zle sie z tym czujesz w moich topikach, bo to Twoj problem.

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Po prostu nie mozesz się z tym pogodzić, że ktos moze byc kochany nie bedac przechodzona. Boli Cie to tak, ze rozwalasz kazdy moj topik razem z innymi takimi jak Ty. Ok, lubisz sobie pouzywac to Twoj biznes co ze sobą robisz, ale nie placz mi potem w rekaw, ze zle sie z tym czujesz w moich topikach, bo to Twoj problem.

Ktoś Ci w rękaw płacze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Ale dziewczyno kto Cię tak kocha? Wymyślony mąż, czy wymyślony Kitek? Myślisz, że ludzie nie pamiętają Twoich wcześniejszych historii? Otóż pamiętają, i jak się to wszystko poskłada do kupy, to widać, że nie ma męża, nie ma Kitka, jest tylko siedzenie na Kafe do 5 nad ranem i tworzenie bajek z mchu i paproci o wymyślonych związkach z wymyślonymi osobami 😉

Skoncz juz, bo robisz z siebie tylko pośmiewisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kulfon napisał:

Co Ty masz z tym slubiem? To chyba marzenie Twojego zycia. 

Nie udawaj ze zawsze chcialas tylko tanich uniesien przez 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Skoncz juz, bo robisz z siebie tylko pośmiewisko. 

Ja z siebie robię pośmiewisko? To co o Tobie w takim razie powiedzieć? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

No to i tak mam wiecej od Ciebie 🤣 

Wiesz, ze kobieta tez moze czerpac przyjemnosc z seksu? Nie trzeba tego robic ku chwale ojczyzny.

Ale nie trzeba tego robić z facetem,któremu tylko o to chodzi i porzuci Cie na koniec jak zuzyta zabawke, a 10 lat tanich uniesien bez perspektyw na ślub i rodzine to sorry, ale trzeba być w niezłej desperacji by się zgadzać i z tego cieszyć, ale skoro Ci to pasuje i nie robi Ci tym krzywdy to zyj sobie tak i daj zyc mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToBezZnaczenia napisał:

Kutwa! Na każdej yebanej tabliczce jest napisane, żeby nie karmić zwierząt w Zoo! Na każdej! 

Nie odbieraj nam frajdy 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolka1975 napisał:

Ale ze niby kto cie kocha??? Sasiad co postanowil uciekac, nyle dalej od stalkerki sasadki???

Przeciez piszesz o sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ja z siebie robię pośmiewisko? To co o Tobie w takim razie powiedzieć? 🤣

Taki stary, a siedzi na forum uczuciowym dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ale tu jest mini zoo i można karmić . Nie narzekaj tylko sypnij ziarnem ! 🙂

Jakby Nubira nie przeginała to może bym się skusił, ale szkoda nasienia 😐 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale nie trzeba tego robić z facetem,któremu tylko o to chodzi i porzuci Cie na koniec jak zuzyta zabawke, a 10 lat tanich uniesien bez perspektyw na ślub i rodzine to sorry, ale trzeba być w niezłej desperacji by się zgadzać i z tego cieszyć, ale skoro Ci to pasuje i nie robi Ci tym krzywdy to zyj sobie tak i daj zyc mnie.

Ale masz jakichś znajomych po ślubie. Ja mam kilku płci obojga. Jak się czasem porozmawia, to generalnie konkluzja jest taka, że ślub to ładna uroczystość, ale jeśli ludzie i tak wcześniej żyją ze sobą, to poza wrazeeniami estetycznymi ten ślub nic tak naprawdę nie zmienia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Nie odbieraj nam frajdy 🤗

Myślisz że się nabiorę, ze nie czujesz się wykorzystywana przez faceta od 10 lat i latasz na każde jego zawolanie byle tylko nie odszedl. I co tu jeszcze robisz od kilku godzin w moim temacie skoro masz takie udane pozycie i jestes tak bardzo kochana? Otoz nie mozesz sie pogodzic z mysla, ze tak nie jest, a przede mną ciekawsza perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jakby Nubira nie przeginała to może bym się skusił, ale szkoda nasienia 😐 

Daruj sobie, bo tknąć to możesz, ale kogos na swoim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Kulfon napisał:

Nie zadaje sie z takimi burakami, ktorzy by sie z kogos smiali, wspolczuje jesli twoj Kitek tak traktuje kobiety.

Przeciez kazdy facet tak o Tobie gada. Oczywiście jak chce sobie ulzyc następne 10 lat to Ci w oczy tego nie powie co o Tobie sadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Myślisz że się nabiorę, ze nie czujesz się wykorzystywana przez faceta od 10 lat i latasz na każde jego zawolanie byle tylko nie odszedl. I co tu jeszcze robisz od kilku godzin w moim temacie skoro masz takie udane pozycie i jestes tak bardzo kochana? Otoz nie mozesz sie pogodzic z mysla, ze tak nie jest, a przede mną ciekawsza perspektywa.

Zacielas sie? Wkolko piszesz to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

A kto powiedział że Kulfon ma tylko jednego faceta , i że to ona za nimi lata ? 

Dobra, robcie co chcecie i komu chcecie, to nie moj tylek, wiec co mnie to? Ale nie dawajcie mi rad, bo nie chce od takich kobiet rad.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Daruj sobie, bo tknąć to możesz, ale kogos na swoim poziomie. 

No też do ciebie nie chce mi się schylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Dobra, rozdawajcie komu chcecie, to nie moj tylek, wiec co mnie to? Ale nie dawajcie mi rad, bo nie chce od takich kobiet rad.

Tobie zadne rady nie pomoga. Moze psychiatra i jakies dobre leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

A co oznacza milosc? Pocalunki, slowa "kocham Cie", a czekaj, chyba jednak nie, pisanie w necie swiadczy o milosci.

Dawanie 10 lat za free tanio i niezbyt smacznie i na wyjazdach ludzac sie ze kiedys Ci się oswiadczy bo 10 lat jakos nie ma glowy do oświadczyn. Takie masz udane to pozycie ze spędzasz cale dnie w moich topikach wmawiajac mi ze dawanie facetowi 10 lat jest miloscia, mimo, że robisz z siebie pomiewisko. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Kulfon napisał:

Moze nie wie jak sie robi dzieci, ostatnio mowila, ze nie musi wiedziec jak dziala antykoncepcja wiec z podstawowa wiedza w tych sprawach u niej krucho.

Chwalisz się, że umiesz wypiąć sie i sapnąć. Ale wyczyn. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To ja proponuję poszukać czegoś bardziej katolickiego , może zakonnice prowadzą jakieś swoje fora i chętnie pogadają na temat niespełnionej miłości , flirtu i małżeństwa 🙂

To będzie taka kompetentna konwersacja. Z obu stron rzecz jasna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×