Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
_brunetka_

Antykoncepcja, a ciąża?

Polecane posty

Cześć! Wiele czytałam na ten temat, koleżanka, znajoma zaszły w ciążę pomimo REGULARNEGO przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Chciałabym jakieś nowe informacje na ten temat, jak dziewczyny znacie taką sytuację? 

Ja zaczęłam brać pierwsze opakowanie tabletek Belara, czy ktoś je bierze? Jakie macie opinie o nich? 

Pozdrawiam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja nie słyszałam, żeby któraś  z moich koleżanek zaszła w ciążę mimo antykoncepcji. Tak się składa, że ja też stosuję belarę już dłuższy czas i te tabletki mi odpowiadają. Dobrze się czuję, libido na odpowiednim poziomie, to też ważne. Regularne stosowanie to raz, trzeba też pamiętać że są czynniki, które mogą ją osłabiać na przykład stosowanie antybiotyku, biegunka czy wymioty. Trzeba wiedzieć co wtedy robić, kiedy potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uprawiając seks zawsze jest prawdopodobieństwo ciąży, w niektórych przypadkach znikome, ja używam komputer cyklu cyclotest myWay antykoncepcja bez hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pigułkach anty nie zaszkodzi zabezpieczać się też mechanicznie i to jest najlepsze wyjście by te dwie metody łączyć. Polecam diafragmę caya jako mechaniczne zabezpieczenie, nigdy mnie nie zawiodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie slyszalam o takim przypadku. generalnie mysle, ze dzieje sie dlatego iz te tabletki po prostu byly zle dobrane. moze oprocz tego dziewczyny mialy jakies inne skutki uboczne a je olaly? ciezko powiedziec. ja tez biore tabletki ale oprocz tego uzywam afrodyty smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×