Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
josienkaaa

Randka w czasie pandemi?

Polecane posty

Dziewczyny gdzie dzisiaj np. W taką pogodę i w obecnym czasie kiedy wszystko jest pozamykane można się spotkać z facetem? Do domu nie zaprosze bo to 1 spotkanie. Na spacer za zimno bo pada... knajpy zamknięte.. nie mam zupełnie pomysłu:-( gdzie się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt pogoda lipna, zostaje mieszkanie, albo jakas altanka, domek letniskowy, nie wiem ewentualnie parasole i spotkanie w deszczu, - roamntycznie 🙂

To zalezy od tego ile macie lat i skad sie znacie, jak z neta to raczej do domu nie zapraszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, josienkaaa napisał:

Dziewczyny gdzie dzisiaj np. W taką pogodę i w obecnym czasie kiedy wszystko jest pozamykane można się spotkać z facetem? Do domu nie zaprosze bo to 1 spotkanie. Na spacer za zimno bo pada... knajpy zamknięte.. nie mam zupełnie pomysłu:-( gdzie się spotykacie?

Może go nie zapraszaj do domu tylko idź do niego haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Częste pytanie teraz. Pomijając fakt ,że możecie porozmawiać może on ma pomysł i powinien zaprosić Ciebie myślę ,że możesz poprosić koleżankę o obecność w domu, lub spotkać się w większym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sofi napisał:

Częste pytanie teraz. Pomijając fakt ,że możecie porozmawiać może on ma pomysł i powinien zaprosić Ciebie myślę ,że możesz poprosić koleżankę o obecność w domu, lub spotkać się w większym gronie.

randka z kolezanka lub w gronie wiekszym 😕😞 slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, josienkaaa napisał:

[...] gdzie się spotykacie?

Sama ostatnio musiałam się z kimś spotkać i pogoda była kiepska, więc szwendaliśmy się po galerii xD fakt, nic ciekawego, wszystko na cztery spusty, ale przynajmniej sucho i ciepło, pochodzić można, pogadać... wystarczyło :) Jeszcze wcześniej jeździliśmy sobie pociągiem. W każdym razie, jeśli nie musi to być spotkanie ''na już'', to zawsze można po prostu poczekać na lepszą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, josienkaaa napisał:

Dziewczyny gdzie dzisiaj np. W taką pogodę i w obecnym czasie kiedy wszystko jest pozamykane można się spotkać z facetem? Do domu nie zaprosze bo to 1 spotkanie. Na spacer za zimno bo pada... knajpy zamknięte.. nie mam zupełnie pomysłu:-( gdzie się spotykacie?

Nie wiem czy spodoba Ci się pomysł ale chyba w każdym mieście działa "podziemie restauracyjne" Popytaj. Np. w Dzień Kobiet, mąż zaprosił mnie na obiad, mimo, że już wtedy wszystko było pozamykane. Zdobył pewne informacje, zamówił stolik, weszliśmy na hasło. Restauracja mieści się w piwnicy, więc spoko.

Wiem też, że niektóre hotele wpuszczają do sal bilardowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, 84Michal84 napisał:

randka z kolezanka lub w gronie wiekszym 😕😞 slabo

Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2021 o 10:10, josienkaaa napisał:

Dziewczyny gdzie dzisiaj np. W taką pogodę i w obecnym czasie kiedy wszystko jest pozamykane można się spotkać z facetem? Do domu nie zaprosze bo to 1 spotkanie. Na spacer za zimno bo pada... knajpy zamknięte.. nie mam zupełnie pomysłu:-( gdzie się spotykacie?

Polecam poczekać na ładniejszą pogodę i spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×