Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, jakiś czas temu miałam dziwne bóle w lewym jajniku. Tydzień temu Byłam na USG, nic nie wykazało, było kilka małych pęcherzyków, Pani doktor powiedziała mi że są to pęcherzyki graffa i ze to normalne. Od wczoraj znów czuje kłucie w lewym jajniku, rano mialam dużo wodnistej wydzieliny, śluz pomieszany z białą wydzieliną. Wyglądało to jakbym popuściła. Teraz zauważyłam na bieliźnie samą białą wydzielinę, lekko grudkowata. Nic mnie nie piecze ani nie swędzi. Czy to możliwe że po owulacji pojawiła się właśnie taka biała wydzielina lekko grudkowata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dni płodne. Tłumaczyłam Ci to w którymś poprzednim poście. Pecherzyki graffa rosną, jeden dominujący pęka i w tym okresie występuje śluz płodny. Polecam poczytać trochę o owulacji, dniach płodnych itp 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem jak pójdziesz do ginekologa i powie Ci coś o ciałku żółtym albo endometrium to dopiero spanikujesz 😉🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze młodziutka, muszę faktycznie się zainteresować 😁 naczytałam się głupot, że biała wydzielina z grudkami to nic dobrego i panikuje. Dzięki Ci bardzo, czas zainteresować się tymi tematami 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biała wydzielinę mam zawsze przed okresem. Nawet czasami jest kremowa. Zostawia ślad na bieliźnie, dlatego zawsze noszę wkładki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kosza napisał:

Jestem jeszcze młodziutka, muszę faktycznie się zainteresować 😁 naczytałam się głupot, że biała wydzielina z grudkami to nic dobrego i panikuje. Dzięki Ci bardzo, czas zainteresować się tymi tematami 😄

Koniecznie😉 polecam poczytać bloga mamaginekolog można się dowiedzieć o swoim ciele wiele ciekawych rzeczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie owulacja i dni płodne - tak się dzieje, jezeli usg i cyto nic nie wykazuje to jest wszystko wporzadku nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×