Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Argen

Może to już było wałkowane wiele razy

Polecane posty

22 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

Ed, jeszcze takiego zmasowanego ataku kobiet nie widziałam w stosunku do ciebie. Miałeś krwotok zamiast miesiączki, że tylu wrogów sobie narobiłeś?

Myślę, że to kwestia wpadnięcia na niewłaściwą osobę, która się zwyczajnie wkur.wila postepowaniem i postanowiła nieść wieść światu co ją spotkało, a dalej wystąpił efekt domina i się kobietki skrzyknęły 😉

3 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Skoro mamy już za sobą tak czułe powitanie, uśliniłaś mnie trochę przy tym "całowaniu", to nie pozostaje mi nic więcej jak życzyć przyjemnego dnia. 

Głowa do góry, przełkniesz to szybko😀I ja, życzę udanego dnia, brykaj sobie tutaj w spokoju🙂 Ja uciekam do obowiązków. Pa !

Ja się czuję na 18 lat. Nic jeszcze nie czuję upływu czasu, zdrowie idealne, nie jestem zmęczony po ciężkiej pracy.

Przed chwilą, Olimpia napisał:

Głowa do góry, przełkniesz to szybko😀I ja, życzę udanego dnia, brykaj sobie tutaj w spokoju🙂 Ja uciekam do obowiązków. Pa !

👋 Jasne, najpierw z buta a potem "brykaj". 

7 minut temu, _Lili_ napisał:

Myślę, że to kwestia wpadnięcia na niewłaściwą osobę, która się zwyczajnie wkur.wila postepowaniem i postanowiła nieść wieść światu co ją spotkało, a dalej wystąpił efekt domina i się kobietki skrzyknęły 😉

Taki scenariusz bardzo by Ci odpowiadał. Niestety, jesteś w błędzie👋

Wstydzicie się zabaw takich jak bawią się dzieci, ale mam nadzieję że nie wstydzicie się takich zabaw jakie są przeznaczone dla dorosłych ...  😉

7 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Chyba nie. 

Bardzo podobał mi się Twój wczorajszy tekst na jednym z tematów. Jak to było? Nie trać na mnie czasu i snu. Zajefajnie mądry życiowo. 

W ten sposób, unikamy nieprzyjemnych sytuacji. Nie krzywdzimy nikogo. 

1 minutę temu, Etam napisał:

W ten sposób, unikamy nieprzyjemnych sytuacji. Nie krzywdzimy nikogo. 

Od wczoraj jest to moim mottem a ja Twoim dłużnikiem. 

2 minuty temu, Mieczwpochwie napisał:

Taki scenariusz bardzo by Ci odpowiadał. Niestety, jesteś w błędzie👋

Niee, na tyle sytuacja mi jest obojętna że nie snuje scenariuszy. Ale wszystko wskazuje że tak właśnie jest. Zresztą, odpowiadałam Pieprz która była ciekawa skąd ten atak. 👋 

Przed chwilą, _Lili_ napisał:

Niee, na tyle sytuacja mi jest obojętna że nie snuje scenariuszy. Ale wszystko wskazuje że tak właśnie jest. Zresztą, odpowiadałam Pieprz która była ciekawa skąd ten atak. 👋 

Jeżeli coś mi jest obojętne, to jest obojętne. Tekst Pieprz był do mnie nie do Ciebie. Twoje stanowisko jest zadziwiająco zbieżne z stanowiskiem Evusi👋

Od wczoraj jest to moim mottem a ja Twoim dłużnikiem. 

Moim już nie.

Tak postępowałam, kiedy kilku adoratorów jednocześnie miałam. Czasy się zmieniły, biorę każdego, kto się przykuśtyka.

• Like 1

Jeżeli coś mi jest obojętne, to jest obojętne. Tekst Pieprz był do mnie nie do Ciebie. Twoje stanowisko jest zadziwiająco zbieżne z stanowiskiem Evusi👋

Teraz chyba żartujesz... Widziałam co ona pisała, nigdy bym się nie posunęła do tego. Poza tym jej składnia odbiega całkowicie od mojej. Możemy się nie lubić ale nie próbuj mnie w nic wkręcać. 

• Like 1

3 minuty temu, Etam napisał:

Moim już nie.

Tak postępowałam, kiedy kilku adoratorów jednocześnie miałam. Czasy się zmieniły, biorę każdego, kto się przykuśtyka.

Teraz mnie zaskoczyłaś😂

Przed chwilą, _Lili_ napisał:

Teraz chyba żartujesz... Widziałam co ona pisała, nigdy bym się nie posunęła do tego. Poza tym jej składnia odbiega całkowicie od mojej. Możemy się nie lubić ale nie próbuj mnie w nic wkręcać. 

👋👋👋

Teraz mnie zaskoczyłaś😂

Tak?

Chyba sądziłeś, że jestem przewidywalna.

1 minutę temu, Etam napisał:

Tak?

Chyba sądziłeś, że jestem przewidywalna.

Tylko w swojej nieprzewidywalności jesteś przewidywalna. Zawsze mnie zaskakujesz. 

6 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Tylko w swojej nieprzewidywalności jesteś przewidywalna. Zawsze mnie zaskakujesz. 

Wracając do tematu.

Twój wiek mentalny na ile wyceniasz 😁 

Przed chwilą, Etam napisał:

Wracając do tematu.

Twój wiek mentalny na ile wyceniasz 😁 

Zbyt duże mam doświadczenie życiowe. Myślę, że wiek dobiega setki. Dobrze, że w innych dziedzinach zachowuję resztki sprawności intelektualnej i fizycznej. 

6 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Zbyt duże mam doświadczenie życiowe. Myślę, że wiek dobiega setki. Dobrze, że w innych dziedzinach zachowuję resztki sprawności intelektualnej i fizycznej. 

Chyba każdy z nas miał okres w życiu, kiedy czuł się jak wyjęty z magla starzec.

3 minuty temu, Etam napisał:

Chyba każdy z nas miał okres w życiu, kiedy czuł się jak wyjęty z magla starzec.

Kiedyś przeczytałem fajną myśl: każdy z nas niesie swój krzyż. Jeden niesie z żelaza a drugi ze styropianu i obaj marudzą. Czasami dodaję od siebie: szkoda, że przez jeden dzień nie możesz pochodzić w moich butach. 

Uciekam👋

17 minut temu, Mieczwpochwie napisał:

Kiedyś przeczytałem fajną myśl: każdy z nas niesie swój krzyż. Jeden niesie z żelaza a drugi ze styropianu i obaj marudzą. Czasami dodaję od siebie: szkoda, że przez jeden dzień nie możesz pochodzić w moich butach. 

Uciekam👋

Warte zapamiętania.

2 godziny temu, Olimpia napisał:

Do niedawna miałam okazję jeszcze....

Ale i moja córeczka z piaskownicy wyrasta😀

2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Chcieli my zrobić plac zabaw dla dorosłych jednak okazało się że nie ma u kogo zamówić takowych sprzętów. Te które są mają certyfikacje dla dzieci , natomiast żadne inne nie mają atestu bezpieczeństwa dla dorosłych 😕

Tu chcę 😛

https://images.app.goo.gl/A945ozPYPstGf3yP6

Albo tu

https://images.app.goo.gl/xuZYZvy8pHuAYQqE8

Dla dorosłych są parki linowe , parki trampolinowe (np. jumpcity) i firmy eventowe też mają swoje miejscówki i niezły sprzęt do zabawy gdzie można sobie z łuku postrzelać albo mają prywatną plażę z nagrzewnicami i palmami , aquaparki ze spływami ...

27 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Dla dorosłych są parki linowe , parki trampolinowe (np. jumpcity) i firmy eventowe też mają swoje miejscówki i niezły sprzęt do zabawy gdzie można sobie z łuku postrzelać albo mają prywatną plażę z nagrzewnicami i palmami , aquaparki ze spływami ...

😍😍😍😍

Ja czuję się tak duchowo na 20-25.. może i nawet od 18 do max 20kilka trudno powiedziec😁

Na taki jaki powinienem być po edukacji + gry czyli 28

Czas płynie a ja czuję się tak - na pewno nie 18 ale cofnąć się do tyłu -  na 22 lata.  Ponieważ nic od tamtego czasu za wiele się nie zmieniło jeśli chodzi o charakter ,samopoczucie i inne sprawy.   🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować