Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qwerty82

Mężczyzna sobie dotyka jajka

Polecane posty

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

To znajdz goscia z innego miasta. Po co szukasz akurat tutaj?

Ale ja niczego nie szukam kobieto! Gdzie ja napisalam ze szukam?? Szukam ewentualnie czasem na tinderze jak mam taki kaprys bo tam jest najwygodniej i najprościej. A to że sie faceci wokol kręcą i po jajkach drapią to nie moja wina, tak jest po prostu. Z mojej siłowni też nie wyrywam bo też z tego tylko same kłopoty by były, ale chętnie pogadam czy sie pośmieje, nie jestem jakims alienem ktory wszystkich traktuje z buta

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale ja niczego nie szukam kobieto! Gdzie ja napisalam ze szukam?? Szukam ewentualnie czasem na tinderze jak mam taki kaprys bo tam jest najwygodniej i najprościej. A to że sie faceci wokol kręcą i po jajkach drapią to nie moja wina, tak jest po prostu. Z mojej siłowni też nie wyrywam bo też z tego tylko same kłopoty by były, ale chętnie pogadam czy sie pośmieje, nie jestem jakims alienem ktory wszystkich traktuje z buta

To zdecyduj się czego chcesz, bo piszesz ze chcesz kogos puknac, a nagle, ze nie szukasz. 

Ja nie mogę się z Nim umówić, bo to byloby nieetyczne, poniewaz jest moim podwładnym i nie mogę mu odpowiedziec, ze tez mi zależy. To nic nie robie i udaje, ze nie rozumiem czemu tak patrzy i jest taki mily. 

Edytowano przez Niburdiama

11 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

No cóż u niektórych ludzi nie ma relacji człowiek-człowiek tylko zawsze musi być gorszy-lepszy itp. Życje. Beks.

Cześć babka 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

To zdecyduj się czego chcesz, bo piszesz ze chcesz kogos puknac, a nagle, ze nie szukasz. 

Ja nie mogę się z Nim umówić, bo to byloby nieetyczne, poniewaz jest moim podwładnym i nie mogę mu odpowiedziec, ze tez mi zależy. To nic nie robie i udaje, ze nie rozumiem czemu tak patrzy i jest taki mily. 

Ale gdzie ja napisałam że chce kogos puknać? To wy pisaliście a nie ja. Jak ja chce to umiem sobie poradzić.Przecież wcześniej pisałaś że cie odwiedza, o 21 na niego czekałąs. Że razem weekend spędzacie albo nie. To podwładny cie tak odwiedzal?

2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Ale gdzie ja napisałam że chce kogos puknać? To wy pisaliście a nie ja. Jak ja chce to umiem sobie poradzić.Przecież wcześniej pisałaś że cie odwiedza, o 21 na niego czekałąs. Że razem weekend spędzacie albo nie. To podwładny cie tak odwiedzal?

Hehe 

Nabrałaś sie na te historie o Kitku? I naprawdę masz 40 lat?

A gdyby mnie odwiedzał to co?

No dobra chcesz znać prawde to Ci powiem. Otoz prawda jest taka, że nikt mnie nie chce. 

A ja nie mam czasu na poszukiwania love, wiec czasem wyglupiam się i wymyślam smiechowe historyjki jak ta o Kitku. 😎

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

No dobra chcesz znać prawde to Ci powiem. Otoz prawda jest taka, że nikt mnie nie chce. 

A ja nie mam czasu na poszukiwania love, wiec czasem wyglupiam się i wymyślam smiechowe historyjki jak ta o Kitku. 😎

A ile masz lat? Może jeszcze nie wszystko stracone, może znajdzie sie ktos realny 😜

Napisano (edytowany)
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Bardzo wielu facetow traktuje usmiech w jego strone jako zachete do czegos blizszego .Ty masz taki styl bycia i nie zdajesz sobie sparwy ze on to interpretuje po swojemu.Warto o tym pamietac i nie prowokowac klopotow tym "Usmiechem"

Chyba ze cie to kreci:)  ze krecisz facetow:) Nam sie nie przyznasz  ale  znam takie przypadki 🙂 i to nawet sporo 🙂 Kobiety podbijaja sobie ego  widzac jak prowokuja facetow 🙂

Edytowano przez marinero

6 minut temu, Niburdiama napisał:

Ja Cie chcę możesz być kulawa ślepa ,  itd  😎

2 minuty temu, marinero napisał:

Bardzo wielu facetow traktuje usmiech w jego strone jako zachete do czegos blizszego .TY masz taki styl bycia  aon to interpretuje po swojemu.Warto o tym pamietac i nie prowokowac klopotow tym "Usmiechem" Chyba ze cie to kreci ze krecisz facetow:) Nam sie nie przyznasz  ale  znam takie przypadki 🙂 i to nawet sporo 🙂 

Nie przesadzajmy, mam też takich kolegów na siłowni że właśnie sie zaczeła znajomośc od usmiechu i niesmialego 'czesc' a teraz juz sie fajna ekipa zrobila znajomych z którymi mozna zamienic kilka słów, poplotkowac o biezacych sprawach (czy nas zamkną czy nie, czy juz byl nalot policji czy jeszcze nie). Nie ma w tym żadnych podtekstów

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Qwerty82 napisał:

A ile masz lat? Może jeszcze nie wszystko stracone, może znajdzie sie ktos realny 😜

Realny Ksiaze, co pisze listy i wrzuca do nich platek rozy, lubi trzymac sie za reke przy swietle ksiezyca oglądając gwiazdy przez lunetę? I po kolacji ze świecami nie patrzy natrętnie na linie V, tylko mowi czule: moge poczekać, jeśli nie jesteś gotowa i to za wczesnie. Naprawde w to wierzysz? 

A nawet jeśli jest ktos taki to i tak by mnie nie chcial.

Zostaje mi do wyboru:

1. zwiazek bez milosci

2. kolezenstwo bez milosci

3. samotność forever and ever

4. Kafe i Wasze stories dla zabicia czasu

Ostatnio jeden gosc mnie jakby podrywal i mowil: taa nie chcial, zaden nie byl dobry

Ale ja po prostu nie mam czasu szukac love

Ale dzięki za pocieszenie, to mile 😙

Edytowano przez Niburdiama

Quwerty - a kogo ty byc chciala zaliczyc, kim musialby byc i jakie to musialy byc okolicznosci - powiedz bo to powazne pytanie a jego odpowiedz moze byc interesujaca. Co do ww. kwestii o problemach i plotkach to zgadzam sie to rozsadne posuniecie aby unikac klopotow

5 minut temu, duży ogórek napisał:

Dzięki za pocieszenie 😎

3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Realny Ksiaze, co pisze listy i wrzuca do nich platek rozy, lubi trzymac sie za reke przy swietle ksiezyca oglądając gwiazdy przez lunetę? I po kolacji ze świecami nie patrzy natrętnie na linie V, tylko mowi czule: moge poczekać, jeśli nie jesteś gotowa i to za wczesnie. Naprawde w to wierzysz? 

A nawet jeśli jest ktos taki to i tak by mnie nie chcial.

Zostaje mi do wyboru:

1. zwiazek bez milosci

2. kolezenstwo bez milosci

3. samotność forever and ever

4. Kafe i Wasze stories dla zabicia czasu

Ostatnio jeden gosc mnie jakby podrywal i mowil: taa nie chcial, zaden nie byl dobry

Ale ja po prostu nie mam czasu szukac love

Ale dzięki za pocieszenie, to mile 😙

ja w to wierzę 😎 dlatego tak jest jak jest

3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Nie przesadzajmy, mam też takich kolegów na siłowni że właśnie sie zaczeła znajomośc od usmiechu i niesmialego 'czesc' a teraz juz sie fajna ekipa zrobila znajomych z którymi mozna zamienic kilka słów, poplotkowac o biezacych sprawach (czy nas zamkną czy nie, czy juz byl nalot policji czy jeszcze nie). Nie ma w tym żadnych podtekstów

Jak żaden z nich nie dąży do czegos tzn.,, że albo zajęci, albo nie zainteresowani- tu może być wiele powodów: nawet tak wydawałoby się błachy jak wiek 😉

Wielu facetów młodszych boi się starszych kobiet.    Ale tez wielu na nie leci- zależ na kogo trafisz 😉

Tak czy inaczej, nie zdarzylo mi się w żadnych okolicznosciach czasu, rpzestrzeni i rpzyrody 😉 aby facet jeśli bylby zainteresowany, nie staralby sie mnie poznać.

To samo tyczyło sie silowni. Chyba, ze zareczony/zajety, ale nawet wtedy był flirt mniej lub bardziej jawny.

Oczywiscie nie zawracam sobie gitarry niezdecydowanymi facetami i wtedy oni lądują we friendzone z marszu 🙂 

ale w koleżenstwo iedzy plciami jako takie, o ile nie sa to dlugoterminowe znajomosci, nie wierze. 

Napisano (edytowany)
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Najwyrazniej nie rozumiesz "mowy ciala " i gry w amory miedzy kobieta i mezczyna.

To co dla ciebie jest niewinne, dla zainteresowanego(!)  toba faceta jest "sygnalem zachety" i bodzcem do skrocenia dystansu! 🙂.Musi jednak wczesniej byc zaintersowany.Usmiech tez moze wywolac jego "zainteresowanie" wiec trzeba miec bardzo baczne oko aby to wylowic i unikac klopotow 🙂

Kobiety upajaja sie zainteresowaniem ale czasem to moze prowadzic do klopotliwych systuacji:) i potem placz ! ze sa molestowane ! 

Edytowano przez marinero
  • Like 1

2 minuty temu, duży ogórek napisał:

ja w to wierzę 😎 dlatego tak jest jak jest

Ja tez w to wierze, ale kandydata brak do wspólnej wizji 😎

Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Cześć. 

Jak Twoje samopoczucie? 🧐

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Ja tez w to wierze, ale kandydata brak do wspólnej wizji 😎

to huć się liczy nic więcej,  tak jest 😎

zamiast  iść na spacerek nocą

Przed chwilą, Benniee napisał:

Jak Twoje samopoczucie? 🧐

Dobre i nie zamierzam go sobie psuć, więc idę stąd. A Twoje, wnuku błogosławiony? Będę robić 🥬🕊 nakarmię Cię wirtualnie. 

Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Oj! Desperat! LOL

1 minutę temu, duży ogórek napisał:

to huć się liczy nic więcej,  tak jest 😎

zamiast  iść na spacerek nocą

I przewietrzyć swe mysli splatane magia serc 😎

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

I przewietrzyć swe mysli splatane magia serc 😎

oświetlone promykiem z księżyca

Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Pjoter pradżekt, daruj sobie. Pozostań przy swoich kłamstwach i mitomaństwie z klitusiową.

Nie bierze mnie bum tarara bum i pełne wiesz co

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Dobre i nie zamierzam go sobie psuć, więc idę stąd. A Twoje, wnuku błogosławiony? Będę robić 🥬🕊 nakarmię Cię wirtualnie. 

Ja też bardzo dobrze. 🥰 Zaraz spadam tworzyć, mam dużo energii. Gołębie dobre są, z przyjemnością zjem astralnie. Powodzonka w przygotowywaniu i smacznego. 

• Like 1

2 minuty temu, Benniee napisał:

Ja też bardzo dobrze. 🥰 Zaraz spadam tworzyć, mam dużo energii. Gołębie dobre są, z przyjemnością zjem astralnie. Powodzonka w przygotowywaniu i smacznego. 

Bye 😘😘

• Like 1

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Bye 😘😘

Papa 😙

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!