Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Atanna

Uczę się tarota - zrobię odczyt z kart

Polecane posty

1 pytanie na 1 sfere zycia, imie, data urodzenia oraz podziekowanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mała...94 napisał:

Nika 12.01.1994 czy ktoś mnie kocha, albo pokocha? Dziękuję :3

Daj prosze znac czy cos sie zgadza 🙂 jak widze na chwile obecna jest wokol ciebie jakis pan, miej wiecej w twoim wieku tylko jest on co do ciebie chlodny, zdystansowany i chyba mniej zainteresowany niz ty... W przeszlosci pokazuje mi sie jakis lovelas ktory trochę pobajerowal i odszedl zostawiajac ciebie podlamana, karty przestrzegaja przed takimi mezczyznami, beda sie pojawiac tacy na twojej drodze i to beda oszusci. Slabosc do takich slodkich obietnic moze cie blokowac... Jezlei chodzi o ten rok to widze nowa znajomosc, bedzie rozwijać sie dosc szybko i tu rada by nie wdawac sie w romans jeżeli padnie taka propozycja. Jezlei chodzi o twoja energie to pokazujesz mi sie jako uczuciowa osoba ktora lubi miec kogos obok, nie masz za wielu znajomych ale masz kilku prawdziwych przyjaciol na ktorych mozesz liczyc, czyli nie ilosc na jakosc 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tak :3 ten pan co się kręci, jest starszy 5 lat ode mnie, bardzo tego człowieka kocham, no ale on niestety nic, chociaż jak mówi mnie uwielbia 😉 znamy się już 8 lat. Ten bajerant był, przez jakieś  2,3 miesiące, szybko dał mi kosza, bo nie chciałam dać się zaciągnąć do łóżka ;/ a w romanse się nie wdaję, już wolę być sama niż z byle kim :3 bardzo Ci dziękuję, jestem zaskoczona, bo inna wróżka przewidziała kompletnie coś innego :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mała...94 napisał:

Trochę tak :3 ten pan co się kręci, jest starszy 5 lat ode mnie, bardzo tego człowieka kocham, no ale on niestety nic, chociaż jak mówi mnie uwielbia 😉 znamy się już 8 lat. Ten bajerant był, przez jakieś  2,3 miesiące, szybko dał mi kosza, bo nie chciałam dać się zaciągnąć do łóżka ;/ a w romanse się nie wdaję, już wolę być sama niż z byle kim :3 bardzo Ci dziękuję, jestem zaskoczona, bo inna wróżka przewidziała kompletnie coś innego :3

Dopiero sie ucze 🙂 dobry odczyt zrobila tamta wrozka? Tez nie wolno zadawac tego samego pytania w krotkim czasie i u kilku osob bo karty nie beda mowily prawdy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U poprzedniej miałam w grudniu, wywróżyła mi męża koło 40 i jedno dziecko, w szoku byłam 😉 bo jednak jestem typem samotnika, a jak kocham to na amen 😉 i bardzo nie lubię zmian, w tym zmiany partnerów, jestem straszna pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mała...94 napisał:

U poprzedniej miałam w grudniu, wywróżyła mi męża koło 40 i jedno dziecko, w szoku byłam 😉 bo jednak jestem typem samotnika, a jak kocham to na amen 😉 i bardzo nie lubię zmian, w tym zmiany partnerów, jestem straszna pod tym względem.

Tez może byc, ja sprawdzałam energie na ten rok, robie rozklady na razie takie na blizsza przyszlosc 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mała...94 napisał:

Bardzo dziękuję za poświęcony czas, na razie pozostaje mi moja niespełniona miłość :3

On ma serce z lodu co do ciebie i patrzy w innym kierunku, wypatruje czegos innego, niestety tak mi go karty pokazaly... musisz ruszyc do przodu! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mała...94 napisał:

Ehh, strasznie to przykre, ale dziękuję

Będzie dobrze, ale do przodu trzeba! 🙂 trzymaj sie, i pamietaj ze karty to nie wyrocznia, wszysyko jest w naszej wolnej woli a energie sie zmieniaja 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Atanna napisał:

Będzie dobrze, ale do przodu trzeba! 🙂 trzymaj sie, i pamietaj ze karty to nie wyrocznia, wszysyko jest w naszej wolnej woli a energie sie zmieniaja 🙂

energia czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o informacje czy rozklad rezonuje z toba 🙂 obecna energia oscyluje wokol nadzieji i marzen, duzo myslisz o pracy i wrecz jej wypatrujesz. Ale tez masz jakis pomysł na siebie 🙂 widze, ze w przeszlosci bylo jakies ryzyko ktore bylo zbyt analizowane i dlatego nie wyszlo, to bylo stapanie po cienkim lodzie, i cos zwiazanego z dokumentami? Jezeli chodzi o to co cie blokuje to chyba brak otwartosci, problemy z naturalna komunikacja? W tym roku widze nowy poczatek i nowa prace, ktora przyniesie ci pieniadze. Rada to taka by postepowac bardziej naturalnie, kierowac sie bardziej serem niz umysłem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę o coś jeszcze spytać? Nie chcę nadużywać uprzejmości, jeśli nie, to przepraszam za pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mała...94 napisał:

Czy mogę o coś jeszcze spytać? Nie chcę nadużywać uprzejmości, jeśli nie, to przepraszam za pytanie

Jasne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardziej o pracę. Chciałam założyć własną działalność, nawet w tym roku, ale jest obecnie taka sytuacja a nie inna. Bardzo chcę być na własnej łasce, nie lubię pracować dla kogoś. Czy dam radę coś otworzyć w tym roku? Nika 12.01.1994 dziękuję uprzejmie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Atanna napisał:

Bardzo prosze o informacje czy rozklad rezonuje z toba 🙂 obecna energia oscyluje wokol nadzieji i marzen, duzo myslisz o pracy i wrecz jej wypatrujesz. Ale tez masz jakis pomysł na siebie 🙂 widze, ze w przeszlosci bylo jakies ryzyko ktore bylo zbyt analizowane i dlatego nie wyszlo, to bylo stapanie po cienkim lodzie, i cos zwiazanego z dokumentami? Jezeli chodzi o to co cie blokuje to chyba brak otwartosci, problemy z naturalna komunikacja? W tym roku widze nowy poczatek i nowa prace, ktora przyniesie ci pieniadze. Rada to taka by postepowac bardziej naturalnie, kierowac sie bardziej serem niz umysłem 🙂

Tak. Pracowałam z dokumentami. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje i uzupełniam wykształcenie. Szukam pracy już długo, ale rzadko dostaje propozycję rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mała...94 napisał:

To bardziej o pracę. Chciałam założyć własną działalność, nawet w tym roku, ale jest obecnie taka sytuacja a nie inna. Bardzo chcę być na własnej łasce, nie lubię pracować dla kogoś. Czy dam radę coś otworzyć w tym roku? Nika 12.01.1994 dziękuję uprzejmie :3

Wypadly mi 3 karty gdy zadalam pytanie 🙂 widze, ze myslisz o nowym biznesie, jestes swiadoma ryzyka, masz kilka pomyslow i czytasz juz o procedurach, zasadach itp. Wygalda na to, ze sie uczysz jak byc na swoim 🙂 kolejne karty pokazuja mi ze zalozysz dzialalnosc i będzie to nowy etap w twoim zyciu, ale nie bedzie latwo, bedzie konkurencja i na pewno spac nie bedzie. Dasz rade, ale widze tez cie sama, ze wszystko chcesz sama organizowac, bez wspólników. Daj znac czy sie zgadza 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, największy ból, kilka pomysłów naraz, i nie wiadomo co robić, muszę się jeszcze mocno nad tym zastanowić 🙂 ale cieszę się bardzo 🙂 ale widać tam tylko mnie? Bo jeśli tak, to restauracja odpada :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mała...94 napisał:

Tak, największy ból, kilka pomysłów naraz, i nie wiadomo co robić, muszę się jeszcze mocno nad tym zastanowić 🙂 ale cieszę się bardzo 🙂 ale widać tam tylko mnie? Bo jeśli tak, to restauracja odpada :3

Tak, pokazalas minsie wszedzie sama... I atakujaca konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Atanna napisał:

Tak, pokazalas minsie wszedzie sama... I atakujaca konkurencja

Zastanow sie dobrze, bo widac pomysly, poczatek, konkurencję i to ze dasz rade, poki co duzy sukces i pieniadze mi sie sie pokazaly... Pytalam o ten rok 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Magietka napisał:

Tak. Pracowałam z dokumentami. Obecnie podnoszę swoje kwalifikacje i uzupełniam wykształcenie. Szukam pracy już długo, ale rzadko dostaje propozycję rozmów.

Zmiana sposobu komunikacji, moze byc tez komunikacja ktora jest w cv 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera, dziękuję :3 muszę się wziąć w garść, bo jestem przytłoczona nadmiarem pomysłów :3 kij z miłością, niech chociaż pieniądze będą:3 dziękuję :3

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Atanna napisał:

Zmiana sposobu komunikacji, moze byc tez komunikacja ktora jest w cv 🙂

Dziękujemy ♥️ Cieszę się, że w końcu coś widać pozytywnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Magietka napisał:

Dziękujemy ♥️ Cieszę się, że w końcu coś widać pozytywnego. 

Bedzie dobrze, ale koniecznie zredaguj cv i jezlei bedzie rozmowa bardzo dobrze sie do niej przygotuj, badz przygotowana na kazde pytanie z dobra i naturalna odpowiedzia, taka od serca 🙂 nadzieję masz i ona da sily 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×