Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nieogarnięta00

6lat razem i żadnych planów na przyszłość

Polecane posty

5 minut temu, KKeira napisał:

To samo mówi za siebie :przypadkiem. Nie pytałaś czemu tak? I czemu te weekendy zawsze u Ciebie?

Jasne że Ci ciężko bo się zaangażowałaś, ale patrz trzeźwo. Wyjdzie na plus dla Ciebie i córki. 

No właśnie pytałam na początku,on twierdził,że tak jest najlepiej w związku jak najmniej ludzi o nim wie,nie ma co się afiszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nieogarnięta00 napisał:

No właśnie pytałam na początku,on twierdził,że tak jest najlepiej w związku jak najmniej ludzi o nim wie,nie ma co się afiszować.

A to dobre. Najlepiej dla związku? Chyba dla niego. Dobrze ze jeszcze nie kazał Ci nakładać torby papierowej na głowę, albo wychodzic tylko nocami by nikt nie dojrzał. Nie ma co się dziwić ze Cię nigdzie nie zabierał czy nie zapraszał do siebie. Tak się nie zachowuje facet, który myśli poważnie o związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 2libed napisał:

wreszcie jakas kobieta wpadla na najprostsze rozwiazanie ktore wszystko wyjasni albo kupi albo nie kupi i ona poszuka sobei innego ale statystyczna kobieta woli miesiac na forum pytac nieznajomych co mysli jej facet.

 

Od tego może zacząć choć z drugiej strony jeśli na początku powiedział, że z tą znajomością nie chce się afiszować to też trochę dziwne...

ale niech próbuje jak będzie jak jest to bezsensu coś takiego nadal podtrzymywać...

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 2libed napisał:

też sądze ze z tego nic nie bedzie ale chyba lepiej z chlopem pogadac niz na forum sie radzic przynajmniej nie bedzie za niego placic do czasu az sie to rozpadnie.

 

Pewnie, że tak... albo coś się poprawi albo niech to zakończy bo obecny stan ewidentnie nie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2021 o 19:11, Nieogarnięta00 napisał:

Oboje jesteśmy po 40 the,mamy dzieci z poprzednich związków,spotykamy się tylko w weekendy,zawsze u mnie,ja gotuję,ja sprzątam,ja robię zakupy,nie ma żadnych planów na przyszłość,jak wspominam żeby coś zmienić,zamieszkać razem to on twierdzi że dobrze jest jak jest.Dodam, że nie dokłada się do jedzenia,rachunków itd.Czy to normalny związek?

Nie ma czegos takiego jak "normalny" zwiazek, ludzie są w rożnych ukladach w zaleznosci od etapu zycia, oczekiwan itd. Widać jemu taki pasuje, a Tobie nie bardzo, a czy wiesz jaki by Ci pasował? Chcesz zamieszkać razem, ślubu czy żeby Ci się tylko dokładał do rachunkow i jedzenia? Zastanow sie i z nim porozmawiaj zeby sie dowiedziec czy tak samo widzi wasza przyszlosc. Moim zdaniem facet jest trochę leniwy i egoistyczny i jak z nim zamieszkasz full time to jeszcze moze się okazać, ze bedziesz koło niego ciagle sprzatac i mu gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2021 o 21:45, Nieogarnięta00 napisał:

Może teraz takie czasy,że kobieta musi być samodzielna i ogarnięta życiowo,finansowo,jak facetom mówi się o pieniądzach,to zaraz że na kasę leci ale zrobić zwykle zakupy to chyba nie problem,dodam,że on dobrze zarabia,ma pieniądze.

Nie, to nie jest kwestia obecnych czasów, a cwaniactwo Twojego "partnera". Typowy pasożyt i egocentryk, który myśli wyłącznie o sobie i swoich przyjemnościach. Związek polega zarówno na braniu jak i dawaniu.  Wątpię, żeby się zmienił skoro przez tyle czasu tak to wygląda. Nie marnuj czasu i życia na coś i kogoś takiego. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 2libed napisał:

ale ty od niego nic nie wymagasz na razie to jeczysz na forum a facet nawet nie wie co ci dolega.

 

Jęczę na forum bo po to takie forum jest😁😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nieogarnięta00 napisał:

Jęczę na forum bo po to takie forum jest😁😀

A życie życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Nieogarnięta00 napisał:

A życie życiem.Czasem dobrze poznać różne opinie.

Jasne że jest dobrze. A jeszcze lepiej wyciągnąć z tego swoje wnioski i działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale rozmawiałaś z nim?

Czy obraził się ot tak sobie?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu dobrze było tak jak było,nie wiem czy się obraził bo się nie odezwał.Może nowa zdobycz jest na horyzoncie?Nie mam pojecia ale zmył się poprostu po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nieogarnięta00 napisał:

Ja głupia trochę się łudziłam że coś przemyśli,coś zaproponuje.Durna jestem,stara i głupia,wstyd normalnie.

Czyli jednak coś mu mówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, robięjaklubię napisał:

Egoiści umierają w samotności.

Z moich obserwacji egoiści do końca życia wykorzystują innych ludzi i umierają obskakiwani przez kolejnych naiwnych.

On po prostu je teraz obiadki w innym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy w poprzedni weekand,powiedziałam żeby przemyślał sprawę i że za tydzień porozmawiamy a on się nie odezwał i nie przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nieogarnięta00 napisał:

Rozmawialiśmy w poprzedni weekand,powiedziałam żeby przemyślał sprawę i że za tydzień porozmawiamy a on się nie odezwał i nie przyjechał.

Jak rasowy tchórz pokazal ci swoim zachowaniem jak bardzo mu zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miałbyć związek już do końca życia,tak mówił,jak zaczęłam wszystko analizować,dostrzegać że coś tu nie gra,zaczęłam o tym mówić to miłość się skończyła,nie wiem kiedy te 6 lat minęło.Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno, niż później - chociaż nie wiem dlaczego jednak tak późno się połapałaś, że to nie jest związek tylko spotykanie na obiadki i inne posiłki w weekend (za które tylko Ty płacisz i tylko Ty szykujesz) i na seks (oby tu było lepiej). Zaczynam się zastanawiać, czy na pozostałe dni tygodnia nie miał innych kobiet - niezła filozofia na życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×