Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Arecibo

Czy ktoś z was żałuje, że nie popełniał błędów?

Polecane posty

5 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Szkoda, ale jeśli masz podejście typu skrzywdzić, by się nauczyć dla własnego dobra to nic dobrego nie wróży

Bez urazy

W zasadzie krzywdzenie nie było i nie jest moim celem. Niestety jest niezamierzonym efektem ubocznym, którego żałuję, ale mimo starań nie potrafię nie krzywdzić - a to pewnie dlatego, że nie potrafię niczego poczuć. I kiedy już porzucam i krzywdzę to staram się to sobie wybaczyć, bo nie potrafiłem inaczej. Staram się też coś zmieniać, żeby na przyszłość nie krzywdzić. Np nie składam już żadnych deklaracji. Ale i tak wychodzi na to, że nadal krzywdzę...

Dzięki popełnianiu błędów i widzeniu swoich niedoskonałości dużo lepiej rozumiem inne osoby, które tez popełniają błędy i krzywdzą ...niecelowo

6 minut temu, Arecibo napisał:

W zasadzie krzywdzenie nie było i nie jest moim celem. Niestety jest niezamierzonym efektem ubocznym, którego żałuję, ale mimo starań nie potrafię nie krzywdzić - a to pewnie dlatego, że nie potrafię niczego poczuć. I kiedy już porzucam i krzywdzę to staram się to sobie wybaczyć, bo nie potrafiłem inaczej. Staram się też coś zmieniać, żeby na przyszłość nie krzywdzić. Np nie składam już żadnych deklaracji. Ale i tak wychodzi na to, że nadal krzywdzę...

Nikt z nas nie jest ideałem, ale dobrze że się starasz, bo to ważne by próbować zmienić w sobie to co jest nie tak.

27 minut temu, 90%cacao napisał:

Czyli boisz się otworzyć -klasyka.

Częśc osób tak ma- udają, ze na nikim im nie zależy, bo boją się kopa w doopsko 😉 Stary mechanizm.

nie powiedziałabym , że to dobra taktyka, ostatecznie sam na tym ucierpisz.

A w relacjach zawsze jest ryzyko  , więc to raczej nie uniknione.

silny jest ten, kto je podejmuje, a nie ten, kto udaje "cool dude"  i nie potrafi wykonac zdecydowanych kroków.                   

Problem jest niestety głębszy... :( Ja nie muszę udawać. Ja naprawdę nic nie czuję, choć bardzo bym chciał...

7 minut temu, Arecibo napisał:

Problem jest niestety głębszy... 😞 Ja nie muszę udawać. Ja naprawdę nic nie czuję, choć bardzo bym chciał...

Nie masz się czego bać, ale wchodź w związek z konkretami i nadzieją na to, że dasz partnerce to czego oczekuje

1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Nie masz się czego bać, ale wchodź w związek z konkretami i nadzieją na to, że dasz partnerce to czego oczekuje

Hmm ja daję partnerkom najwyraźniej to czego one oczekują, bo z uczuciami z ich strony nie ma problemu, co najwyżej przy rozstaniu jest problem...

Raczej chodziłoby chyba o znalezienie partnerki, która miałaby w sobie to czego ja oczekuję...

A jakie konkrety masz na myśli?

10 minut temu, Arecibo napisał:

Hmm ja daję partnerkom najwyraźniej to czego one oczekują, bo z uczuciami z ich strony nie ma problemu, co najwyżej przy rozstaniu jest problem...

Raczej chodziłoby chyba o znalezienie partnerki, która miałaby w sobie to czego ja oczekuję...

A jakie konkrety masz na myśli?

Bo problem polega na tym, że to Ty masz być ''nagrodą'' dla niej a nie na odwrót 😉

To są konkrety, a reszta to związek i dbanie nie do przesady też o ukochaną 🙂

9 minut temu, 90%cacao napisał:

🤣

Żeby być "nagroda" trzeba wzbudzac szacunek tym kim sie jest.

Daleka droga 😘 

Publicznie przepraszam Poka, ale Ty też mi pocisnęłaś

Jestem jaki jestem, ale fakt daleko mi do tego o czym marzysz i mówisz 😉

19 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Bo problem polega na tym, że to Ty masz być ''nagrodą'' dla niej a nie na odwrót 😉

To są konkrety, a reszta to związek i dbanie nie do przesady też o ukochaną 🙂

Ehh nie zrozumieliśmy się. Ja jestem dla nich nagroda, ale one dla mnie niestety nie :(

4 minuty temu, 90%cacao napisał:

w porządku.

Doceniam umiejętnośc przyznania sie do błędów 🙂

Wiem i widzę, że jesteś bardzo wyrozumiała 🙂 

Dzięki Poka.

5 minut temu, Arecibo napisał:

Ehh nie zrozumieliśmy się. Ja jestem dla nich nagroda, ale one dla mnie niestety nie 😞

Nie jesteś, bo płaczesz teraz jak ''bóbr'' a kobiety pewnie i w realu to widziały i się wycofały

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Nie jesteś, bo płaczesz teraz jak ''bóbr'' a kobiety pewnie i w realu to widziały i się wycofały

Jeszcze ani jedna się nie wycofała

Ale na pewno pozostaje kwestia jakie to kobiety. Wciąż nie byłem z taką na miarę, że tak powiem, moich aspiracji ;)

Edytowano przez Arecibo

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Arecibo napisał:

Ale na pewno pozostaje kwestia jakie to kobiety. Wciąż nie byłem z taką na miarę, że tak powiem, moich aspiracji 😉

Skoro nie one, to Ty to robiłeś i jaki efekt ? Samotność i smutek 😞  😛

Skoro taki jesteś ten tego, to szukaj w wyższych sferach niż tutaj gdzie mieszkasz 😄

Świat nie jest mały wbrew pozorom 😉

Edytowano przez NieznajomyOn

Nie chcę się Wam wcinać w zamknięty krąg, no ale...

Żałuję, że nie popełniłam kilku błędów młodości, że nie miałam jaj by postawić na swoim i słuchałam w 90% rodziców. Zgubiłam gdzieś swoją tożsamość, jestem tak poprawna, bez polotu i sfrustrowana jak oni. "Bo trzeba, bo wszyscy, no jak to tak, inne dziewczyny, inni młodzi ludzie...". Dałam się udupić i żyję nie tak jak chcę, a jako prawie 30 nie mam już odwrotu, czasu się nie cofnie. 

3 godziny temu, Arecibo napisał:

Natomiast czasem po prostu nie można uniknąć skrzywdzenia kogoś, niejako dla wyższych celów, a tym wyższym celem dla nas będzie nasze własne dobro, nasz rozwój...

To nie jest żadne dobro, ani wyższe ani niższe, tylko egoizm i podłość. Jesteś złym człowiekiem. 

• Like 1

1 godzinę temu, Srimba napisał:

Nie chcę się Wam wcinać w zamknięty krąg, no ale...

Żałuję, że nie popełniłam kilku błędów młodości, że nie miałam jaj by postawić na swoim i słuchałam w 90% rodziców. Zgubiłam gdzieś swoją tożsamość, jestem tak poprawna, bez polotu i sfrustrowana jak oni. "Bo trzeba, bo wszyscy, no jak to tak, inne dziewczyny, inni młodzi ludzie...". Dałam się udupić i żyję nie tak jak chcę, a jako prawie 30 nie mam już odwrotu, czasu się nie cofnie. 

No coś mniej więcej takiego miałem na myśli..

1 godzinę temu, Arecibo napisał:

Ale na pewno pozostaje kwestia jakie to kobiety. Wciąż nie byłem z taką na miarę, że tak powiem, moich aspiracji 😉

A jakie masz aspiracje wobec kobiety?

2 godziny temu, Arecibo napisał:

Problem jest niestety głębszy... 😞 Ja nie muszę udawać. Ja naprawdę nic nie czuję, choć bardzo bym chciał...

Byłeś bity w dzieciństwie, to przez to. 

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Arecibo napisał:

Ach to o takie krzywdy chodzi... Nie chciało mi sie doczytać. Brzmi jakbyś sie chwalił. No coż, nosił wilka razy kilka, ponieśli i wilka. Jak zaczniesz łysieć to spokorniejesz, jak wiekszość facetów i role pewnie też sie odwrócą. Ile masz lat? 

Edytowano przez naomi quinnn

Napisano (edytowany)
6 minut temu, naomi quinnn napisał:

Ach to o takie krzywdy chodzi... Nie chciało mi sie doczytać. Brzmi jakbyś sie chwalił. No coż, nosił wilka razy kilka, ponieśli i wilka. Jak zaczniesz łysieć to spokorniejesz, jak wiekszość facetów i role pewnie też sie odwrócą. Ile masz lat? 

32 i łysieje na banka 😄 Jest socjopatą, dlatego się chwali, bo całe życie był tłuczony przez matkę,  co go zaburzyło osobowościowo i seksualnie.

Edytowano przez pigmalionija
  • Thanks 1

56 minut temu, pigmalionija napisał:

32 i łysieje na banka 😄 Jest socjopatą, dlatego się chwali, bo całe życie był tłuczony przez matkę,  co go zaburzyło osobowościowo i seksualnie.

Sugerujesz, że Arecibo to Przemo? Nie wyobrażam sobie kobiety, która by go chciała dotknąć chociażby końcem kija 😆

Nie żałuję że popełniłam i popełniam błędy - przez to się uczę.

23 minuty temu, monikapp25 napisał:

Nie żałuję że popełniłam i popełniam błędy - przez to się uczę.

Nauka nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla krzywdzenia innych ludzi, obojętnie w jaki sposób to robisz. 

1 godzinę temu, naomi quinnn napisał:

Nie potrafisz niczego poczuć? To co Ty: psychopata jesteś?

8 minut temu, Sama wiesz jaki podszyw napisał:

Nie potrafisz niczego poczuć?

A gdzie ja cos takiego napisałam???

9 minut temu, Sama wiesz jaki podszyw napisał:

To co Ty: psychopata jesteś?

Nie: to ty jestes psychopatką. 

I pamiętaj, że KAŻDE ZŁO i KAŻDA KRZYWDA wyrządzona niewinnemu człowiekowi do ciebie wróci. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się