Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jest jedna rzecz, ktora wzbudza wielka zazdrosc

Polecane posty

Jak czytam, ze ktos ma meza, ktory ma na koncie 60 mln dolarów. Moze nawet nie o te bendzaminy, ale o to: jak tego dokonała. Jak wygrała los na loterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zazdroszcze jak moja baba pije moje piwko. Oczywiscie zazdroszcze jej tego piwka.

Edytowano przez Maz-Stanu-POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, duży ogórek napisał:

Oj żebyś się nie zdziwiła, przynoszę szczęście.

Taką mam nadzieje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby cos mieć trzeba coś dać dobro przyciąga dobro zło zło pomyślność pomyślność by dostać czego się pragnie od losu trzeba samemu mu cos dać tak jak zydzi kiedys palili ofairy dla boga modląc sie za coś takie jest prawo tego swiata trzeba o tym pomyśleć najpierw przed tym o co sie modlimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, maxii napisał:

aby cos mieć trzeba coś dać dobro przyciąga dobro zło zło pomyślność pomyślność by dostać czego się pragnie od losu trzeba samemu mu cos dać tak jak zydzi kiedys palili ofairy dla boga modląc sie za coś takie jest prawo tego swiata trzeba o tym pomyśleć najpierw przed tym o co sie modlimy 

To Niezupełnie tak,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Gdzie ja teraz żyda znajdę na ofiarę dla bogów 🤔

w sobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _Kirke napisał:

Hej, Drama 😉 Przede wszystkim jest piękna 🙂 To podstawowy warunek, choć absolutnie niewystarczający (mnóstwo pięknych dziewcząt kończy jako kasjerki) 😉

 

Pomijając kwestie urody, jak to zrobila? Nie twierdzę, że chcialabym tego faceta, pewnie gdyby nawet byla możliwość Go poznac, nie byłoby wspolnych tematów, ale chodzi o mentalnosc, gosc nie boi sie jak wielu facetow tu w kraju mających niskie w porównaniu z Nim dochody malzenstwa, a ten facet nie baczył na nic i jest tak generous. Jak to zrobila

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

To Niezupełnie tak,  

no wiem ale tak czesto jest że ten kto ma jeszcze mu dodadza a temu co niema zabiorą😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, duży ogórek napisał:

Wolał kasjerkę z duszą, niz ta co ma Ferarri bez duszy.

ok ja tez, ale chodzi mi o ten fenomen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Była z nim jak miał kilkaset tysięcy i podniosła poczucie wartości wraz z ambicjami.

Tak myslisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Mój chłop jest biedny ale ma bogate serce. Materialistko...

Masz jakieś problemy z analiza prostych zdan. Przeciez tu nie o bendzaminy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Benniee napisał:

A jednak chodzi skoro do tego dążysz w gruncie rzeczy. 

Szkoda z Toba rozmawiac, bo coś sobie zawsze uroisz w glowie i sie tego trzymasz. Zazdroszcze komus tego, że ma jakieś supermoce , ze potrafi to sprawic, ze nawet ktos bogaty nie obawia sie Jej i z Nia zeni,a zwiazek trwa. Poczytaj wypowiedzi Leżaczka to moze On Ci lepiej wytlumaczy o czym jest temat.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Benniee napisał:

Z tylu głowy masz tylko hajs i prezenty, nie raz wspominałaś. 

Nie rozumiesz w ogole tego tematu wiec nie przetlumacze Ci, bo widzisz tylko to co chcesz widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Leżaczek napisał:

Tak to częsty schemat problem z kobietami jest taki że patrzą na gotowe, jak mój szwagier trzycyfrowo zarabiał miesięcznie a teraz 5 i każdy widzi teraz że siostra ma dobrze bo ma nieograniczony dostęp do jego 💳

To jest nawet udowodnione naukowo, po rozmowie z kobietą w faceta slinie jest więcej testosteronu niż przed, muza jako kobieta też udowodnione że facet daje z siebie więcej lepiej

Extra, a więc jak to sprawiła, że stała się Jego muza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Benniee napisał:

Supermoce? Zarabianie pieniędzy to jakieś supermoce? Niektórzy są po prostu szczęściarzami, mają łeb do interesów, mądrze albo ciężko harują. W dodatku, nie każdy bogacz jest wart jakiejkolwiek interakcji. Gdyby bogaty facet był przykładowo psychopatą (co często się zdarza, bo z łatwością pną się na wysokie stanowiska), to też byłabyś nim taka zafascynowana? 

Supermoce, ze mezczyzna sie w Niej zakochal i nie podejrzewa o nic, ozenil sie z Nia i co Jego to Jej. Ok? Wlasnie tego szczesciarstwa zazdroszcze czy supermocy? Ja pisze o Niej.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Benniee napisał:

Supermoce? Zarabianie pieniędzy to jakieś supermoce? Niektórzy są po prostu szczęściarzami, mają łeb do interesów, mądrze albo ciężko harują. W dodatku, nie każdy bogacz jest wart jakiejkolwiek interakcji. Gdyby bogaty facet był przykładowo psychopatą (co często się zdarza, bo z łatwością pną się na wysokie stanowiska), to też byłabyś nim taka zafascynowana? 

Supermoce 🤣 często to są układy czy przejęcie czegoś po kimś.

Nie zawsze ten ktoś musi być psychopatą na to czy taki jest przekłada się wiele czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Jasne, że tak dlatego mowie, że nie wszystko jest czarno białe jak Niburdiama myśli. 

Aha. Nawet siedzisz mi w głowie. Wow

Tez masz chyba jakieś supermoce

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Benniee napisał:

A nie lepiej żeby ona sama była na takim poziomie jak on i wspólnie pomnażali kase? Chcesz być pasożytem? 

Widocznie nasza bajdusia liczy, że znajdzie bogatego frajera, który stanie się jej panem w zamian za prezencik od czasu do czasu. To ja już wolę biedaka. Przynajmniej wiem na czym stoję. Właśnie skończyłam. Czekam na obiad. Ale mi gorąco, bo zawsze latam jak szalona po kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Jasne, że tak dlatego mowie, że nie wszystko jest czarno białe jak Niburdiama myśli. 

Pewnie te wszystkie pseudo bizMesmeni to się nadają, tatą dał a mama załatwiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Aha. Nawet siedzisz mi w głowie. Wow

Tez masz chyba jakieś supermoce

Myślisz, że ktoś traktuje ciebie i twoje pierdy poważnie? Zmień koncepcje na wkręcanie plebsu albo uśmierć waszą miłość raz na zawsze i daj se siana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Benniee napisał:

A nie lepiej żeby ona sama była na takim poziomie jak on i wspólnie pomnażali kase? Chcesz być pasożytem? 

Moze tez ma tyle co On. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Widocznie nasza bajdusia liczy, że znajdzie bogatego frajera, który stanie się jej panem w zamian za prezencik od czasu do czasu. To ja już wolę biedaka. Przynajmniej wiem na czym stoję. Właśnie skończyłam. Czekam na obiad. Ale mi gorąco, bo zawsze latam jak szalona po kuchni.

Wow nastepna z supermocami. Wow tylko ja takich supermocy do czytania komus w glowie nie mam jako jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Solero napisał:

Pewnie te wszystkie pseudo bizMesmeni to się nadają, tatą dał a mama załatwiła 😄

Na pewno nie wszyscy, ale prawda jest taka, że bogaci z domu mają zdecydowanie łatwiej, bo matka z ojcem kupią mieszkanie, czy dadzą pracę, gdy prowadzą własne biznesy, więc te problemy odpadają. Chyba, że ktoś jest bardzo ambitny i woli zaczynać od zer, ale nie bądźmy naiwni, bo to są mrzonki, więc gdy ktoś taki śmie pouczać szaraki, to niech się w główkę stuknie najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Myślisz, że ktoś traktuje ciebie i twoje pierdy poważnie? Zmień koncepcje na wkręcanie plebsu albo uśmierć waszą miłość raz na zawsze i daj se siana. 

zawsze mialam w tylku twe zdanie, nic się nie zmieniło, ale to juz powinnas wiedziec siedząc mi w głowie z supermocami swymi i wiedzac lepiej co mysle, wiec splyn mala i glowy mi nie zawracaj bo znudziłaś mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duży ogórek napisał:

Nie wiesz gdzie w pęcie.

Masz obsesję swojej superkiełbasy? Gdyby mi o pęto kiełbasiane w życiu chodziło, to by mnie tu nie bylo, więc wypieprzaj ze swoją fiksacją, buraku jepany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

zawsze mialam w tylku twe zdanie, nic się nie zmieniło, ale to juz powinnas wiedziec siedząc mi w głowie z supermocami swymi i wiedzac lepiej co mysle, wiec splyn mala i glowy mi nie zawracaj bo znudziłaś mi sie.

Ja mam tylko supermoce, że walę wielkie kloce. Datsyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Na pewno nie wszyscy, ale prawda jest taka, że bogaci z domu mają zdecydowanie łatwiej, bo matka z ojcem kupią mieszkanie, czy dadzą pracę, gdy prowadzą własne biznesy, więc te problemy odpadają. Chyba, że ktoś jest bardzo ambitny i woli zaczynać od zer, ale nie bądźmy naiwni, bo to są mrzonki, więc gdy ktoś taki śmie pouczać szaraki, to niech się w główkę stuknie najpierw.

Nie mówię że wszyscy a 98 % to chyba wszyscy a dla tej reszty to wielki szacunek bo w tych czasach ciężko o dobry interes wymyślony przez siebie, za duża konkurencja.

W latach 60-70 to co innego.

Edytowano przez Solero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×