Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

jestem w patowej sytuacji

Polecane posty

Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

nastepny facet z cyklu wypnij sie i sapnij mala? 

Prymitywna jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Idz spac do swojego prymitywnego nieskomplikowanego lozka i jak Twe kolezanki wypnij sie i sapnij czujac ze to love

Chciałbym ale dziś niestety śpię sam. Jaka szkoda. 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Musi mieć taki 'wolny' czas żeby za Tobą zatęsknić : ) 

wiem, ale czasem mnie to niesamowicie w...a jak nie widzę Go dlugo, a On gada i gada z tymi kolegami w pracy jak to w pracy to ogarnua mnie zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie znoszę takich prymitywnych podrywow od porobionych

Ty w ogóle masz do czynienia z podrywem? Bo Twoje zachowanie na co innego wskazuje: omijać szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Głupie jest na pewno, że nie zagaduje, ja bym nie wytrzymał. Cała reszta, uczucia, zakochanie, to rzecz normalna, ale ten brak odwagi żeby zacząć być do niej sobą z kimś bym przegadał, ze specjalistą,  bo to normalne nie jest w jego sytuacji. 

Nie potrafi się przełamać, bo ''niszczy'' go wewnętrznie to, że ona ma innego i nie zwraca na niego uwagi tak jak on by chciał.Sęk jest w tym, że doskonale widzi jego zachowanie i próby podejścia nawet z ''oczu i obserwacji'' które nie wynikają z niczego oprócz ''chcę Cię''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, NieznajomyOn napisał:

Nie potrafi się przełamać, bo ''niszczy'' go wewnętrznie to, że ona ma innego i nie zwraca na niego uwagi tak jak on by chciał.Sęk jest w tym, że doskonale widzi jego zachowanie i próby podejścia nawet z ''oczu i obserwacji'' które nie wynikają z niczego oprócz ''chcę Cię''

Tylko co go kosztuje zagadać, pokazać się z dobrej strony? Co straci? Życie, zdrowie, pieniądze, no więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Chciałem sobie czas umilić w drodze do Warszawy, żeby było wesoło, a ona bardzo przyjemna była i otwarta w przeciwieństwie do Ciebie. 

Zgadza się, jestem hermetyczna i dozuje swoje towarzystwo zwłaszcza do osób, które porobione patrza na biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, downhiil napisał:

jest wyjatkowa, wyróżnia sie, widze ze nie jestem jej obojetny a to jeszcze bardziej mnie przyciąga, czuje cos niezwyjlego przy niej. Po prostu sie zakochalem 

Zakochałeś się, ale ona widzi Twoje marne podloty i się odsunęła.Czego Ty gościu w sobie nie widzisz, no kuźwa masz różowe okulary i tyle

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Prymitywna jesteś. 

Ja czy Ty? Ja nie patrze porobiona facetowi na gacie w pociągu by umilic sobie czas plotac androny i udając pisarza

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Tylko co go kosztuje zagadać, pokazać się z dobrej strony? Co straci? Życie, zdrowie, pieniądze, no więc?

Strach go obleciał to wszystko, bo poza tym traci jedynie szansę na ''miłość'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Zgadza się, jestem hermetyczna i dozuje swoje towarzystwo zwłaszcza do osób, które porobione patrza na biust

Stałem nad nią, dopiero potem zwolniło babsko miejsce i mogłem się dosiąść. Do dzisiaj żałuje jak się zachowałem na koniec, więc chyba głupia nie była skoro żal pozostał i wczoraj sobie o tym przypomniałem, właśnie czytając te twoje hermetyczne mądrości o zakładaniu rodziny, czystości etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Benniee napisał:

Chciałbym ale dziś niestety śpię sam. Jaka szkoda. 😩

Twoj Kitek woli spac sam. Niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Ty w ogóle masz do czynienia z podrywem? Bo Twoje zachowanie na co innego wskazuje: omijać szerokim łukiem. 

na pewno nie z takim prostackim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

wiem, ale czasem mnie to niesamowicie w...a jak nie widzę Go dlugo, a On gada i gada z tymi kolegami w pracy jak to w pracy to ogarnua mnie zazdrosc

Jeszcze jakby gadał po pracy przez resztę dnia to insza inszość... a tak to nie ma o co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

na pewno nie z takim prostackim

Nie słyszałaś mnie, nie widziałaś, a oceniasz. Sama byś uległa, gdybym chciał twoją biografię napisać w pociągu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Zakochałeś się, ale ona widzi Twoje marne podloty i się odsunęła.Czego Ty gościu w sobie nie widzisz, no kuźwa masz różowe okulary i tyle

Niekoniecznie.

Moze po prostu jest taka jak ja, czyli widzi i sie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Strach go obleciał to wszystko, bo poza tym traci jedynie szansę na ''miłość'' ?

No ale jak nie zacznie jej słuchać tego co ona myśli, to się o niczym nie przekona. A już na pewno nie o swoich uczuciach i tym jak ona je pojmuje, widzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Twoj Kitek woli spac sam. Niedobrze.

Mysle, że woli ze mną ale ja dziś zapjerdalalem cały dzień i nie mieszkamy razem kochana, a teraz żegnam. Muszę iść spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Stałem nad nią, dopiero potem zwolniło babsko miejsce i mogłem się dosiąść. Do dzisiaj żałuje jak się zachowałem na koniec, więc chyba głupia nie była skoro żal pozostał i wczoraj sobie o tym przypomniałem, właśnie czytając te twoje hermetyczne mądrości o zakładaniu rodziny, czystości etc.

pewnie pomyslala: co za chlopek, dobrze ze wreszcie poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Niekoniecznie.

Moze po prostu jest taka jak ja, czyli widzi i sie zastanawia...

Nie wiem jaka jesteś w tej kwestii, ale żadna kobieta nie poczeka zbyt długo na takie podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Mysle, że woli ze mną ale ja dziś zapjerdalalem cały dzień i nie mieszkamy razem kochana, a teraz żegnam. Muszę iść spać. 

Dobranoc : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

pewnie pomyslala: co za chlopek, dobrze ze wreszcie poszedl

Akurat ja się na koniec odwróciłem i poszedłem z ekipą, a ona wyszła z pytaniem którego nigdy nie zapomnę: co robimy dalej? W ogóle to ona miała wysiąść wcześniej, a wysiadła z nami. Spie/rdo/liłem to okrutnie i żałuje mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Jeszcze jakby gadał po pracy przez resztę dnia to insza inszość... a tak to nie ma o co...

nie ma o co, ale czasem zlosci mnie to, ze nie moze sie nagadac przez telefon z kolega z pracy, jestem zazdrosna o tych kolegow, ze z Nimi spedza tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

No ale jak nie zacznie jej słuchać tego co ona myśli, to się o niczym nie przekona. A już na pewno nie o swoich uczuciach i tym jak ona je pojmuje, widzi. 

Byle nie do przesady i  prosto z mostu o tym 😉

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NieznajomyOn napisał:

Nie wiem jaka jesteś w tej kwestii, ale żadna kobieta nie poczeka zbyt długo na takie podchody

Malo jeszcze o zyciu wiesz. Jak poznałeś 3 kobiety to i takie zdanie masz.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, NieznajomyOn napisał:

Byle nie do przesady i od razu prost z mostu o tym 😉

Przecież nie będzie robił  wyznań komuś kogo nie zna, ale szukania potwierdzenia tego co czuje i czy są szanse na zwroty tego samego już można skutecznie poczynić. Przekonać się co ona myśli i jaki jest jej świat najważniejszych wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Druhu napisał:

Nie słyszałaś mnie, nie widziałaś, a oceniasz. Sama byś uległa, gdybym chciał twoją biografię napisać w pociągu 😉

Gdybym zobaczyla porobionego goscia co patrzy mi na biust to bym sie przesiadła. Sam zacząłeś expertyzy na mój temat, a nie wiesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Malo jeszcze o zyciu wiesz. Jak poznałeś 3 kobiety to i takie zdanie masz.

Nic o mnie nie wiesz i niech tak zostanie

Czekaj dalej na Kitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Benniee napisał:

Mysle, że woli ze mną ale ja dziś zapjerdalalem cały dzień i nie mieszkamy razem kochana, a teraz żegnam. Muszę iść spać. 

nie mieszkacie razem w tym love story, ale uwazasz, ze Cie az tak kocha. Ciekawe. I przede wszystkim juz jestescie po. Dobranoc

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Gdybym zobaczyla porobionego goscia co patrzy mi na biust to bym sie przesiadła. Sam zacząłeś expertyzy na mój temat, a nie wiesz nic.

Wiem jedno, gdybym miał wybór poznać ciebie a ją jeszcze raz spotkać, to sama rozumiesz dlaczego hermetyczny człowiek co szuka tylko problemów i myśli jak wszystko storpedować nie będzie budził ochoty na chęć poznania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×