Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wiktor2003

Mam 17 lat i nie mam dziewczyny

Polecane posty

Cześć  mam 17 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Jeszcze nie dawno mi to jakoś bardzo nie przeszkadzało dopiero od nie dawna mam potrzebę uczucia. Mianowicie nie jestem ani gruby ani wyglądem tez nie grzeszę z tego co slyszalem. Najbardziej mnie boli fakt, że inni kumple już mają swoje drugie połówki mam też na myśli kolegów w młodszym wieku niż ja. Chciałbym mieć drugą połówkę potrzebuje się wyżalić przytulić porozmawiać usłyszeć słowa "kocham cie". Najgorsze jest to, że jestem wstydliwy i nie potrafie za bardzo rozmawiać z dziewczynami...  Jak widzę zdjęcia moich kolegów jak mają swoją miłość to mam po prostu ochotę iść płakać w poduszkę. Najbardziej mi zależy żeby po prostu dziewczyna sie zachęciła do mnie ale nie mam po prostu pojęcia jak to zrobić. Krótko mówiąc ja czuje ze mam niską samoocene . Dbam o siebie chodzę na siłownie ubieram się schludnie. Jestem gotów żeby zdobyć tą ukochaną osobe bo po prostu czuje sie samotny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że chcesz wejść w związek, żeby zaspokoić swoje pragnienia czułości, uwagi itd. To nie wyjdzie. Żeby mieć szczęśliwy związek musisz być samowystarczalny tzn. być szczęśliwym także będąc singlem. Skup się na sobie: ucz się, uprawiaj sport, rozwijaj hobby. Po pierwsze musisz sam w swoich oczach stać się wartościowym człowiekiem. Powodzenia 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amator. Poczekaj z 20 lat i wtedy sie zal, ze nigdy sie nie calowales.

A tak na powaznie, to w ogole podoba Ci sie jakas? Czy tylko chcesz miec na sprobowanie, bo koledzy maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Wiktor2003 napisał:

Cześć  mam 17 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Jeszcze nie dawno mi to jakoś bardzo nie przeszkadzało dopiero od nie dawna mam potrzebę uczucia. Mianowicie nie jestem ani gruby ani wyglądem tez nie grzeszę z tego co slyszalem. Najbardziej mnie boli fakt, że inni kumple już mają swoje drugie połówki mam też na myśli kolegów w młodszym wieku niż ja. Chciałbym mieć drugą połówkę potrzebuje się wyżalić przytulić porozmawiać usłyszeć słowa "kocham cie". Najgorsze jest to, że jestem wstydliwy i nie potrafie za bardzo rozmawiać z dziewczynami...  Jak widzę zdjęcia moich kolegów jak mają swoją miłość to mam po prostu ochotę iść płakać w poduszkę. Najbardziej mi zależy żeby po prostu dziewczyna sie zachęciła do mnie ale nie mam po prostu pojęcia jak to zrobić. Krótko mówiąc ja czuje ze mam niską samoocene . Dbam o siebie chodzę na siłownie ubieram się schludnie. Jestem gotów żeby zdobyć tą ukochaną osobe bo po prostu czuje sie samotny..

Nie przejmuj się. Wiem, że to trudne, ale taka prawda, że miłość sama przyjdzie.
Ja pierwszy związek miałam dopiero po liceum, więc może po prostu wystarczy zaczekać?

9 godzin temu, Kliop napisał:

Odnoszę wrażenie, że chcesz wejść w związek, żeby zaspokoić swoje pragnienia czułości, uwagi itd. To nie wyjdzie. Żeby mieć szczęśliwy związek musisz być samowystarczalny tzn. być szczęśliwym także będąc singlem. Skup się na sobie: ucz się, uprawiaj sport, rozwijaj hobby. Po pierwsze musisz sam w swoich oczach stać się wartościowym człowiekiem. Powodzenia 🙂

To cudowna rada, nie ma co się użalać, aż do poznania kogoś. Spróbuj skupić się na sobie: ciesz się życiem, wychodź, poznawaj nowych ludzi, próbuj nowych rzeczy, samorealizuj się. Wtedy kiedy kogoś poznasz będziesz miał mnóstwo rzeczy do opowiadania i wiele pasji.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kulfon napisał:

Amator. Poczekaj z 20 lat i wtedy sie zal, ze nigdy sie nie calowales.

A tak na powaznie, to w ogole podoba Ci sie jakas? Czy tylko chcesz miec na sprobowanie, bo koledzy maja?

podoba sie ale jesli chodzi o calowanie to byly imprezy hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wiktor2003 napisał:

podoba sie ale jesli chodzi o calowanie to byly imprezy hah

To znaczy, ze idziesz w dobrym kierunku i wszystko z Toba w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 23 lata i jeszcze nie miałem dziewczyny i jak na razie nie zanosi się żebym ją zdobył. Ale się tym nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kocistan23@gmail com napisał:

A ja jestem gejem ,też mam 23 lata i chce mieć chłopaka 

Sorry, ale jestem heteroseksualny 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×