Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

jestem w patowej sytuacji

Polecane posty

21 minut temu, Niburdiama napisał:

Mnie też tak w....a ta mysl, ze moj adorator spedza czas w pracy z kolegami, a nie ze mna. Wiem ze musi pracować, ale w.. a mnie to, ze cala uwaga nie jest skierowana tylko na mnie i ze nie mogę mieć Go cały czas obok, tylko to jest dozowane. Ach jakie to irytujące, te ciagle ważne i wazniejsze sprawy.

Wiadomo ze nie od switu do zmierzchu, ale chodzi o to, ze z nimi spedza więcej czasu i są w centrum, a nie ja.

Mnie frustruje (oraz paraliżuje do pewnego stopnia przed kolejnymi próbami, już pod adresem innych kobiet), że jeśli już jakąkolwiek "podrywam" (to za duże słowo; raczej "usiłuję zwrócić na siebie uwagę, komplementuję, nieśmiało sugeruję swoje zainteresowanie"), to albo w ogóle nie podejmuje ona mojej gry, albo dziękuje z wrodzonej grzeczności, po czym po jakimś czasie albo sugeruje, że nie jestem w jej typie, albo w ogóle mnie olewa. Jeśli już zdobywam się na odwagę, zawsze przegrywam - ostatnio w końcówce marca, a że dziewczyna jest miła i taktowna, to na razie nie zerwała ze mną kontaktów, i chyba ma albo wspaniałą intuicję, albo ktoś jej pokazał, jak się mażę na Kafe ostatnio, bo wtedy mi odpisała. Czuję jednak, że przy jej oporach ws. poznania się w cztery oczy, i wyczerpującym trybie życia prędzej czy później przestanie mi odpisywać. Nie mam już żadnych złudzeń, chcę wypalić w sobie zakochanie i przejść do normalnych, kumpelskich kontaktów - o ile to będzie możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Przecież nie będzie robił  wyznań komuś kogo nie zna, ale szukania potwierdzenia tego co czuje i czy są szanse na zwroty tego samego już można skutecznie poczynić. Przekonać się co ona myśli i jaki jest jej świat najważniejszych wartości. 

Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.Nie do przesady znaczy po woli i bez stresu zaprosić ją na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

nie ma o co, ale czasem zlosci mnie to, ze nie moze sie nagadac przez telefon z kolega z pracy, jestem zazdrosna o tych kolegow, ze z Nimi spedza tyle czasu

To swój czas poświec czemuś innemu albo koleżance... : ) bo myślenie o nim przez cały dzień toż to się zafiksujesz .) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Druhu napisał:

Akurat ja się na koniec odwróciłem i poszedłem z ekipą, a ona wyszła z pytaniem którego nigdy nie zapomnę: co robimy dalej? W ogóle to ona miała wysiąść wcześniej, a wysiadła z nami. Spie/rdo/liłem to okrutnie i żałuje mocno. 

Ja bym uciekła od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, NieznajomyOn napisał:

Widzę, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.Nie do przesady znaczy po woli i bez stresu zaprosić ją na spotkanie.

A nie lepiej odwrócić role żeby to ona chciała Ciebie poznać? I to ona pierwsza sugestywnie projektowała w głowie spotkanie z Tobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja bym uciekła od razu.

Przed samą sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Przecież nie będzie robił  wyznań komuś kogo nie zna, ale szukania potwierdzenia tego co czuje i czy są szanse na zwroty tego samego już można skutecznie poczynić. Przekonać się co ona myśli i jaki jest jej świat najważniejszych wartości. 

Zrozum On Ci nie mowi wszystkiego, przeciez nie opowie Ci, że flirtowali i dokładnych zwrotów na tym forum. Nie opowue Ci jakicgs intymnych szczegółów historii, intymnych w tym sensie na przyklad, ze zobaczył jak taksuje Go wzrokiem z góry na dół lub podchodzi blisko i Go kokietuje. On jest hermetyczny, nie opowie Ci tego. To skad wiesz jak jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nic o mnie nie wiesz i niech tak zostanie

Czekaj dalej na Kitka

Dobra, masz zerowe pojęcie o moim adoratorze jak kolezanki z forum wiec zignoruje to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Zrozum On Ci nie mowi wszystkiego, przeciez nie opowie Ci, że flirtowali i dokładnych zwrotów na tym forum. Nie opowue Ci jakicgs intymnych szczegółów historii, intymnych w tym sensie na przyklad, ze zobaczył jak taksuje Go wzrokiem z góry na dół lub podchodzi blisko i Go kokietuje. On jest hermetyczny, nie opowie Ci tego. To skad wiesz jak jest? 

Na razie pan downhiil jest na etapie, boję się odezwać i skanowania, czyli sobie wyobrażam skanowanie napalonego wstydliwego chłopaszka, który głupot boi się do niej wygadywać jak porobiony ja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

A nie lepiej odwrócić role żeby to ona chciała Ciebie poznać? I to ona pierwsza sugestywnie projektowała w głowie spotkanie z Tobą? 

Ty do mnie mówisz takie słowa...

Straciłem w wypadku przyjaciółkę którą kochałem coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Druhu napisał:

Wiem jedno, gdybym miał wybór poznać ciebie a ją jeszcze raz spotkać, to sama rozumiesz dlaczego hermetyczny człowiek co szuka tylko problemów i myśli jak wszystko storpedować nie będzie budził ochoty na chęć poznania. 

Nie będzie budził, ale zapragniesz wlasnie tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Dobra, masz zerowe pojęcie o moim adoratorze jak kolezanki z forum wiec zignoruje to

Straciłem miłość swojego życia, więc nie nie oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

To swój czas poświec czemuś innemu albo koleżance... : ) bo myślenie o nim przez cały dzień toż to się zafiksujesz .) Pa

Czasem tylko mnie to drazni. Milych snow 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Druhu napisał:

Przed samą sobą. 

dokladnie tak jest

Ale przed Toba tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Nie będzie budził, ale zapragniesz wlasnie tego. 

Widzisz ja zacząłem od głupot i pytań od czego by zaczęła swoją biografię panna Magdalena, a skończyłem na rozmowie o tym w co wierzy i czego chcę w przyszłości, bo mi zwróciła uwagę abym nie przeklinał, bo ona jest osobą wierzącą i źle się z tym czuję, a stąd mógł być kierunek rozmowy  jeden ---> WIARA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Na razie pan downhiil jest na etapie, boję się odezwać i skanowania, czyli sobie wyobrażam skanowanie napalonego wstydliwego chłopaszka, który głupot boi się do niej wygadywać jak porobiony ja 😉

i to właśnie jest intrygujące,  a Twoje odpychajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

dokladnie tak jest

Ale przed Toba tym bardziej

Może z zewnątrz nasza ekipa wyglądała przerażająco, ale moje intencje są dobre i nie kieruje nimi zła wola, do kogokolwiek, a to słychać od pierwszych słów, których nie będzie ci dane usłyszeć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Straciłem miłość swojego życia, więc nie nie oceniaj

nie Ty jeden, swiat nie takie dramaty zna

Ja tez straciłam wiele osób i sama zginęłabym z 11 razy wiec wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Widzisz ja zacząłem od głupot i pytań od czego by zaczęła swoją biografię panna Magdalena, a skończyłem na rozmowie o tym w co wierzy i czego chcę w przyszłości, bo mi zwróciła uwagę abym nie przeklinał, bo ona jest osobą wierzącą i źle się z tym czuję, a stąd mógł być kierunek rozmowy  jeden ---> WIARA. 

i dlatego ja olales, bo ciagnie Cie do kobiet drani

Rozmawiasz z expertem od uwodzenia

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
6 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Ty do mnie mówisz takie słowa...

Straciłem w wypadku przyjaciółkę którą kochałem coś jeszcze ?

Straciłeś, bo źle rozegrałeś znajomość, byłeś napalony, a kobiety od razu takich wyczuwają i stronią, jeśli się traktują i mają  kompas z wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Może z zewnątrz nasza ekipa wyglądała przerażająco, ale moje intencje są dobre i nie kieruje nimi zła wola, do kogokolwiek, a to słychać od pierwszych słów, których nie będzie ci dane usłyszeć 😉

na mnie nie robi to najmniejszego wrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

i dlatego ja olales, bo ciagnie Cie do kobiet drani

Nie, bo jechałem tam w innym celu, a nie poznawać katoliczki w pociągu. Najlepszy podryw wychodzi mi wtedy, kiedy tak jak teraz nie mam żadnych oczekiwań, dlatego płynę z Tobą, czujesz tę gondole i nas w niej? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy cichy wielbiciel to jest osoba która sie po cichu kocha w innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Straciłeś, bo źle rozegrałeś znajomość, byłeś napalony, a kobiety od razu takich wyczuwają i stronią, jeśli się traktują i mają  kompas z wartościami.

sa tez kobiety kosmitki i facet inteligentny bedzie tak operował ze wyoperuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

na mnie nie robi to najmniejszego wrazenia

Napisz co robi wrażenie, proszę, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

sa tez kobiety kosmitki i facet inteligentny bedzie tak operował ze wyoperuje

Nie lubie takich, lubię proste dziewczyny jak panna Magdalena z pociągu, konkretnie określone z takim samym aksjomatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Druhu napisał:

Nie, bo jechałem tam w innym celu, a nie poznawać katoliczki w pociągu. Najlepszy podryw wychodzi mi wtedy, kiedy tak jak teraz nie mam żadnych oczekiwań, dlatego płynę z Tobą, czujesz tę gondole i nas w niej? 😁

jestem mistrzem w uwodzeniu, ale najgorsze jest to, ze nie wiem jak przestac, urodziłam się z tym a nie jest mi to juz potrzebne, wrecz chce przeobrazić sie w bycie prostym wiec moze nauczę się tego od Ciebie 🙂

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

nie Ty jeden, swiat nie takie dramaty zna

Ja tez straciłam wiele osób i sama zginęłabym z 11 razy wiec wyluzuj

Ok ,więc rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

jestem mistrzem w uwodzeniu ale najgorsze jest to, ze nie wiem jak przestac, urodziłam się z tym a nie jest mi to juz potrzebne, wrecz chce przeobrazić się w prosta wiec moze nauczę się tego od Ciebie 🙂

Fajnie, że masz poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Druhu napisał:

Straciłeś, bo źle rozegrałeś znajomość, byłeś napalony, a kobiety od razu takich wyczuwają i stronią, jeśli się traktują i mają  kompas z wartościami.

Niczego źle nie rozegrałem, a Ty nie będziesz mnie uczył jak postępować z kobietami

Strać kogoś na zawsze to zobaczysz jaki będziesz kozak

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×