Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qwerty82

Mężczyzna sobie dotyka jajka

Polecane posty

15 minut temu, 84Michal84 napisał:

przeciez wiadomo ze chcesz sie z nim bzykac bo jestes wyposzczona i twoje mysli sama zbaczaja na niegrzeczne tory

Meritum sprawy 😎

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale chyba otwarcie Ci okazal o co chodzi 🙂 ? To w czym problem? 🙂

Nie zawsze chwila przyjemności jest tego warta. Wole go trzymać w niepewności tak zeby mu sie do roboty chciało przyjsc i dobrze zrobić 

7 minut temu, duży ogórek napisał:

oj w du.pe 😎

odawala mi

Q: wow, ale wąż

On: a jaki przyjemny w dotyku, żadna nie składała reklamacji, a Ciebie nic nie uwiera?

Q: wiesz, faktycznie niewygodna ta ...enka, sciska mnie

On: nie krępuj się, czuj sie swobodnie, moge zamknac oczy

Q: nie ma takiej potrzeby, cwicze na silowni, moge Ci pokazać kaloryfer na brzuchu 😎

On: na brzuchu powiadasz...pokaz swoj skarb

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Q: wow, ale wąż

On: a jaki przyjemny w dotyku, żadna nie składała reklamacji, a Ciebie nic nie uwiera?

Q: wiesz, faktycznie niewygodna ta ...enka, sciska mnie

On: nie krępuj się, czuj sie swobodnie, moge zamknac oczy

Q: nie ma takiej potrzeby, cwicze na silowni, moge Ci pokazać kaloryfer na brzuchu 😎

On: na brzuchu powiadasz...pokaz swoj skarb

Trenuje pośladki 😎 

Napisano (edytowany)
16 minut temu, Qwerty82 napisał:

Nie zawsze chwila przyjemności jest tego warta. Wole go trzymać w niepewności tak zeby mu sie do roboty chciało przyjsc i dobrze zrobić 

czyli robisz to, co ja, a krytykujesz mnie, że trzymam Go w niepewności.

Przeciez umiem mowic, moglabym zadzwonić i powiedziec: witaj, dzwonie do Ciebie w nietypowej sprawie i nikt inny nie może mi w tym pomóc, reflektujesz? 

On: a coz to za sprawą? 

N: Śniłeś mi sie

On: wow, a co sie działo w tym snie?

N: patrzyłeś na mnie w czarnych okularach, a potem je zdjąłeś i flirtowalismy

On: a jak mógłbym Ci pomóc?

N: kupiłam wysmienita kawe o doskonałym aromacie wraz z lyzeczka, ktora wyglada jak do lodow w gałkach, mam też piekny serwis z porcelany wraz z łyżeczkami przypominającymi srebrne łzy, więc mógłbys jej skosztować albo je wycenić albo jedno i drugie? 

On: a w pakiecie jest clitoris? Tfu kompres...co ja plote...zimny kompres. Przejezyczylem sie, znaczy ekspres?

N: dla Ciebie wszystko moze byc w komplecie. Jeśli chcesz nawet dodatkowy cukier. Albo rozowa wata cukrowa.

I juz gosciu jedzie jak szalony na deserek czy wycenę. Kawe znaczy. 

Edytowano przez Niburdiama

10 minut temu, duży ogórek napisał:

Trenuje pośladki 😎 

Hehe, dobrze wiedza o co chodzi, a robia podchody 🤭

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przeciez umiem mowic, moglabym zadzwonić i powiedziec: witaj, dzwonie do Ciebie w nietypowej sprawie i nikt inny nie może mi w tym pomóc, reflektujesz? 

On: a coz to za sprawą? 

N: Śniłeś mi sie

On: wow, a co sie działo w tym snie?

N: patrzyłeś na mnie w czarnych okularach, a potem je zdjąłeś i flirtowalismy

On: a jak mógłbym Ci pomóc?

N: kupiłam wysmienita kawe o doskonałym aromacie wraz z lyzeczka, ktora wyglada jak do lodow w gałkach, mam też piekny serwis z porcelany wraz z łyżeczkami przypominającymi srebrne łzy, więc mógłbys jej skosztować albo je wycenić albo jedno i drugie? 

On: a w pakiecie jest clitoris? Przejezyczylem sie, znaczy ekspres?

N: dla Ciebie wszystko moze byc w komplecie. Jeśli chcesz nawet dodatkowy cukier. Albo rozowa wata cukrowa.

I juz gosciu jedzie jak szalony na deserek czy wycenę. Kawe znaczy. 

Porcelanki kawę 😎   wyjatkowy.

1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Porcelanki kawę 😎   wyjatkowy.

I juz goraca kawa na stole i w salonie, a nawet w kuchni i pokoju 😎

Napisano (edytowany)

I juz goraca kawa na stole i w salonie, a nawet w kuchni i pokoju 😎

Patrzę na to kawę i nie wierze tak malutko 😎 +

jak tu się napić kawy, tylko mam sączyć

Edytowano przez duży ogórek

Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Patrzę na to kawę i nie wierze tak malutko 😎 

Przeciez wiem o tym, ze gdyby się przykleił to juz nie dałoby się Go oderwać, ale nie wydaje mi się, iż poza pociągiem teżewe jest w tym jeszcze wielkie czuć, z na ha raczej.

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Przeciez wiem o tym, ze gdyby się przykleił to juz nie dałoby się Go oderwać, ale nie wydaje mi się, iż poza pociągiem teżewe jest w tym jeszcze wielkie czuć, z na ha raczej.

uje muje dzikie węże, zaraz cię podkręcę

zamiast dzikich węży, dzikie pnącza?

No ciekawe co to może oznaczać, może swędzą bo są nieumyte 😄

Hmm co to może znaczyć no- mowa ciała  się kłania 😉

16 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie do końca bo ja mam zerowe oczekiwania do tego gościa, nadaje sie ewentualnie na 1 numerek żeby sprawdzić jak to jest z robotnikiem i game over. Na pewno by sie obraził za to jak bym mu powiedziala spróbowałam, tam są drzwi. I straciłabym ekipe a inna ma terminy na przyszły rok.

A ty z Kitkiem planujesz domek z ogródkiem czyli masz jakies długoterminowe plany a nawet nie pozwolisz sie dotknąć bo sie boisz że dojdzie do seksu ktorego sie brzydzisz.

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Nie do końca bo ja mam zerowe oczekiwania do tego gościa, nadaje sie ewentualnie na 1 numerek żeby sprawdzić jak to jest z robotnikiem i game over. Na pewno by sie obraził za to jak bym mu powiedziala spróbowałam, tam są drzwi. I straciłabym ekipe a inna ma terminy na przyszły rok.

A ty z Kitkiem planujesz domek z ogródkiem czyli masz jakies długoterminowe plany a nawet nie pozwolisz sie dotknąć bo sie boisz że dojdzie do seksu ktorego sie brzydzisz.

Przeciez mogłabyś Go puknac i powiedziec, ze bylo xtra, ale masz napięty grafik i dasz znać. Moze gosc nawet na to liczy, ze tak powiesz, bo głupio mu sie przyznać, że chce puknac i uciec. To jak zadne nie jest pewne co chce to dajcie sobie sianka jak nie chcecie problemów. 

Napisano (edytowany)

Przeciez mogłabyś Go puknac i powiedziec, ze bylo xtra, ale masz napięty grafik i dasz znać. Moze gosc nawet na to liczy, ze tak powiesz, bo głupio mu sie przyznać, że chce puknac i uciec tzw hit and run. To jak zadne nie jest pewne co chce to dajcie sobie sianka jak nie chcecie problemów. 

nie ma to jak jemioła

może być tak: je mio ła

Edytowano przez duży ogórek

Napisano (edytowany)

U mnie sytuacja nie jest taka oczywista, poniewaz jest potwornie zazdrosny, a to źle wróży, więc gdy pukne Go i ucieknę to moze mnie przeklinac, a nawet krzyczeć. Poza tym raczej nie chce Go puknac tylko, bo nie traktuje nigdy nikogo przedmiotowo. Ale byc z Nim tez nie wiem czy chce. To nie wiem co robić, wstrzymuje sie z decyzja.

Przeciez mogłabyś Go puknac i powiedziec, ze bylo xtra, ale masz napięty grafik i dasz znać. Moze gosc nawet na to liczy, ze tak powiesz, bo głupio mu sie przyznać, że chce puknac i uciec tzw hit and run. To jak zadne nie jest pewne co chce to dajcie sobie sianka.

To że nie traktuje seksu jak lotu w kosmos jak ty nie oznacza że sypiam z każdym który sie do mnie uśmiechnał bo miałabym przebieg jak 30-letnia taksówka

53 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Może coś w tym jest, taki fetysz robotnika z budowy 😜

7 minut temu, Qwerty82 napisał:

to wiadome ze jestes calkiem zboczona i lubisz seks 😜 wiec samo walkowanie tematu cie nakreca i podnieca 😜

T\gdyby nie ww. powody chciala bys go zaliczyc, to pewne

• Haha 1

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

To że nie traktuje seksu jak lotu w kosmos jak ty nie oznacza że sypiam z każdym który sie do mnie uśmiechnał bo miałabym przebieg jak 30-letnia taksówka

z tego co pisalas oznacza ze i tak masz niezbly przebieg, jak 10 letni UBER 😉😜

• Haha 1

20 minut temu, duży ogórek napisał:

Patrzę na to kawę i nie wierze tak malutko 😎 +

jak tu się napić kawy, tylko mam sączyć

Nie wiem co z tą kawa zrobic, moze wlac do beczulki ? Jak polezakuje z 12 lat to nabierze czekoladowego aromatu i będzie warta więcej? 

1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

z tego co pisalas oznacza ze i tak masz niezbly przebieg, jak 10 letni UBER 😉😜

Jak odejmiesz kilkuletnie małżeństwo i kilka związków w których byłam 100% wierna to już wynik przestaje być tak imponujący 😉 wy macie jakies skrzywione spojrzenie, to że nie jestem cnotką niewydymką nie oznacza ze daje każdemu, wrecz przeciwnie, robie staranna selekcje 🙂

Napisano (edytowany)
14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Kitek nie istnieje, to wytwor fantastyczny. Istnieje admirator, ktory szarpałby mnie jak piesek chudego kurczaka, ale ma duże poklady zazdrosci i moze byc problem z tym admiratorem jak taki wrazliwy, bo może i chodzi mu o szarpanie jak pieseł kurczaka, może nic nie czuje, ale i tez nie pozwoli mi odejsc, a nie da mi tego, co ja chce. Ta zaleznosc jest dziwna, a ja nie chce klopotow. Nie wiem co On tak naprawde czuje, cos sobie pogadał pod nosem, ze zalezy mu. 

15 godzin temu, Qwerty82 napisał:

jak rozmawiamy. Z koniecznosci ostatnio czesto sie spotykamy i za kazdym razem to robi. Co to moze oznaczac??

Swedzą go możne wyrastają włoski, jak byłem młodszy mnie swedziały dość często ale to jeszcze nic znam jedego co miał dziury w kieszeniach żeby się drapać 😂

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Jak odejmiesz kilkuletnie małżeństwo i kilka związków w których byłam 100% wierna to już wynik przestaje być tak imponujący 😉 wy macie jakies skrzywione spojrzenie, to że nie jestem cnotką niewydymką nie oznacza ze daje każdemu, wrecz przeciwnie, robie staranna selekcje 🙂

oczywiscie ze tak nie jest w jednym temacie pisalas o swoich przygodach i o tym ze fajnie jest byc puszczalska 😉😜 ja do tego nic nie mam kazdy zyje jak chce ale sama pierwsza ciskasz kamieniem wiec czego sie spodziewalas?

10 minut temu, duży ogórek napisał:

nie ma to jak jemioła

może być tak: je mio ła

Albo po ca łu nek za 10 l a t.

3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Tanio skóry nie sprzedajesz 😉

9 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja traktuje jak wejście na Czomolungme, poniewaz nie chce kogos wykorzystać seksualnie ani też stac sie ofiara drapieżnego sokola, wiec robie solidny rekonesans , zeby nie było reklamacji. Czasem lepiej odpuścić nawet dlugie negocjacje niz popełnić błąd.

1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

oczywiscie ze tak nie jest w jednym temacie pisalas o swoich przygodach i o tym ze fajnie jest byc puszczalska 😉😜 ja do tego nic nie mam kazdy zyje jak chce ale sama pierwsza ciskasz kamieniem wiec czego sie spodziewalas?

O widze był dokładny research 😜 przy twoich wybrykach moje przygody to mały pikuś, wierz mi

3 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Trzeba się dobrze zareklamować a może i będą z tego jakieś zyski 😉

• Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się