Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Argen

Może to już było wałkowane wiele razy

Polecane posty

1 godzinę temu, Anastazja 94 napisał:

Czas płynie a ja czuję się tak - na pewno nie 18 ale cofnąć się do tyłu -  na 22 lata.  Ponieważ nic od tamtego czasu za wiele się nie zmieniło jeśli chodzi o charakter ,samopoczucie i inne sprawy.   🙂

skoro masz dopiero 26 lat to nic dziwnego ze niewiele sie zmienilo od czasu gdy mialas 22 lata, chociaz postac w twoim awatarze wyglada na wiecej ale to pewnie i tak nie ty 😉 ;

Różnie: miedzy 26-40 😛 

średnio czuje się na 3 dyszki , bo jedna jakieś pojęcie o życiu mam, w przed 30-ką bywa się infantylnym (z drobnymi wyjątkami)

4 godziny temu, robięjaklubię napisał:

Albo tu, jak tylko otworzą to się wybiorę

Wtopili mocno przez pandemię! Znajomi właśnie mnie namawiali na wyjazd 

U nas też aquaparki i inne atrakcje pozamykane 😞 nawet basen 

56 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Wtopili mocno przez pandemię! Znajomi właśnie mnie namawiali na wyjazd 

U nas też aquaparki i inne atrakcje pozamykane 😞 nawet basen 

Już niedługo...🤩

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

skoro masz dopiero 26 lat to nic dziwnego ze niewiele sie zmienilo od czasu gdy mialas 22 lata, chociaz postac w twoim awatarze wyglada na wiecej ale to pewnie i tak nie ty 😉 ;

Moje.  Tak to bym dodała w Avatar jakieś zwierzątko np - wydrę ❤️🙂  Ja zawsze od 14 roku zycia byłam powazniejsza i z urody i z rozmowy . Też może to było spowodowane że szybko dojrzałam przez rodzinę i faceta.  Dlatego ponad rok temu się zmieniłam by życie traktować z dystansem do siebie i do ludzi.  Lżej !! Mniej stresu.   Człowiek jest wesoły każdego dnia. 🙂 aczkolwiek charakter ten sam 😄

Edytowano przez Anastazja 94

4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Zrób kino sam ! 

W nowym mieszkaniu. Może nawet kupię fotel kinowy.

• Thanks 1

9 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Moje.  Tak to bym dodała w Avatar jakieś zwierzątko np - wydrę ❤️🙂  Ja zawsze od 14 roku zycia byłam powazniejsza i z urody i z rozmowy . Też może to było spowodowane że szybko dojrzałam przez rodzinę i faceta.  Dlatego ponad rok temu się zmieniłam by życie traktować z dystansem do siebie i do ludzi.  Lżej !! Mniej stresu.   Człowiek jest wesoły każdego dnia. 🙂 aczkolwiek charakter ten sam 😄

To dobrze 🙂 masz sympatyczny wyraz twarzy, to w koncu masz 26 lat czy wiecej?

Może zrobię w nowym mieszkaniu, na razie nie chcę kupować monitora, mebli ani innych zawalidróg. 
Poza tym w kinie fajna jest właśnie możliwość wyjścia z domu, wielki ekran, nagłośnienie... i obecność jakiejś fajnej osoby.

30 minut temu, 84Michal84 napisał:

To dobrze 🙂 masz sympatyczny wyraz twarzy, to w koncu masz 26 lat czy wiecej?

94 rocznik ,wrzesień - waga. Miło mi 🙂🙂

7 minut temu, Anastazja 94 napisał:

94 rocznik ,wrzesień - waga. Miło mi 🙂🙂

no wagi podawac nie musisz, ale widze po fotce ze jest raczej w normie 😉

milo mi takze

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Poszedłbym do kina...

A ja bym chciała do kina pod chmurką 

Edytowano przez robięjaklubię

4 minuty temu, 84Michal84 napisał:

no wagi podawac nie musisz, ale widze po fotce ze jest raczej w normie 😉

milo mi takze

Mi również Cię miło poznać 🙂 tzn waga horoskop 😆😀

• Like 1

Przed chwilą, Anastazja 94 napisał:

wiem, wiem, to mialbyc zart, masz przyjazne usposobienie.

11 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Michał. Wielki fan poliamorii. Na chwilę obecną mąż i kochanek. Ma syndrom boga. No chyba że leki działają to nie ma syndromu ani rodziny ale w zakładzie widocznie nie pilnują by brał, stąd jego historie dziwnej treści o wyimaginowanej rodzinie . 

Leżak ma wymyślony portfel i fejkową dziewczynę.

Nieburdelmama ma wymyślonego Kitka i niby-męża

A ten ma wymyśloną żonę i niby romans i zaburzenia osobowości 

Na szczęście wszyscy mają tylko jedno konto i można prześledzić część dotychczasowej aktywności użytkownika 🙂

• Like 1

7 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Michał. Wielki fan poliamorii. Na chwilę obecną mąż i kochanek. Ma syndrom boga. No chyba że leki działają to nie ma syndromu ani rodziny ale w zakładzie widocznie nie pilnują by brał, stąd jego historie dziwnej treści o wyimaginowanej rodzinie . 

Na szczęście wszyscy mają tylko jedno konto i można prześledzić część dotychczasowej aktywności użytkownika 🙂

wróżysz co o mnie napiszesz?

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Ja mam sentyment do Boni , Tygryska , Lezaczka ,Asiutki , Agatki ,Przemka ❤️ bardzo ich lubię.  Onkosfery szkoda że nie ma.  Bo/ że co za mądra i świetna osoba.  

Parę osób Szynszylo nie znam. 

A Elcie / Pocahontas hm miecz ..? W pochwie , Mawe ? Kogo jeszcze . Parę osób poznałam.  

Tych z którymi do rzadkości pisałam

właśnie Iskra / electra , Qwerty 88 chyba dobrze napisałam.  Hmm kto jeszcze.  Generalnie z Agatki jak leje na wszystkich to idzie się pośmiać - ale pracowita kobieta.  Żyję w Szwecji z swoim partnerem kilka lat. Świetnie gotuje / bardzo ładnie wygląda i jest szczera 😆 Leżaczek - forum to forum. Ale bardzo inteligentny mężczyzna.  

Przemek - marnuje swe życie.  Bo gdyby się troszkę dźwignął to by ocalił następne 20 lat swego życia.  Kursy / praca / dentysta.  Bo z postury troszkę brakuje inwestycji by był w porządku facet.  I pisze gdy mu się chce rozsądnie.  - gdy chce to są jajca ! 

Pocahontas - nie wiem ile czasu tu jest.  Ale gdy miałam czas.  Przechodziłam przez tematy to bardzo często mądrze pisze / hetera.  Nie popuści nikomu za grosz.  Ale to jest spowodowane samym życiem.  Trochę czasem by mogła odpuścić z tego powodu że niektórzy lubią to forum i gdy ktoś chce stop ! To powiedzieć " spoko ! Wyciągnij wnioski ' a nie zmiażdżyć z Ziemią do cna ' 

Asiutka - bezkonfliktowa jak np Tatra i Solero - życie prywatne.  Plus czasem wpaść na bajer.  

Kto jeszcze ? 🙂😀

Elcia - normalna osoba ,pogada ,pośmieje się.  A i w konfliktach próbuje załagodzić sytuacje.  Ona mi się wydaje kobiecy - taki ziomek który z każdym o wszystkim pogadać podobnie jak Boni. Z tym faktem że Boni mi się także wydaje wrażliwa osoba.  Rozsądna. Hmmm ? 

To tyle na teraz co od roku myślałam 😀 i o osobach co poznałam niedawno 

• Like 1

Ale także mam osoby strasznie pewne siebie i konfliktowe : jak np doktor Siurek.  Mówi racjonalnie ale często nie zostawi suchej nitki.  Nie dyskutuje tylko stwierdza fakt ! I koniec ,kropka.  I parę osób których nicków nie zapamiętałam jeszcze.  

Lezaczek i Nibur to 2 różne sprawy.  

Nibur - może żyć dniem codziennym.  Nie jest tu 24 h na dobę.  Być młoda / mieć fantazje na każdego innego Kitkę i opisywać co by zrobiła 😆😀

A Leżaczek Wam mówi prawdę 😀 tylko Go nie rozumiecie. 🙂

• Like 1

Anastazja, mogłabyś być aktorką - taka filmowa uroda.

11 minut temu, Argen napisał:

Anastazja, mogłabyś być aktorką - taka filmowa uroda.

Miło mi bardzo.  Na żywo nie jednokrotnie spotykam się z podobną opinia 

ale na szczęście mnie nie postrzegają ludzie przez wizual bo nie jestem wyzywająca.  Normalna osoba i mają do mnie szacunek.  Ja Was bardzo lubię i gdy widzę problem jak np u Iskry był. To posłuchałam Jej zdania jak ' coś ' według Niej wygląda sprawa ! Bo nie grunt słychać plotek a kogoś kogo się z góry na dol ocenia.  

Gdy tu były ciamajdy życiowe i tak będzie post za postem dodawał jak np zapomniałam Nicku i ' On ma seks przez spodnie ' albo Nibu - coś i się boi wiecznie boi to jak bym wparowała to od razu do życia pobudziła.  By się wzięli w garść. 

• Thanks 1

1 godzinę temu, Anastazja 94 napisał:

Pocahontas - nie wiem ile czasu tu jest.  Ale gdy miałam czas.  Przechodziłam przez tematy to bardzo często mądrze pisze / hetera.  Nie popuści nikomu za grosz.  Ale to jest spowodowane samym życiem.  Trochę czasem by mogła odpuścić z tego powodu że niektórzy lubią to forum i gdy ktoś chce stop ! To powiedzieć " spoko ! Wyciągnij wnioski ' a nie zmiażdżyć z Ziemią do cna ' 

Mocne słowa 😉 😛

Tymczasem mnie się zawsze wydaje, że się miarkuje i ograniczam w doborze słow 🤣

26 minut temu, 90%cacao napisał:

Mocne słowa 😉 😛

Tymczasem mnie się zawsze wydaje, że się miarkuje i ograniczam w doborze słow 🤣

Jesteś na prawdę mocna.  Jak czasem poczytam to oczy wyskoczą - 😮

Czytam i nie wierzę.  Rozumiem czemu się na kogoś odpalisz tylko jedna wada - nie popuścisz i nie wiesz kiedy przestać. Stąd moja uwaga - gdy ktoś raz chce skończyć nie popuśc ,drugi na lajcie.  Ale gdy 3/4 raz to już lepiej na wku/ rwieniu napisać np ' nara ' chyba że po tym Cię obrazi.  Pamiętaj że tu ( nie mówię o podszywach ) są ludzie z jakimiś zajawkami ,innym poglądem ,pomysłami a i problemami.  

Co innego stali bywalcy gdy się słyszy poraz en- ty ten sam du/ps.  😆 I jeszcze pie/ przy 3 po 3.  

Ja osobiście co nie wchodzę na ero - zajebiście na różne tematy napiszesz i na uczuciowym . 

Ale nie znęcaj się tak 😹🙏

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Jesteś na prawdę mocna.  Jak czasem poczytam to oczy wyskoczą - 😮

Czytam i nie wierzę.  Rozumiem czemu się na kogoś odpalisz tylko jedna wada - nie popuścisz i nie wiesz kiedy przestać. Stąd moja uwaga - gdy ktoś raz chce skończyć nie popuśc ,drugi na lajcie.  Ale gdy 3/4 raz to już lepiej na wku/ rwieniu napisać np ' nara ' chyba że po tym Cię obrazi.  Pamiętaj że tu ( nie mówię o podszywach ) są ludzie z jakimiś zajawkami ,innym poglądem ,pomysłami a i problemami.  

Co innego stali bywalcy gdy się słyszy poraz en- ty ten sam du/ps.  😆 I jeszcze pie/ przy 3 po 3.  

Ja osobiście co nie wchodzę na ero - zajebiście na różne tematy napiszesz i na uczuciowym . 

Ale nie znęcaj się tak 😹🙏

To pewnie częściowo pokłosie pracy z psami, bojowych ras .

Weszła mi w krew tzw. korekcja zachowania, a z tymi psami nie ma "miękkiej gry" 😉  może za bardzo mi przeszła na ludzi 🤣

Chociaż jak mowię, nie uważam żebym szła na całośc, bo byloby dużo ostrzej.

Jest to u mnie naturalna reakcja np. na osoby, które probuja dominować, a nie maja predyspozycji ku temu, wymądrzają się a sa głupie, albo udają jaką s postac, którą nie są - ja takie rzeczy wyłapuję w niuansach  w lot. 

Wszelkie niespójności w zachowaniu.

Tak jak u piesków - wystarczy inny rytm machania ogonem, inny kąt ustawienia uszu, typ spojrzenia. Tu tego nie ma, ale są słaowa..zdania, maja swoja konstrukcję, przede wszystkim sposób wyrażania się zdradza prawdziwy nastrój i obnaża czlowieka, jeśli się wie na co "patrzeć" 😉

PRzede wszystkim styl pisania pokazuje osobowość, charakter. Po jakimś czasie czytania kogos wiadomo jaki jest.

A że z natury mam osobowośc dominująca, dlatego nie toleruję pyskowania przez osobniki, które postrzegam jako niżej w hierarchii ode mnie, szczeólnie samce niższej rangi. 

W stadzie psów samce beta sa totalnie podległe i nie maja prawda głosu. I to jest naturalne.

Rozmowa na jednym poziomie możliwa jest tlyko z samicami albo z meżczyznami alfa. 

Edytowano przez 90%cacao

7 minut temu, 90%cacao napisał:

To pewnie częściowo pokłosie pracy z psami, bojowych ras .

Weszła mi w krew tzw. korekcja zachowania, a z tymi psami nie ma "miękkiej gry" 😉  może za bardzo mi przeszła na ludzi 🤣

Chociaż jak mowię, nie uważam żebym szła na całośc, bo byloby dużo ostrzej.

Jest to u mnie naturalna reakcja np. na osoby, które probuja dominować, a nie maja predyspozycji ku temu, wymądrzają się a sa głupie, albo udają jaką s postac, którą nie są - ja takie rzeczy wyłapuję w niuansach  w lot. 

Wszelkie niespójności w zachowaniu.

Tak jak u piesków - wystarczy inny rytm machania ogonem, inny kąt ustawienia uszu, typ spojrzenia. Tu tego nie ma, ale są słaowa..zdania, maja swoja konstrukcję, przede wszystkim sposób wyrażania się zdradza prawdziwy nastrój i obnaża czlowieka, jeśli się wie na co "patrzeć" 😉

PRzede wszystkim styl pisania pokazuje osobowość, charakter. Po jakimś czasie czytania kogos wiadomo jaki jest.

A że z natury mam osobowośc dominująca, dlatego nie toleruję pyskowania przez osobniki, które postrzegam jako niżej w hierarchii ode mnie, szczeólnie samce niższej rangi. 

W stadzie psów samce beta sa totalnie podległe i nie maja prawda głosu. I to jest naturalne.

Rozmowa na jednym poziomie możliwa jest tlyko z samicami albo z meżczyznami alfa. 

Od teraz siedzę cicho. Napisał Samiec Omega. Ostatnia litera alfabetu greckiego. 

Przed chwilą, Mieczwpochwie napisał:

Od teraz siedzę cicho. Napisał Samiec Omega. Ostatnia litera alfabetu greckiego. 

Czasem taka taktyka jest wbrew pozorom najlepsza 🙂

Nie chodzi o to, żeby nic sie nie odzywac 😉 Ale o inteligencji świadczy tez umiejętność rozumienia swojej pozycji w hierarchii i dostosowanie pod nie zachowania.

Pisze ogolnikowo, bo ciebie jeszcze obserwuje 😉 

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Nie chodzi o to, żeby nic sie nie odzywac 😉 Ale o inteligencji świadczy tez umiejętność rozumienia swojej pozycji w hierarchii i dostosowanie pod nie zachowania.

Od teraz siedzę cicho.

Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Za mną już nie ma nikogo. Jestem ostatni w kolejce. Spoko Cacao. To jest zaszczytne miejsce nie do ruszenia😉

1 minutę temu, Mieczwpochwie napisał:

Za mną już nie ma nikogo. Jestem ostatni w kolejce. Spoko Cacao. To jest zaszczytne miejsce nie do ruszenia😉

Wiem, ze kokietujesz 😉

Ale póki okazujesz szacunek, nic ci nie grozi 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować