Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
18karat

Męska depresja oczami kobiety.😂

Polecane posty

Znalazłem na onet pewien artykuł napisany przez odklejoną od rzeczywistości dziennikarkę który sugeruje że facet który ma depresje jest słaby. Jeszcze caly temat oparła na cytatach z filmu 300 i na przykładzie Leonidasa króla Sparty, który był według niej mężczyzną idealnym.

Panowie nikomu nie źycze takiej kobiety bo jeśli dostaniecie depresji to zamiast wsparcia laska da wam tarcze z włócznią, jebnie coś w stylu ,,weź sie w garść" , ,,bądź mężczyzną" albo ,,wróć z tarczą lub na tarczy"  xD

Tu macie link

https://kobieta.onet.pl/depresja-u-mezczyzny-maskowana-alkoholem-i-agresja-koronawirus-polska/v5v0h7q?utm_source=www.wykop.pl_viasg_kobieta&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Edytowano przez 18karat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Idź pobiegaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

To faceci mogą mieć depresję ?

 Z tego co czytam to chyba mogą, niewiem ja nie doświadczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Benniee napisał:

Idź pobiegaj 

Co twój ...ny komentarz wnosi do dyskusji że śmiesz go tutaj napisać.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, 18karat napisał:

Co twój ...ny komentarz wnosi do dyskusji że śmiesz go tutaj napisać.? 

Go’wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Benniee napisał:

Go’wno

To skończ tutaj fra'jerze produkować swoje wysrywy dla atencji jak niemasz żadnej sensownej treści do przekazania. Moge sobie pobiegać po twojej głowie leszczu za 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam cały artykuł i stwierdzam ze ta pani żona również powinna przejść terapie. Może nawet z tym samym terapeuta co mąż, żeby jej wytłumaczył co to depresja i jak się zachowywać żeby pomoc drugiej osobie, żeby samemu nie popaść w depresje. Szczególnie, ze bagatelizuje i wyśmiewa jego wspomnienia i doświadczenia z dzieciństwa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

To faceci mogą mieć depresję ?

ja mam depresje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kotkaa napisał:

Przeczytałam cały artykuł i stwierdzam ze ta pani żona również powinna przejść terapie. Może nawet z tym samym terapeuta co mąż, żeby jej wytłumaczył co to depresja i jak się zachowywać żeby pomoc drugiej osobie, żeby samemu nie popaść w depresje. Szczególnie, ze bagatelizuje i wyśmiewa jego wspomnienia i doświadczenia z dzieciństwa... 

Najgorsze jest to że wiele kobiet ma taki sposób myślenia i faceta z depresją uważają za słabego psychicznie.

W Polsce ta choroba jest zarezerwowana dla kobiet, nieważne że 4 na 5 samobójstw popełniają mężczyźni a głównym powodem jest właśnie depresja lub problemy w związku (często zdrada partnerki) Nie łam sie przecież jesteś facetem głowa do góry bądź jak Leonidas xD. 

Najlepsze jest to że taki Spartanin miał bardzo szczęśliwe życie i niemiał powodów do depresji bo:

-nie musiał martwić sie o utrzymanie rodziny (rolnictwem i wszelkimi pracami zajmowali sie niewolnicy) 

-jego życie to była istna męska przygoda życia przepełniona walkami o nowe tereny, a śmierć była największą chwałą

-w nagrode za zwycięstwa mógł sypiać z kobietami wrogów (więc motywacja 100%)

-jego głównym zadaniem w ojczyźnie był trening i płodzenie nowych spartan.

Więc taki Spartanin miał całkiem spoko życie które dawało mu dużą sadysfakcje a jego głównymi zadaniami była walka i ruch'anie. A to że ktoś opisał ich historie w tak wyrafinowany sposób nie znaczy że byli oni tak szlachetnym ludem, tylko bandą agresywnych starożytnych Sebixów szukających zadymy i nowych lasek xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×