Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
neves1

Juice plus opinie

Polecane posty

Witam,

Chciałbym zapytać się o opinię na temat diety opartej na produktach juice plus ? Co sądzicie ?

Zaczęłam od koktajli. Czekam na efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam okazję spróbować, schudłam 11kg, mam 40lat, opisano mi co i jak, dziewczyną u której zamówiłam kontaktowała się ze mną raz w tygodniu i pomagała ogarnąć, miałam przepisy na posiłki, jak czegoś nie wiedziałam migalm liczyć na nią. Miałam ich szejki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jestem na programie od miesiąca , pije szejki i biorę kapsułki owoce, warzywa. Moja łączniczka z produktem, tak obrazowo wyłożyła mi na czym polega program, że odrazu zrozumiałam dlaczego trwa 4, na czym polega płatność , że dostaje na dzień dobry paczuszkę , na całą kurację i że płacę za nią ratalnie co miesiąc, mnie na w tym większej filozofii , mam ogromne szczęście, że trafiłam na tak kompetentną osobę, bardzo lubię z nią współpracować , bo jej wsparcie powoduje, że mam większą mobilizację i pilnuje się bardzo , głupio zresztą byłoby mi oszukiwać osobę, która obdarzyła mnie taką opieką, zresztą samej siebie też nie chce, wiadomo ☺️. Wspaniałe jest też to, że nie nazwała to dietą, tylko nauką zdrowego stylu życia, poprzez małe zmiany w moim dotychczasowym życiu i sposobie odżywiania, małymi krokami, zmieniam swoje nawyki. Trzeba przedwszystkim mieć dużo samozaparcia i samodyscypliny żeby cokolwiek osiągnąć a produkt ,zwłaszcza szejki , jeżeli będziesz konsekwentna to serio pomogą Ci, to rewelacyjna alternatywa do 2 posiłków dziennie, kiedy w ciągu dnia zjadam teraz 5 i czuję że robię dobrze dla swojego organizmu. Trzymam kciuki za Twoje postępy i pochwal się po jakimś czasie, jak Ci idzie, jeżeli moja opinia Ci b pomogła chociaż trochę to się cieszę 😉 i pozdrawiam ☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam styczność z tą firmą. zdecydowałam się na szejki swojego czasu i mi od razu było mi wytłumaczone jak długo trwa ten program i na czym polega. były mi na maila przysłane materiały i raz w tygodniu ta dziewczyna która mi to zaoferowała kontaktowała się ze mna, dawała mi różne przepisy, pytała jak mi idzie i takie tam. Udało mi się zrzucić moje 6 kg o które mi chodziło. od tego czasu waga jest stabilna.

Życzę Ci żebyś uzyskała swoje upragnione efekty, stosuj się calym serduchem do tego programu ja tak robiłam i powiem ci że dużo zasad zdrowego odżywiania zostało mi do dziś. Już sie przyzwyczaiłam do tego że piję szklankę wody z cytryną na czczo i te inne rzeczy. Pozdrawiam i 3mam kciuki za twoje efekty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×