Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kafeforum

Czy on podrywa tak wszystkie?

Polecane posty

1.5 roku temu poznałam mężczyznę na instagramie, najpierw zaczął obserwować moje konto, a napisał po kilku miesiącach. Spotykamy się ale na spokojnie to wszystko się rozwija. Ostatnio zauważyłam, że on zaczyna obserwować głównie kobiety, które jemu lajkują zdjęcia (ma dużo zdjęć ze swoim autem, jest pasjonatem starych samochodów i ciezarowek). Któras polubi mu zdjęcie i za kilka godzin on już ją obserwuje, zupełnie tj mnie. Wiem, że nie można nikogo oceniać szablonowo ale kobieca intuicja mówi mi, że to ścieżka którą mnie poznał i po co obserwować te wszystkie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Szuka kolejnej. Ty się zgodziłaś dawać bez zobowiązań a jak widać jedna mu nie wystarczy. Odpuść sobie bo już się angażujesz a dla niego to nic niewarty seks układ. Przykre, ale prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkimi które obserwuje raczej się nie spotyka, ale jak widać można nawiązać tam jakieś znajomości... może jest na etapie poszukiwań albo 'walczy' o większą ilość polubien lub obserwujących (?) : )

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kafeforum napisał:

1.5 roku temu poznałam mężczyznę na instagramie, najpierw zaczął obserwować moje konto, a napisał po kilku miesiącach. Spotykamy się ale na spokojnie to wszystko się rozwija. Ostatnio zauważyłam, że on zaczyna obserwować głównie kobiety, które jemu lajkują zdjęcia (ma dużo zdjęć ze swoim autem, jest pasjonatem starych samochodów i ciezarowek). Któras polubi mu zdjęcie i za kilka godzin on już ją obserwuje, zupełnie tj mnie. Wiem, że nie można nikogo oceniać szablonowo ale kobieca intuicja mówi mi, że to ścieżka którą mnie poznał i po co obserwować te wszystkie kobiety...

Zaufaj jej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kafeforum napisał:

1.5 roku temu poznałam mężczyznę na instagramie, najpierw zaczął obserwować moje konto, a napisał po kilku miesiącach. Spotykamy się ale na spokojnie to wszystko się rozwija. Ostatnio zauważyłam, że on zaczyna obserwować głównie kobiety, które jemu lajkują zdjęcia (ma dużo zdjęć ze swoim autem, jest pasjonatem starych samochodów i ciezarowek). Któras polubi mu zdjęcie i za kilka godzin on już ją obserwuje, zupełnie tj mnie. Wiem, że nie można nikogo oceniać szablonowo ale kobieca intuicja mówi mi, że to ścieżka którą mnie poznał i po co obserwować te wszystkie kobiety...

Uważam, że intuicja Ci podpowiada dobrze. 

Powinnaś dobrze się zastanowić bo czytając Twój post to tylko Ty jesteś zaangażowana w tą relację, a On ciągle poszukuje.

Czy rozmawialiście na ten temat?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×