Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anna900

Korona nad brocha i zero wstydu

Polecane posty

Czy komuś już się udało odnaleźć profil oliwii na tik tok?  Lola nie ma tik toka.

Lubię, kiedy mówi w filmach, że "Piotr pojechał do pracy" 😂

• Haha 5

:classic_ninja: na jej zdjęciach na Ig jest jej płot z ogrodu i taki sam jest na zdjęciach z zatrzymania p...

• Haha 1

Jak Lolka wulgarnie w tych ...enkach z HM wyglada. Cyc robiony. 40 blisko a ta jak nastolatka pozuje. Ma sa kra

3 godziny temu, anna900 napisał:

Jak Lolka wulgarnie w tych ...enkach z HM wyglada. Cyc robiony. 40 blisko a ta jak nastolatka pozuje. Ma sa kra

Wygląda koszmarnie, nic do siebie nie pasuje. W życiu takich spodni bym nie ubrała, nawet jakby mi ktoś zapłacił za to. 

Maseczka 3 dzień na  r y j u  ta sama.. Chyba że pierze, prasuje, ubiera, śmiem jednak wątpić.. 

Ja już dwa ostatnie filmiki ominęłam, story z reklamami przewijam. Nic ciekawego, nic fajnego no i kłamstwa w tle. 

Weszłam na kanał, a tam 5 tys ledwo ukulane, no rozwija się kanał konkretnie 😂

Żenująca jest koszmarnie, bez mrugnięcia okiem publikuje fotki przy tym sławetnym kominku, zero krępacji 🙄

• Like 1

21 godzin temu, adamiewa napisał:

Lubię, kiedy mówi w filmach, że "Piotr pojechał do pracy" 😂

Dobry żart. 😁

dobrze jej ktoś napisał, że to nie krem działa cuda, a jej liczne zabiegi ale wciskanie kitu dobre 

• Like 1

46 minut temu, blackmoon napisał:

dobrze jej ktoś napisał, że to nie krem działa cuda, a jej liczne zabiegi ale wciskanie kitu dobre 

Co ma biedna zrobić? Musi wciskać kit, aby jakoś żyć:classic_biggrin:

Tam gruba kasa została zarobiona. Starczy na kilka lat. Chłop z pomyślunkiem.. 

21 godzin temu, blackmoon napisał:

Ona jest tak bardzo niewiarygodna w tym reklamowaniu produktów. Odsłony zbiera pokazywaniem pośladków

Jestem ciekawa czy rumcek pójdzie znowu do sanatorium? Ktoś coś słyszał jak dalej z ta całą aferą?  

Plastikowa, wyrachowana piczka. Dobrze wie skąd kasa na wszystko jest.

• Like 1

21 minut temu, Milutka napisał:

Jestem ciekawa czy rumcek pójdzie znowu do sanatorium? Ktoś coś słyszał jak dalej z ta całą aferą?  

No wlasnie tez jestem ciekawa jak sie toczy postepowanie tego oszustwa leasingowego? Oczywiscie nie sugeruje kto jest w nie zamieszany. Tak z ciekawosci pytam, z troski obywatelskiej, zeby przypadkiem znowu ktos nie padl ofiara oszustwa.

21 minut temu, anna900 napisał:

Plastikowa, wyrachowana piczka. Dobrze wie skąd kasa na wszystko jest.

Oczywiście, że wie. Marzyła jej się egzystencja królowej życia i dlatego związała się z takim człowiekiem. Nie wierzyłam w te wszystkie rewelacje, ale po tym jak cudownie nagle mu się odmieniło i po 2 latach nieobecności we vlogach zaczął być w każdym filmie to wiedziałam,  że to wszystko prawda! Hitem dla mnie był wyjazd do zamku i skargi, że łóżko mocno skrzypi, w ogóle loli zachowanie było żenujące, widać było, że się długo nie widzieli, bo ona jak kotka w rui chodziła...po tym ją odsubowałam i już jej nie oglądam, wstyd mi, że tak długo ją śledziłam i lubiłam...

• Like 1

4 minuty temu, Lubie ser napisał:

Oczywiście, że wie. Marzyła jej się egzystencja królowej życia i dlatego związała się z takim człowiekiem. Nie wierzyłam w te wszystkie rewelacje, ale po tym jak cudownie nagle mu się odmieniło i po 2 latach nieobecności we vlogach zaczął być w każdym filmie to wiedziałam,  że to wszystko prawda! Hitem dla mnie był wyjazd do zamku i skargi, że łóżko mocno skrzypi, w ogóle loli zachowanie było żenujące, widać było, że się długo nie widzieli, bo ona jak kotka w rui chodziła...po tym ją odsubowałam i już jej nie oglądam, wstyd mi, że tak długo ją śledziłam i lubiłam... 

O jakim vlogu piszesz? Choc nie wiem czy nie pozaluje tego pytania, jak go obejrze 😄

25 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

O jakim vlogu piszesz? Choc nie wiem czy nie pozaluje tego pytania, jak go obejrze 😄

"takie mamy rozrywki w pałacu" musiałam chwilę poszukać, ale w końcu znalazłam 😛 

Najnowszy vlog - cycki na wierzchu, reklama preparatu na cellulit z wstawkami golego tyłka, masakra co Jeszcze?

8 godzin temu, Czarna perła napisał:

Najnowszy vlog - cycki na wierzchu, reklama preparatu na cellulit z wstawkami golego tyłka, masakra co Jeszcze?

Za kilka stówek pokaże co trzeba.

• Like 1

9 godzin temu, Czarna perła napisał:

Kasy brakuje to już dupsko wleciało.... 😄

Masakra. Jestem zazenowana. Wszystko jest na sprzedaz. Juz pokazywanie cyckow nie wystarczylo. Pani przedsiebiorczyni, wlascicielka firmy PR-owej (wiem, wiem :P).

• Like 1

19 minut temu, Busttar napisał:

I znowu te wiejskie doczepy. To babsko nie ma minimum dobrego smaku. Przasna dziolcha

Rumcek stajl ☺️

• Haha 1

Rumcio w odcinku o żarciu jest krótko. Czyli w domku nadal kombinator. Lolka deskę serów skopiowała od Pauliny Miss PK. Nachosy samo zdrowie z toną sera. I to krojenie na blacie. 

• Like 1

Dnia 26.04.2021 o 15:07, Busttar napisał:

I znowu te wiejskie doczepy. To babsko nie ma minimum dobrego smaku. Przasna dziolcha

Wróciła do doczepów? Wygląda w nich jak rusks karyna. 

• Haha 2

Kur.... dwa pierwsze przepisy zerżnięte od LGS i ich foodbooka - mam ciary żenady - wszystko na siłę. Ona miała jedną mądra myśl w życiu i umarła z osamotnienia. 

• Thanks 1

29 minut temu, thanna146 napisał:

Kur.... dwa pierwsze przepisy zerżnięte od LGS i ich foodbooka - mam ciary żenady - wszystko na siłę. Ona miała jedną mądra myśl w życiu i umarła z osamotnienia. 

Kreatywność jej ulubione słowo. 🤣🤣🤣🤣

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się