Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qwerty82

Mężczyzna sobie dotyka jajka

Polecane posty

11 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie wiem co z tą kawa zrobic, moze wlac do beczulki ? Jak polezakuje z 12 lat to nabierze czekoladowego aromatu i będzie warta więcej? 

jak dobre 🍷

Napisano (edytowany)
9 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jak odejmiesz kilkuletnie małżeństwo i kilka związków w których byłam 100% wierna to już wynik przestaje być tak imponujący 😉 wy macie jakies skrzywione spojrzenie, to że nie jestem cnotką niewydymką nie oznacza ze daje każdemu, wrecz przeciwnie, robie staranna selekcje 🙂

Ale kto powiedzial, ze każdemu? Mowa o tym, ze podoba Ci się ten robotnik, który wysyla Ci sygnaly, a Ty sie zastanawiasz nie wiadomo nad czym skoro mówisz, że nie masz zadnych oczekiwan tylko chcesz Go na raz. Z czego robisz problem? Przeciez facet nie obrazi sie, ze sobie ulzy. Ty tez nie obrazisz się wiec o co chodzi?

Edytowano przez Niburdiama

10 minut temu, 84Michal84 napisał:

oczywiscie ze tak nie jest w jednym temacie pisalas o swoich przygodach i o tym ze fajnie jest byc puszczalska 😉😜 ja do tego nic nie mam kazdy zyje jak chce ale sama pierwsza ciskasz kamieniem wiec czego sie spodziewalas?

Dokladnie, mi wmawia, ze to takie proste puknac kogos, a teraz znajduje wymówki, zeby nie brac sie za tego kolesia. 

• Like 1

6 minut temu, duży ogórek napisał:

jak dobre 🍷

Przy wspolnym posiedzeniu przy kominku. 

• Like 1

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Dokladnie, mi wmawia, ze to takie proste puknac kogos, a teraz znajduje wymówki, zeby nie brac sie za tego kolesia. 

Tylko  dobre  🍷 smakuje najlepiej.

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ale kto powiedzial, ze każdemu? Mowa o tym, ze podoba Ci się ten robotnik, który wysyla Ci sygnaly, a Ty sie zastanawiasz nie wiadomo nad czym skoro mówisz, że nie masz zadnych oczekiwan tylko chcesz Go na raz. Z czego robisz problem? Przeciez facet nie obrazi sie, ze sobie ulzy. 

No przeciez już wyżej wytłumaczyłam dokładnie czemu a ty dalej drążysz. To tak nie działa że ktos mi sie podoba to od razu sie przespie. Jest mnostwo czynnikow które na to wpływaja, a kluczowym kryterium jest to żeby nie było ryzyka problemów (wspólni znajomi, zależność typu klient/praca/sąsiad), a tu ryzyko jest duże

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale ty tego swojego nazywałaś chlopakiem/mężem/admiratorem, w zależności od fazy, kumasz? Relacja kobieta-mężczyzna, a u mnie pracodawca-pracownik. Widzisz różnice??

9 minut temu, Qwerty82 napisał:

O widze był dokładny research 😜 przy twoich wybrykach moje przygody to mały pikuś, wierz mi

Nie można tak po prostu ludzi pukac i uciekac jak sie chce, bo kazdy czlowiek ma jakieś uczucia. Nie moge Go po prostu sprowokować, puknac i dać noge, skoro juz jest zazdrosny, a nic nie było. To jest równoznaczne z krzywdzeniem kogos, nawet jeśli sobie wyobraza te znajomosc, ze bedzie zarządzał ta znajomością od A do Z, a ja mam tylko czekać na Niego. To odechciewa mi sie, bo nie chce odpowiadać za czyjas zapaść i wprowadzać jakieś dołujące klimaty. Wole sie powstrzymać przed puknięciem Go az wizja sie wykrystalizuje albo może się całkiem odechce i problem wygasnie. 

• Like 1

3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

No przeciez już wyżej wytłumaczyłam dokładnie czemu a ty dalej drążysz. To tak nie działa że ktos mi sie podoba to od razu sie przespie. Jest mnostwo czynnikow które na to wpływaja, a kluczowym kryterium jest to żeby nie było ryzyka problemów (wspólni znajomi, zależność typu klient/praca/sąsiad), a tu ryzyko jest duże

Zeby nikt nie wiedział? 

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale ty tego swojego nazywałaś chlopakiem/mężem/admiratorem, w zależności od fazy, kumasz? Relacja kobieta-mężczyzna, a u mnie pracodawca-pracownik. Widzisz różnice??

A skąd wiesz kim On jest? Widocznie tez cos stoi na wielkiej przeszkodzie. Poza tym nie wiem co chce od Niego. I musze się najpierw dowiedziec. Poza tym czym wg Ciebie rozni sie relacja pracodawca-pracownik? Mowisz kolesiowi: sorry, ale nie i po temacie.

Zeby nikt nie wiedział? 

ze jest puszczalska 😄😜😉

Zeby nikt nie wiedział? 

No też. Np. podoba mi sie jeden tatuś z przedszkola mojego dziecka. Dobrze wiem że ja mu sie tez podobam. No i myslisz ze nawet gdybysmy sie znaleźli w dogodnej sytuacji to bym ja wykorzystała? No wiec nie, nie będę sobe robić problemów a tu na bank by były. No ale trzeba miec troche doswiadczenia w relacjach damsko męskich żeby takie rzeczy wiedziec

2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

No też. Np. podoba mi sie jeden tatuś z przedszkola mojego dziecka. Dobrze wiem że ja mu sie tez podobam. No i myslisz ze nawet gdybysmy sie znaleźli w dogodnej sytuacji to bym ja wykorzystała? No wiec nie, nie będę sobe robić problemów a tu na bank by były. No ale trzeba miec troche doswiadczenia w relacjach damsko męskich żeby takie rzeczy wiedziec

A moze admirator jest moim podwładnym? Przyszlo Ci to do glowy? Czy w takiej sytuacji tez moge sie umówić? Jak Ci się wydaje?

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

jak rozmawiamy. Z koniecznosci ostatnio czesto sie spotykamy i za kazdym razem to robi. Co to moze oznaczac??

Ze jest zaintersowany i pozada cie.To podswiadomy gest:) ale pokazuje kierunek jego zainteresowania toba.

Inna sprawa ze to prostacki gest i cywilizowany facet nie robi takich rzeczy  w obecnosci kobiety  z ktora nie jest w innymnych relacjach.

Ja bym go skreslil bo to swiadczy o dosc prymitywnie myslacym facecie , ktory nie ogarnia swiata swoim umyslem 🙂 No! chyba ze szukasz "seksualnej bestii" ! No! to polecam ! ale bedzie tylko to!  i nic wiecej 🙂 

A moze admirator jest moim podwładnym? Przyszlo Ci to do glowy? Czy w takiej sytuacji tez moge sie umówić? Jak Ci się wydaje?

Jak bys zaczela pisac prawde to na pewno bylabys tu traktowana bardziej na serio, na razie nic sie nie klei w tych twoich opowiesciach stad te złośliwe komentarze

Hierarchia musi być 😎 nie wiem w górę, czy w dół.

5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jakie niby problemy? Jesli jest wolny i Ty tez to jaki tu moze byc problem? 

Prawie jak dobry detektyw 😄

Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Jak bys zaczela pisac prawde to na pewno bylabys tu traktowana bardziej na serio, na razie nic sie nie klei w tych twoich opowiesciach stad te złośliwe komentarze

Ok rozumiem. To są prywatne sprawy, które zalatwia sie samemu zgodnie z wlasnym sumieniem. A tu ewentualnie można poznać czyjes zdanie na jakiś temat i niekoniecznie pisac cala prawde i tylko prawde, wystarczy, że życiowo trzeba się zmagać z prawda, a tu można nieco puścić wodze fantazji i miec odskocznie oraz pożartować dla poprawy humoru.

Jakie niby problemy? Jesli jest wolny i Ty tez to jaki tu moze byc problem? 

Utrzymanie takiej relacji w dyskrecji graniczyłoby z cudem. To samo środowisko, ten sam supermarket, wspólni znajomi. Pod przedszkolem siedzi z 10 matek które tylko czekają na pikantne ploteczki. Życia nie znasz??

3 minuty temu, duży ogórek napisał:

Hierarchia musi być 😎 nie wiem w górę, czy w dół.

Moze lepiej nie wydziwiać. 😎

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

No cóż u niektórych ludzi nie ma relacji człowiek-człowiek tylko zawsze musi być gorszy-lepszy itp. Życje. Beks.

Huć bum tarara bum

1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Utrzymanie takiej relacji w dyskrecji graniczyłoby z cudem. To samo środowisko, ten sam supermarket, wspólni znajomi. Pod przedszkolem siedzi z 10 matek które tylko czekają na pikantne ploteczki. Życia nie znasz??

To znajdz goscia z innego miasta. Po co szukasz akurat tutaj?

W

Wyjących do tego samego węża  😎

• Haha 1

To znajdz goscia z innego miasta. Po co szukasz akurat tutaj?

Ale ja niczego nie szukam kobieto! Gdzie ja napisalam ze szukam?? Szukam ewentualnie czasem na tinderze jak mam taki kaprys bo tam jest najwygodniej i najprościej. A to że sie faceci wokol kręcą i po jajkach drapią to nie moja wina, tak jest po prostu. Z mojej siłowni też nie wyrywam bo też z tego tylko same kłopoty by były, ale chętnie pogadam czy sie pośmieje, nie jestem jakims alienem ktory wszystkich traktuje z buta

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale ja niczego nie szukam kobieto! Gdzie ja napisalam ze szukam?? Szukam ewentualnie czasem na tinderze jak mam taki kaprys bo tam jest najwygodniej i najprościej. A to że sie faceci wokol kręcą i po jajkach drapią to nie moja wina, tak jest po prostu. Z mojej siłowni też nie wyrywam bo też z tego tylko same kłopoty by były, ale chętnie pogadam czy sie pośmieje, nie jestem jakims alienem ktory wszystkich traktuje z buta

To zdecyduj się czego chcesz, bo piszesz ze chcesz kogos puknac, a nagle, ze nie szukasz. 

Ja nie mogę się z Nim umówić, bo to byloby nieetyczne, poniewaz jest moim podwładnym i nie mogę mu odpowiedziec, ze tez mi zależy. To nic nie robie i udaje, ze nie rozumiem czemu tak patrzy i jest taki mily. 

To zdecyduj się czego chcesz, bo piszesz ze chcesz kogos puknac, a nagle, ze nie szukasz. 

Ja nie mogę się z Nim umówić, bo to byloby nieetyczne, poniewaz jest moim podwładnym i nie mogę mu odpowiedziec, ze tez mi zależy. To nic nie robie i udaje, ze nie rozumiem czemu tak patrzy i jest taki mily. 

Ale gdzie ja napisałam że chce kogos puknać? To wy pisaliście a nie ja. Jak ja chce to umiem sobie poradzić.Przecież wcześniej pisałaś że cie odwiedza, o 21 na niego czekałąs. Że razem weekend spędzacie albo nie. To podwładny cie tak odwiedzal?

2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale gdzie ja napisałam że chce kogos puknać? To wy pisaliście a nie ja. Jak ja chce to umiem sobie poradzić.Przecież wcześniej pisałaś że cie odwiedza, o 21 na niego czekałąs. Że razem weekend spędzacie albo nie. To podwładny cie tak odwiedzal?

Hehe 

Nabrałaś sie na te historie o Kitku? I naprawdę masz 40 lat?

A gdyby mnie odwiedzał to co?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się