Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Madzix124

Naturalne już jest brzydkie ? Teraz liczy się tylko sztucznie ?

Polecane posty

Kobiety zawsze porownywały sie do innych tylko standardy piękna się zmienialy. No i teraz jest dostepnosc do netu i prasy, mozna sie porownywac z calym światem do najmniejszego szczegółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Benniee napisał:

Twój wnuk se yebie pośladki jak polski ken, bo ma pospolitą płaskodu’pność. Jak się nie wku’rwiasz to bardzo dobrze. Błogosławię. 

Mozna kupic majtki z wkladkami, moze zacznij od tego 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Niestety.

To jest bardzo zgubne dla psychiki.

 

Dlatego o wiele lepiej jest po prostu podziwiać.

Przynajmniej ja tak mam, jak coś mi się podoba. 

 

Pewnie to po części wynik wychowania, a po części, że mam wyłącznie dobre doświadczenia z atrakcyjnymi kobietami.

Moze nie jestes zakompleksiona, jak ktos sie czuje atrakcyjny to nie zazdrosci innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Nie będę nikogo oszukiwał... Jestem jaki jestem, może przysiady coś zdziałają. 😔

No coz, nikt nie jest idealny, płaska doopa to pikuś jeśli reszta jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Nie będę nikogo oszukiwał... Jestem jaki jestem, może przysiady coś zdziałają. 😔

U mnie działały chyba, bo ktoś to zauważył, że mam dupę wypiętą. Próbuj, wnuku. Może coś drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Golilem nogi kilka razy w życiu odrosły mniej małpy i jestem zadowolony bo miałem naprawdę bijne i wzrok przyciągało. No ale ojciec brunet. Wszystko w sumie ogoliłem kiedys chociaż raz prócz przedramion tych nigdy, brwi i rzęs ale brwi nieraz ogarnę pinceta jak kilka włosów źle wygląda.

A pamiętałes o szparze doopnej gdy sie goliles?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Golilem nogi kilka razy w życiu odrosły mniej małpy i jestem zadowolony bo miałem naprawdę bijne i wzrok przyciągało. No ale ojciec brunet. Wszystko w sumie ogoliłem kiedys chociaż raz prócz przedramion tych nigdy, brwi i rzęs ale brwi nieraz ogarnę pinceta jak kilka włosów źle wygląda.

Wkørwia mnie pimceta zamiast pęseta. Dla mnie to obleśne chyba bardziej niż włosy na nogach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Tak kulturystyka ma to do siebie że pozbywasz się włosów, w innych sportach np rower basen też gola nogi. Przeszkadzają np do masaży po.

No tak. Bo jak już się naprscuje chlop to przecież trzeba się wyeksponować i ogolić. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

A gdzie twój elokwentny 🐸?

Myślisz, że jak ktoś wodę leje na 10 stron, gdzie meritum można skrócić do 1 zdania, to dla mnie jest elokwentny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Na tym polega ten sport. Na efekcie wizualnym bez włosów jeszcze się maluje ciało bronzerem. Ja np na solarium chodziłem.

Obrzydliwe na maksa te konkursy. Jak wędzony kurczak. I kurczaka wprdalasz non stop haha. I tak wszyscy zdechniemy i tyle z twoich mięśni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Benniee napisał:

Ten polski ken, który jest teraz Polska barbie ma taki nos mały, że pewnie przez niego nie oddycha. Masakra.

Ja mój nos lubię, a jak komuś się nie podoba to niech spjerdala daleko. Jem ciastka z lidla. Chyba są dla ludzi o zębach ze stali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Ja swój też lubię ale kiedyś nie lubiłem. Może dlatego, że mi się morda zmieniła trochę i się dopasował. XD A jakie, że takie twarde są?

Chłop z małym nosem to jak z małym kūtosem. Twarde jak orzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Musi, z tym się zgodzę i nie paskudny krzywy jak u boksera. To jest oblesne. Mój całe szczęście pasuje, dziękuje za to stwórcy. 👐

Albo mały i zadarty. Fuj. podziękuj starym raczej. Mój jest pół na pół, co jest dziwne na maksa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 84Michal84 napisał:

na pewno jak facet tak gada to nie zalezy mu na Twoim szczesciu tylko traktuje Cie jak przedmiot ktory mozna modyfikowac, nowy gadzet i zabawke zyciowa - proste unikaj takich gosci, mi sie podobaja tylko naturalne kobiety, waznejsze jest zeby kobieta byla zadbana  w sensie cwiczenia, rozwoj intelektualny matematyka nauki scisle, cwiczenia, w miare dobra sylwetka niz przyklejanie durnych rzes, nigdy mnie to nie krecilo

Z rozwojem osobistym nie mam problemu jestem w trakcie studiów , robię kursy , sama się utrzymuje z pracy jako kierowca zawodowy ,do głupich nie należę . Sylwetka wysportowana,  szczerze , nie narzekam na swoją figurę . Ale jednak brakuje w moim wyglądzie tego co teraz jest pożądane , dlatego chciałam się dowiedzieć czy naturalne dziewczyny są skazane na to że będą odtrącane dla tych zrobionych , z dużą ilością makijażu. Czy to już jest taki kanon piękna 21w i poprostu trzeba pożegnać swoją naturalna buzię i wybrać się do kosmetyczki ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niby normalny napisał:

Chyba jesteś młoda i twój facet też. 

Trzeba być niespełna rozumu by komuś podobały się powiększone usta

Ja 24 on 31 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Madzix124 napisał:

Z rozwojem osobistym nie mam problemu jestem w trakcie studiów , robię kursy , sama się utrzymuje z pracy jako kierowca zawodowy ,do głupich nie należę . Sylwetka wysportowana,  szczerze , nie narzekam na swoją figurę . Ale jednak brakuje w moim wyglądzie tego co teraz jest pożądane , dlatego chciałam się dowiedzieć czy naturalne dziewczyny są skazane na to że będą odtrącane dla tych zrobionych , z dużą ilością makijażu. Czy to już jest taki kanon piękna 21w i poprostu trzeba pożegnać swoją naturalna buzię i wybrać się do kosmetyczki ? 🤔

To zalezy w jakim towarzystwie szukasz. W pewnych kregach nie wypada byc sztucznym i zalezy czy chcesz za faceta Kanya Westa czy księcia Wiliama 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2021 o 12:42, Madzix124 napisał:

Jestem ciekawa waszej opinii na temat naturalności . Teraz te najładniejsze dziewczyny za którymi oglądają się mężczyźni to zazwyczaj zrobione usta , sztuczne rzęsy , doczepiane włosy i mocny makijaż , a nawet jeśli nie to wszytko, to przynajmniej dwa z tych zabiegów . Jeszcze dochodzą jakieś modelowania twarzy i w sumie wiele więcej . I teraz pytanie . Czy naturalne kobiety jeszcze się mężczyzną podobają ? . Jeżeli będzie kobieta z lekkim makijażem i bez zabiegów to zainteresują się nia, czy raczej głowę przyciągnie ta obok sztuczna ale  z idealnie zrobiona twarzą ? . Miałam niedawno sytuację ( jestem tą naturalna żadnych zabiegów ) . Zaczęłam spotykać się z chłopakiem którego wcześniej znałam  , po 2 tygodniach spotkania napisał mi co mam z twarzą i czy mogę zmienić kolor włosów do takich jak miałam ( chodziło o to że wyskoczyło mi pare krostek na policzku i wróciłam do naturalnego koloru włosów ) , trochę się zdziwiłam ale później wszystko zrozumiałam jak zobaczyłam jakie kobiety w mediach społecznościowych "polubia" . Minimum zrobione usta i rzęsy do tego mocny makijaż , zresztą na każdej apce typu inst tik tok itp takie kobiety są promowane i najchętniej oglądane  . Więc szybko zrozumiałam że ja jako natural nie mam szans i chyba już zaliczam się do tych brzydkich . Też miałyście kiedyś taką sytuację ? Lub poprstu też widzicie że sztuczne jest bardziej rozchwytywane?   , co o tym myślicie ? Jak są tu jacyś mężczyzni też chętnie poznam wasze zdanie . 

Mnie naturalne się podobają, ale ja nie podobam się im (sztucznym też nie, choć tu z wzajemnością), więc moje zdanie się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że naturalna uroda u kobiet jest lepsza od sztucznej. Bardzo nie lubię farbowanych włosów, wydłużanych paznokci, sztucznych brwi (zgolonych naturalnych, a dorysowanych sztucznych). Nie lubię też tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2021 o 18:22, Madzix124 napisał:

Z rozwojem osobistym nie mam problemu jestem w trakcie studiów , robię kursy , sama się utrzymuje z pracy jako kierowca zawodowy ,do głupich nie należę . Sylwetka wysportowana,  szczerze , nie narzekam na swoją figurę . Ale jednak brakuje w moim wyglądzie tego co teraz jest pożądane , dlatego chciałam się dowiedzieć czy naturalne dziewczyny są skazane na to że będą odtrącane dla tych zrobionych , z dużą ilością makijażu. Czy to już jest taki kanon piękna 21w i poprostu trzeba pożegnać swoją naturalna buzię i wybrać się do kosmetyczki ? 🤔

pytanie czy chcesz podazac za moda ktora nie podoba ci sie zeby tylko zaspokoic swoja potrzeba podobania sie masom (glupcow ) czy wolisz  zyc bardziej kameralnie bedac atrakcyjna dla jednego osobnika majacego spojrzenie na swiat jak Ty?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2021 o 15:50, Bolek napisał:

Któryś raz powtarzam, który facet - nawet cwiercmozg weźmie sobie baba by mieć sex? to nie lata 60. Sex jest ogólnodostępny, jest wszędzie, by się napić piwa nie kupuje się browaru.

Masz jednak rację gdy facet po pijaku zrobi dzieciaka kobiecie która mu nie pasuje,  potem odgrywa się na niej przez lata

No nie tylko na sex, choć pewnie to główny powód, ale tez weźmie sobie babe by mu sprzatala, gotowała, uslugiwala, była druga mamusia bo  wygodniej jednak.mieć jakąś (jakąkolwiek) niz nie mieć wcala a prostytutka mu całego pakietu nie zapewni...i tacy faceci pewnie majac kogoś wypisuja na instagramie i fb do ladniejszych, podrywają je i liczą ze wkocnu ktoras z ,,lepszej ligi" da im szanse. Czas mija, szans od tych lepszych nie dostają bo są nieatrakcyjni, ich frustracja rośnie i coraz bardziej wyzywaja sie na obecnej partnerce, nie szanują jej, wciąż marzą o innych no ale nie odejda by mieć ten seks i służącą w domu. Brutalne ale prawdziwe.

Edytowano przez Malutka92
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×