Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

jestem w patowej sytuacji

Polecane posty

3 minuty temu, Druhu napisał:

Tylko ja sobie żarty robię, a do ciebie jeszcze nie dociera. Pewnie miałaś imieniny, każdy ci coś przyniósł, a resztę sobie dośpiewałaś pod tezę leżącą w Twojej wyobraźni, jako kobiecie adorowanej, chcianej. 

Skoro tak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Skoro tak twierdzisz.

Lubię po prostu podnieść na duchu załamańca z wybujałym ego. Nic mnie ta chwila iluzorycznych przyjemności nie kosztuję, a wiem ile to  znaczy,  gdy ktoś na ciebie zwróci uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Stopa romątyk i klitusiowa. Piękna para.

Twoja postawa jest najlepsza, generalska, wojskowa. Wiem jak wyglądam i wiem czego się spodziewać. Czyli wiem że nic nie mam. Szanuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Twoja postawa jest najlepsza, generalska, wojskowa. Wiem jak wyglądam i wiem czego się spodziewać. Czyli wiem że nic nie mam. Szanuję. 

Bellissimo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Najlepsze jest to że człowiek naogląda się tych filmów, pod silnym wrażeniem bohatera gdzieś w podświadomości chodzi, a potem w życiu robi to samo, wybiera towarzystwo, jak w ostatniej scenie Marcello. Ciebie to nie czeka, bo trudno w ogóle abyś z takim podejściem miała oczekiwania, nadzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Druhu napisał:

Lubię po prostu podnieść na duchu załamańca z wybujałym ego. Nic mnie ta chwila iluzorycznych przyjemności nie kosztuję, a wiem ile to  znaczy,  gdy ktoś na ciebie zwróci uwagę. 

Powiem Ci dzis mam dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Powiem Ci dzis mam dobry humor

Bo zażartowałem z Ciebie włoskim cytatem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Mi do twarzy w kapeluszu. A nawet mam wachlarze 

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam. Dla mnie ważniejsze jest to co pod kapeluszem, a co tam się znajduje, wczoraj mogliśmy poczytać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Druhu napisał:

Bo zażartowałem z Ciebie włoskim cytatem? 

Bo spotkalam dzis bardzo milych, dobrych ludzi i pokrzepiło mi to serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Bo spotkalam dzis bardzo milych, dobrych ludzi i pokrzepiło mi to serce

Też mi się dzisiaj spoko gada z ludźmi na forum 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Druhu napisał:

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam. Dla mnie ważniejsze jest to co pod kapeluszem, a co tam się znajduje, wczoraj mogliśmy poczytać 😁

Skad moglam wiedziec, ze czekoladki oznaczają = chce sie z Toba zenic? Ty bys wpadł na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Skad moglam wiedziec, ze czekoladki oznaczają = chce sie z Toba zenic? Ty bys wpadł na to?

Ja bym się z Tobą nie umówił, jeśli mam być szczery. Nie lubię jak ktoś polega na kapeluszach, urodzie, jest żebrakiem atencji wycenionej bombonierką i kafku. Nie ta planeta dzieciak, serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Druhu napisał:

Też mi się dzisiaj spoko gada z ludźmi na forum 😉

Poza forum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Druhu napisał:

Ja bym się z Tobą nie umówił, jeśli mam być szczery. Nie lubię jak ktoś polega na kapeluszach, urodzie, jest żebrakiem atencji wycenionej bombonierką i kafku. Nie ta planeta dzieciak, serio. 

To cale szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

To cale szczescie.

Nie lubię się unieszczęśliwiać. Męczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, downhiil napisał:

jeden sen był taki, że szła ze swoim i całą jakąś rodzina a ja z nimi jakby i w pewnym mmomencie zdjęła z palca pierścionek zareczynowy i rzucila nim o ścianę i poszla do mnie i potem wspinaliśmy się po jakiejś drabinie i szlismy spacerem gdzies potem i cały czas się uśmiechałem 

a drugi sen ze mnie olewała nic ciekawego

a w ostatnim znowu coś że byla mila i chciala żebym za nia poszedł i nagoe zaczęła tańczyć a ja z nia i zniknela, zamieniając sie w kapelusz

 

😂Kapelusz pewnie oznacza, że trzeba mieć na czym go nosić. Karać milczeniem kogoś z kim chce się rozmawiać-irracjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sofi napisał:

😂Kapelusz pewnie oznacza, że trzeba mieć na czym go nosić. Karać milczeniem kogoś z kim chce się rozmawiać-irracjonalne.

Jak temat powazny to sie milczy i cisza tez jest wymowna

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Druhu napisał:

Najlepsze jest to że człowiek naogląda się tych filmów, pod silnym wrażeniem bohatera gdzieś w podświadomości chodzi, a potem w życiu robi to samo, wybiera towarzystwo, jak w ostatniej scenie Marcello. Ciebie to nie czeka, bo trudno w ogóle abyś z takim podejściem miała oczekiwania, nadzieje. 

tak było w filmie vanila sky gdzie główny bohater budował swoje życie na tym co zobaczył w filmie muzyce z zachowań  wśród rodziny znajomych  właśnie może nasze wybory są niejako podyktowane tym w jakich czasach żyjemy i z jakimi ludźmi mamy do czynienia są jego echem  oczywiście to wszystko odbywa się gdzieś na poziomie podświadomości ale my uważamy to za nasze. tworzymy  życie za pomocą  takiej  kalki która odbijała  juz znane sceny emocje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Niburdiama napisał:

Jak temat powazny to sie milczy i cisza tez jest wymowna

Jak się milczy to nie ma tematu .Każdy może być poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×