Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monikaes

Drugie ja faceta- pomóżcie.

Polecane posty

 pomóżcie, bo jestem w szoku. Poznałam fajnego jak mi się wydawało faceta, spotykaliśmy się, znajomość trwała od kilku miesięcy. W tym czasie zaczęłam dostawać dziwne obraźliwe maile przez fb. Że stara, że brzydka, że trzy włosy na krzyż. Nawet nie mówiłam tego temu facetowi, bo niby po co. Maile były z różnych kont, po kolei wszystkie blokowałam. Tymczasem przez ubiegły weekend zaczęły przychodzić maile świadczące o tym, że ten ktoś był u mnie w domu, opisał gdzie stoi stół etc. Coś mnie tknęło i zaczęłam bardzo szczegółowo sprawdzać styl pisania faceta z którym się spotykałam i tych obraźliwych maili. I nabrałam niezbitej pewności, że to on sam do mnie pisze. Ale miałam 100%tej pewności. Zebrałam to wszystko do kupy i wysłałam to jemu dziś, że wiem że to on. I zgadnijcie jak zareagował? Że zwariowałam, powinnam się leczyć i on kończy znajomość.
No i powiedzcie po co on to robił, jaki miał w tym cel? A w...ił się pewnie, bo go rozszyfrowałam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to ma znaczenie po co to robił? 

Szkoda czasu i energii na zastanawianie się dlaczego tak się zachował. Co ci to da? 

Olej chorego typa i tyle! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chciał żebyś poczuła się zazdrosna, ze to niby „konkurentka” pisze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tak mają. Kiedy próbuje się z nimi o tym rozmawiać, jeszcze się śmiertelne obrażają. Pewnie sami nie mają świadomości, że ich umysł tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze byc tak, że  np facet się leczy i robi takie glupoty, jak pomiesza tabletki z alkoholem. Zwroc uwagę na godziny tych wiadomosci. Czy jest jakas reguła.  

Dobrze, ze wyszło na jaw. Po co Ci problemy ze swirem? 

Przygotuj się, ze on teraz moze atakowac bardziej, albo udowadniac Ci, że nie mam z tym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisane były w różnych godzinach- rano, w ciągu dnia, różnie. Mam 100% pewność, że to on- a on w odwecie, że został rozszyfrowany zaatakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nieudacznik. Wykształcenie podstawowe, żona go rzuciła dla innego, stracił mieszkanie. Pewnie stąd to wszystko. Sam ma kompleksy i wyżywa sie na innych kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Szkoda nerwów . Zapomnij o tym , on sam z sobą ma problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, monikaes napisał:

 pomóżcie, bo jestem w szoku. Poznałam fajnego jak mi się wydawało faceta, spotykaliśmy się, znajomość trwała od kilku miesięcy. W tym czasie zaczęłam dostawać dziwne obraźliwe maile przez fb. Że stara, że brzydka, że trzy włosy na krzyż. Nawet nie mówiłam tego temu facetowi, bo niby po co. Maile były z różnych kont, po kolei wszystkie blokowałam. Tymczasem przez ubiegły weekend zaczęły przychodzić maile świadczące o tym, że ten ktoś był u mnie w domu, opisał gdzie stoi stół etc. Coś mnie tknęło i zaczęłam bardzo szczegółowo sprawdzać styl pisania faceta z którym się spotykałam i tych obraźliwych maili. I nabrałam niezbitej pewności, że to on sam do mnie pisze. Ale miałam 100%tej pewności. Zebrałam to wszystko do kupy i wysłałam to jemu dziś, że wiem że to on. I zgadnijcie jak zareagował? Że zwariowałam, powinnam się leczyć i on kończy znajomość.
No i powiedzcie po co on to robił, jaki miał w tym cel? A w...ił się pewnie, bo go rozszyfrowałam.

Uznał Cię za niestabilną emocjonalnie. Tak zdroworozsądkowo podchodząc do tematu e-maili: on nie miał (Jak dla mnie) żadnego powodu by je wysyłać. Zbyt pobieżnie dokonałaś oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, .Kobietka napisał:

Uznał Cię za niestabilną emocjonalnie. Tak zdroworozsądkowo podchodząc do tematu e-maili: on nie miał (Jak dla mnie) żadnego powodu by je wysyłać. Zbyt pobieżnie dokonałaś oceny.

Jestem tego absolutnie pewna, że to on. Absolutnie. Jak 2+2.

Nie chcę dokładnie opisywać tego gościa na forum i jego sytuacji rodzinnej czy życiowej- ale to on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, monikaes napisał:

Jestem tego absolutnie pewna, że to on. Absolutnie. Jak 2+2.

Nie chcę dokładnie opisywać tego gościa na forum i jego sytuacji rodzinnej czy życiowej- ale to on

W głowie mi się nie mieści, że coś takiego może się przydarzyć.

Lecz jeżeli faktycznie to on, to cieszyć się trzeba, że ten etap jest za Tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

To Ci się trafiła "perła". A czy  kiedy się spotykaliście, to zachowywał się normalnie?  Nie dał Ci po sobie poznać, że ma takie odpaly? Nic nie wskazywało na to, że to potencjalny, przyszły pacjent? 

No właśnie nic. Był takim " biednym porzuconym misiem" co to żona od niego uciekła. Jedyny odchył jaki miał, to taki, że " wszystkie kobiety na niego leciały" i " nie mógł się opędzić". Ponieważ mnie zarzucał to samo, stąd potem na spokojnie pokojarzyłam fakty i wyszło co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze On to zrobił specjallnie żeby z tobą zerwać a wymyśl kretyński sposób?? Gdyby był normalny to by tak nie zareagował 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Niby normalny napisał:

już przestudiowałaś jego życie i wiesz kim jest, jakie to żałosne.

Sam opowiedział, nic nie musiałam studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×