Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kafeforum

Jak rozpoznać czy to tylko pożądanie...

Polecane posty

...czy rodzące się w nim uczucie? Spotkamy się tylko na seks, kiedyś to były spotkania co 2 miesiące, później co miesiąc, teraz dosyć często. Kiedyś były przerwy w pisaniu, kontakcie po miesiącu czasami, teraz pisze codziennie, czasami ma 2, 3 dni ciszy. Ja nie piszę pierwsza, uważam, że to męska rola, oczywiście ja zawsze się cieszę i mówię mu o tym, nie ma problemu. Czasami pisze ze mną dzień i noc, całe 12h w pracy, po spotkaniach kontakt jest już w drodze powrotnej do domu, pisze o wszystkim co go trapi, pisze z pytaniami, radzi się, chwali ale nadal nie wszystkim. Niektóre rzeczy docierają do mnie przypadkowo. Ale nie mówimy o uczuciach, o rodzinie... Nie wiem czy dać mu jeszcze czas czy nadal nie inwestować w to emocji? 

Z Waszej perspektywy będzie to dobrze ocenić, ewentualnie pytajcie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Iskra napisał:

Znajomość sie rozwija więc warto dać sobie szanse ale dobrze zapytać wprost- kim jesteś teraz dla niego i co by chciał na przyszłość i jak tę przyszłość widzi, czego oczekuje od Ciebie i od waszej znajomości na dziś i na przyszłość....żebyś nie inwestowała emocji i uczuć w coś co dla Ciebie będzie wyglądało jak związek a dla niego znajomość z łóżkową psiapsiółką, bo że facet tak lubi długo gadać i sie wyżalać itp to niekoniecznie musi być coś więcej jak przyjaźń. 

No właśnie...dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie on na początku powiedział, że nie może mi niczego obiecać, że to raczej byłby układ oparty na seksie. Ja jestem spokojna i wiem co mówił, ale widzę, że jest go coraz więcej, seks jest inny, tylko moje chęci, pomysły i wizje się liczą. Kiedyś było inaczej, dlatego pytam po czym mogę poznać, że jemu się zmienia może zdanie...

Edytowano przez kafeforum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłam w seks- układzie, nie wiem czy są jakieś oznaki takiej zmiany, o której piszesz. Jak umowiliście się na taki układ, jak wyraźnie nie ma oznak do zmian, a Ty zaczynasz się angażować- to wycofaj się.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, .Kobietka napisał:

Nigdy nie byłam w seks- układzie

Nie było chętnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Zawsze w związku.

I dlaczego teraz ze mną nie jesteś? Tylko z jakimś pantoflarzem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

I dlaczego teraz ze mną nie jesteś? Tylko z jakimś pantoflarzem? 

Nie rozumiem? 

Pomyliłam Ci się z kimś.

Edytowano przez .Kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, .Kobietka napisał:

Nie rozumiem? 

Przynosi ci kafku i czekolatki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marinero napisał:

Natomiast jesli z ochota ci kran naprawi, zmieni kola na letnie , czy cos innego wyczerpujacego zrobi to znaczy ze inwestuje w ciebie swoje emocje 🙂 

Tak na to patrz! Po czynach poznacie intencje jego!  

Cos w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
7 godzin temu, marinero napisał:

W zasadzie to po 1 roku bedziesz juz wiedzila czy wam po drodze czy nie ale warto poczekac do 2 lat znajomosci .Po tym czasie nie ma juz tajemnic miedzy ludzmi.Wiesz juz na 100% jakie sa jego emocje do ciebie i pora podjac ostateczna decyzje : zostajecie para i zakladacie rodzine czy kazde idzie szukac szczescia na wlasna reke.Nie ma co sie niecierpliwic .Lepiej znajomosc potraktowac jako fajna przyjazn bez inwestowania emocji i obserwowac go.Facet bedzie sie wtedy bardziej stral o ile mu zalezy  a jesli nie to wychlodnieje i kuz bedziesz wiedzila  na czy stoisz.

Generalnie faceci nie lubia mowic o swoich emocjach do dziewczyny.J

ezykiem milosci faceta jest akcja.Popros go od czasu do czasu o drobna przysluge i obserwuj jak zareaguje.Jesli sie wykreci 2-3 razy to znaczy ze cie na bank nie kocha i nie ma co sobie nim glowe zawracac Natomiast jesli z ochota ci kran naprawi, zmieni kola na letnie , czy cos innego wyczerpujacego zrobi to znaczy ze inwestuje w ciebie swoje emocje 🙂 

Tak na to patrz! Po czynach poznacie intencje jego!  - Je/zu/sikLOL

2 lata ma robić za darmowa dzifke? Nie kpij sobie. 2 lata mniej więcej siebie testują jak ze sobą są i jest między ludźmi uczucie, normalny związek a nie przyjacielski seks. 

Jak dla mnie to on wcześniej mial inna a autorka była z doskoku, potem tamta go kopnela w tylek to została mu ona - stąd częstsze spotkania. Wyrachowany typ.  Normalny nie oczekiwałby od kolezanki, ze mu po qtasie będzie skakać. No i normalna szanująca się kobieta na to nie przystanie. Zgodziła się na ochłapy a teraz chciałaby miłości i związku. No to tak nie działa. 

Co do reszty się zgodzę - nie pytać go o uczucia ani przyszłość relacji, tylko sprowokować go zachowaniem, żeby pokazał czy mu zalezy. 

Edytowano przez AntyBazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to uczucie z jego strony to powinien zdać test miłości - daj mu kakaowe oko do wylizania, powiedz że to cię kręci. Jeżeli spełni prośbę to kocha...  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sidh`e Santee napisał:

Czyżby to ten z insta?

To chyba niezbyt obecnie rokuje..

Tak, niestety ten sam. Dobrze, że jeszcze nie wkręciłam się zbyt mocno. Przykro jest mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×