Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Anastazja 94

Tak jak obieca┼éam ­čśŐ

Polecane posty

Jest pi─ůtek ? Jest weekend.┬á Reaktywacja tematu Solero - wr├│┼╝by.

Prosz─Ö si─Ö nie k┼é├│ci─ç to go nie usun─ů. Ja b─Öd─Ö wieczorem ­čÖé

Jaki macie znak zodiaku ? Wierzycie w horoskopy ? Wr├│┼╝ki ? Przepowiednie ? Jakie macie do┼Ťwiadczenia z snami ? Czy znak zodiaku ma dla Was znaczenie ? Jakie macie nie mi┼ée do┼Ťwiadczenia z danym znakiem ?┬á I po wielu do┼Ťwiadczeniach z danym znakiem wiecie ┼╝e pewne cechy charakteru jednak s─ů podobne do poprzednik├│w.┬á Jakie znaki do Was pasuj─ů ? Prze┼╝ycia i mo┼╝e wprowadzili w┬á b┼é─ůd bo za choler─Ö si─Ö nie dogadujecie? I wszystko co istotne z tematem . ­čśŐ┬ámo┼╝na r├│wnie┼╝ doda─ç ascendent / znaki chi┼äskie - ja jestem ­čÉĽ !┬á

Edytowano przez Anastazja 94

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Nie bawcie si─Ö w te bzdety nie bezpiecznie i nie warto dupeczki ­čśë

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

Horoskopy s─ů ok ale do wr├│┼╝ki si─Ö nie chodzi bo mo┼╝na sobie wrota dla demon├│w pootwiera─ç

Takze jak w poprzednim temacie pisa┼éam ┼╝e stare cyganki maj─ů dar. I ja osobi┼Ťcie bym si─Ö nie odwa┼╝y┼éa p├│j┼Ť─ç do wr├│┼╝ki.┬á Po co nastawia─ç si─Ö ┼║le psychicznie.┬á A wiem ┼╝e s─ů cyganki kt├│re faktycznie wywrozy┼éy z lini ┼╝ycia - r├│┼╝ne rzeczy kt├│re si─Ö sprawdzi┼éy.┬á W inne wr├│┼╝ki typu tv - nie wierz─Ö ­čść czysta psychologia i hajs.

Udost─Öpnij ten post

Dawniej mog┼éo co┼Ť by─ç na┬á rzeczy teraz to pic na wod─Ö dla hajsu.

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Jest pi─ůtek ? Jest weekend.┬á Reaktywacja tematu Solero - wr├│┼╝by.

Prosz─Ö si─Ö nie k┼é├│ci─ç to go nie usun─ů. Ja b─Öd─Ö wieczorem ­čÖé

Jaki macie znak zodiaku ? Wierzycie w horoskopy ? Wr├│┼╝ki ? Przepowiednie ? Jakie macie do┼Ťwiadczenia z snami ? Czy znak zodiaku ma dla Was znaczenie ? Jakie macie nie mi┼ée do┼Ťwiadczenia z danym znakiem ?┬á I po wielu do┼Ťwiadczeniach z danym znakiem wiecie ┼╝e pewne cechy charakteru jednak s─ů podobne do poprzednik├│w.┬á Jakie znaki do Was pasuj─ů ? Prze┼╝ycia i mo┼╝e wprowadzili w┬á b┼é─ůd bo za choler─Ö si─Ö nie dogadujecie? I wszystko co istotne z tematem . ­čśŐ┬ámo┼╝na r├│wnie┼╝ doda─ç ascendent / znaki chi┼äskie - ja jestem ­čÉĽ !┬á

Skorpion urodzony w roku Psa. W horoskopy nie wierz─Ö, cechy charakteru okre┼Ťlane na podstawie tego znaku w wi─Ökszo┼Ťci do mnie pasuj─ů. Do wr├│┼╝ek nie chodz─Ö, sn├│w zazwyczaj nie pami─Ötam. Najlepiej dogaduj─Ö si─Ö z kobietami -┬áKozioro┼╝cami czy Rybami, ale my┼Ťl─Ö, ┼╝e to przypadek

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Eryk333 napisał:

>nie bezpiecznie

Niebezpiecznie jak ju┼╝, a dla mnie to po prostu nieszkodliwe zabobony, wi─Öc nie przeszkadza mi przywi─ůzywanie wagi do tego typu rzeczy - niech ka┼╝dy wierzy w co chce

Udost─Öpnij ten post

skorpion/pies a czy wierze w horoskopy (?) jaki┼Ť nik┼éy procent z tego si─Ö sprawdzi, ale nic konkretnego nie podam...┬á

Kiedy┼Ť z ciekawo┼Ťci patrzy┼éam na czytanie z kart i trafi┼éam na niez┼éa interpretacj─Ö : ) ma dziewczyna talent do lania wody...┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Takze jak w poprzednim temacie pisa┼éam ┼╝e stare cyganki maj─ů dar. I ja osobi┼Ťcie bym si─Ö nie odwa┼╝y┼éa p├│j┼Ť─ç do wr├│┼╝ki.┬á Po co nastawia─ç si─Ö ┼║le psychicznie.┬á A wiem ┼╝e s─ů cyganki kt├│re faktycznie wywrozy┼éy z lini ┼╝ycia - r├│┼╝ne rzeczy kt├│re si─Ö sprawdzi┼éy.┬á W inne wr├│┼╝ki typu tv - nie wierz─Ö ­čść czysta psychologia i hajs.

Oj tak, chyba jaka┼Ť na mnie rzuci┼éa kl─ůtw─Ö, jak nie da┼éem jej kasy na 27 Grudnia w Poznaniu, w drodze do biblioteki┬á­čśÇ

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

14 minut temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

Horoskopy s─ů ok ale do wr├│┼╝ki si─Ö nie chodzi bo mo┼╝na sobie wrota dla demon├│w pootwiera─ç

We mnie ju┼╝ tkwi─ů demony, ale ┼╝eby od razu napycha─ç komu┼Ť kiesze┼ä za mo┼╝liwo┼Ť─ç ich wnikni─Öcia, to jednak bym si─Ö nie zdecydowa┼é┬á­čśÇ

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Bartek94 napisał:

>nie bezpiecznie

Niebezpiecznie jak ju┼╝, a dla mnie to po prostu nieszkodliwe zabobony, wi─Öc nie przeszkadza mi przywi─ůzywanie wagi do tego typu rzeczy - niech ka┼╝dy wierzy w co chce

Zgadzam si─Ö ale to i tak bzdety s─ů kiedy┼Ť mo┼╝e by┼éa to prawda teraz w 99% nie ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

16 minut temu, Czepek nad Bałtykiem napisał:

Masz racj─Ö.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Cz┼éowiek jest tworem my┼Ťl─ůcym. Nie da si─Ö jego jednoznacznie zdefiniowa─ç, dlatego w ka┼╝dym znaku zodiaku odnajdziemy cz─ůstk─Ö siebie.┬á

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Eryk333 napisał:

Ja Strzelec ale do wr├│┼╝ek nie chadzam .

Tak jak m├│j brat te┼╝ Strzelec.┬á Ja jestem Waga - pies ascendent w Byku .┬á A jaki masz chi┼äski ? ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

nie wierzez w horoskopy a na pewno w znaki zodiaku, ale widzialem wiele ciekawych zjawisk dokonywanych przez buddyjskich mnichow na wlasne oczy i mysle ze da sie je wytlumaczyc za pomoca nauki, wszak takie zjawiska istnieja, chociaz 99% tych ktorzy twierdza ze maja jakies moce to oszusci i przedstawiciele gatunku cun-artist  - co zdemaskowal wielki H. Houdini. Widzialem jego egzaminacje 250 mediow - kazde z nich wykorzystywalo po prostu mowe ciala lub inne sztuczki takze jedynymi prawdziwymi ludzmi w tej dziedzinie sa praktycy buddyjskiej medytacji i gu kung. Oni maja jakies umiejetnosci i to naprawde dziala

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, Bartek94 napisał:

Oj tak, chyba jaka┼Ť na mnie rzuci┼éa kl─ůtw─Ö, jak nie da┼éem jej kasy na 27 Grudnia w Poznaniu, w drodze do biblioteki┬á­čśÇ

Mojemu tacie x lat temu przepowiedziała wypadek.  

A w poprzednim temacie jednej osobie co opisywa┼éa to - ┼Ťmier─ç kole┼╝ance Jego.┬á

Cyganki stare cyganicha maj─ů niekt├│re dar.┬á┬á

Udost─Öpnij ten post

Tak to pisa┼éem kiedy┼Ť stare Cyganki prawd─Ö┬áci powiedzia┼éy ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

Tarot mnie nie przekonuje specjalnie, ale wiem, ┼╝e s─ů ludzie, kt├│rzy naprawd─Ö du┼╝o widz─ů i wiedz─ů bez zb─Ödnych narz─Ödzi typu karty czy inne kule.┬áOstatnio kto┼Ť wiedzia┼é jak mam na imi─Ö, a nie mia┼é prawa najmniejszego tego wiedzie─ç. Ale to marny przyk┼éad mimo wszystko.Horoskopy to po prostu opisy charakterystycznych cech danego znaku i ka┼╝dy m─ůdrzejszy wie, ┼╝e nigdy nie b─Öd─ů idealnie pasowa─ç s┼éowo w s┼éowo do ka┼╝dej osoby. Horoskop natalny to ju┼╝ inna bajka.

Udost─Öpnij ten post

Nie wierz─Ö w ┼╝adne wr├│┼╝ki ani w horoskopy.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

4 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie wierz─Ö w ┼╝adne wr├│┼╝ki ani w horoskopy.

Szkoda. Jest magiczna data, kiedy wszystkie gus┼éa si─Ö sprawdzaj─ů. 30 lutego ­čĄ¬

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

34 minuty temu, Eryk333 napisał:

Widz─Ö ┼╝e jaki┼Ť hiueczek nas nawiedzi┼é┬á

Edytowano przez KorpoSzynszyla

Udost─Öpnij ten post

Wierzę w dobre wróżby. Złe znam bez stawiania kart.

Udost─Öpnij ten post

Jestem Wodnikiem, chińskim smokiem. Słabo dogaduję się z Lwami, chyba jedyny znak zodiaku z którym nie mam porozumienia zupełnie.

Kiedy┼Ť przeczyta┼éam "10 brutalnych prawd jak to jest kocha─ç PANI─ä WODNIK" na stronie Mi┼éo┼Ť─ç to pasja. Bardzo trafny opis i wiele komentuj─ůcych artyku┼é si─Ö z nim zgodzi┼éo.

Nie wykluczam te┼╝, ┼╝e co┼Ť mo┼╝e by─ç na rzeczy z wr├│┼╝bami, lecz wol─Ö si─Ö od tego trzyma─ç z daleka.

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Tarot mnie nie przekonuje specjalnie, ale wiem, ┼╝e s─ů ludzie, kt├│rzy naprawd─Ö du┼╝o widz─ů i wiedz─ů bez zb─Ödnych narz─Ödzi typu karty czy inne kule.┬áOstatnio kto┼Ť wiedzia┼é jak mam na imi─Ö, a nie mia┼é prawa najmniejszego tego wiedzie─ç. Ale to marny przyk┼éad mimo wszystko.Horoskopy to po prostu opisy charakterystycznych cech danego znaku i ka┼╝dy m─ůdrzejszy wie, ┼╝e nigdy nie b─Öd─ů idealnie pasowa─ç s┼éowo w s┼éowo do ka┼╝dej osoby. Horoskop natalny to ju┼╝ inna bajka.

Zgadzam si─Ö z tym ┼╝e pe┼ény opis nie przedstawi s┼éowo w s┼éowo danego cz┼éowieka i charakteru.┬á ­čÖé Inne czynniki kszta┼étuj─ů tak┼╝e Nasz charakter - szko┼éa / rodzina / geny. Nie jeste┼Ťmy podzieleni tylko na 12 znak├│w + ascendent ' ├│w.┬á Dzie┼ä urodzenia tak┼╝e co┼Ť mo┼╝e m├│wi─ç o pewnej osobie poniek─ůd.┬á ­čÖé┬á

A co do tarota to nic o tym nie wiem - zielona na ten temat.┬á Tak┼╝e mog─Ö pos┼éucha─ç.┬á ­čÖé

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö