Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Jest jedna rzecz, ktora wzbudza wielka zazdrosc

Polecane posty

4 minuty temu, Benniee napisał:

Biedak lepszy sto razy ale w miarę ogarnięty, żeby nie pasożytował. Ja na maile odpisze i zrobię jakieś bzdety na kompie, nie mam siły na nic wymagającego. Daj gryza gołębia. Nakarm wnuka. 

Dam jak się zrobio. Chcesz z kartoflami czy klasyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

To nie ja wumuśliłem  tak to widać.

Różne rzeczy pisałam, ale tobie jakoś pęto utkwiło głęboko. Czyli to twoja obsesja. Idz się zajmij horo curko, bo do mopsu się wybiorę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Benniee napisał:

A nie lepiej żeby ona sama była na takim poziomie jak on i wspólnie pomnażali kase? Chcesz być pasożytem? 

Z latwoscia ozenil sie z Nia milioner, a ja mam problem z wyrwaniem faceta, który mnie pasie i nie zaprasza na randki, ale gdy inni podchodza to ma coś przeciw, ale sami mowicie, ze mnie nie chce, bo na randki nie zaprasza, a ja Was słucham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Benniee napisał:

Mogłabyś się jaśniej wyrażać, to więcej osób by Cię zrozumiało. Została mi własna interpretacja. 

Ok w takim razie to moja wina, jak zawsze.

Zawsze najgorsza. Zadam pytanie: jaka supermoc trzeba miec, aby mezczyzna zakochal sie, nawet taki zabiznesowany, ktorego nigdy nie ma w domu, aby z lekkością motyla chcial cieszyć się i dzielić wszystkim, co ma oraz szedł jak w dym nie mając oporów 

? Lezaczek odpowiedzial mi bardzo madrae, ze Ona jest Jego muza  ale jak to zrobila?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Benniee napisał:

Jak dla mnie poyebana jesteś 

ze ktos jest nierozumny to niekoniecznie wina inteligentnego 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ok w takim razie to moja wina, jak zawsze.

Zawsze najgorsza. Zadam pytanie: jaka supermoc trzeba miec, aby mezczyzna zakochal sue, nawet taki zabiznesowany, ktorego nigdy nie ma w domu, aby z lekkością motyla chcial cieszyć się i dzielić wszystkim, co ma oraz szedł jak w dym nie mając oporów 

? Lezaczek odpowiedzial mi bardzo madrae, ze Ona jest Jego muza  ale jak to zrobila?

Zrobiła to tak, że nie istnieje poza jego głową. Zmodyfikuj kiciusia po prostu. Anderstend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Benniee napisał:

Może jest ładna i dobrze daje dopy, nwm.

To chyba nie jest az tak proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Zrobiła to tak, że nie istnieje poza jego głową. Zmodyfikuj kiciusia po prostu. Anderstend?

czyli ten milioner wg Ciebie ja sobie wymyslil? Skoro nie istnieje poza Jego glowa tzn. że istnieje tylko w glowie.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Kobiety potrafią podnieść poczucie wartości rozmowy seksy ja nie wiem w każdym razie dochodzi do odblokowania szklanego sufitu faceta i o ile wcześniej myślał o maks milionie na 60 to teraz myśli o 60...

To na pewno, ale jak to możliwe? Czym to spowodowała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

czyli ten milioner wg Ciebie ja sobie wymyslil? Skoro nie istnieje poza Jego glowa tzn. że istnieje tylko w glowie.

Tak. podobnie jak miliony. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

No co Ty. Ambitny z reguły szuka ambitnej, jeżeli nie, to szuka zabawki i czegoś czym może się pochwalić. Takie buty. 

A Ty myślisz jak milioner, bo w tym tez masz supermoce? Wow imponisz mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogaty chłop ni weźmie przeciętniary. Taka prawda. Stać go na każdą półkę, więc sięga po modele reprezentacyjne nawet jeśli sam wyglądowo bliżej kupy. To chyba oczywiste, więc bajdusia skończ marzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Weźmie modelkę abo inną pierdzielke, na cholerę mu wiesniara, przeciętniara. Niburdiama żyje telenowelą.

No raczej. Wtedy baba może być biedna jak mysz kościelna. Niestety ja nie mam szans na milionera. Zbyt stara i zbyt beznadziejna. Ale stać mnie na utrzymanie kota 🤣 najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

No raczej. Wtedy baba może być biedna jak mysz kościelna. Niestety ja nie mam szans na milionera. Zbyt stara i zbyt beznadziejna. Ale stać mnie na utrzymanie kota 🤣 najważniejsze. 

Eh, jak można się tak samobiczować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie realnie na siebie i swoją sytuację to nie samobiczowani. To fakty, ale jeśli ktoś lubi się oszukiwać jak twoja ulubienica, to proszę bardzo. Wolność. Tobie zresztą nic nie pasuje, więc tym bardziej przestań się do mnie przyprdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Jakie trzeba mieć zyebane poczucie własnej wartości żeby chcieć być czyjąś zabwką do chwalenia się i dymania. Lepiej biedę klepać i koty utrzymywać. Albo z biedakiem być i wspolnie chleb ze smalcem wpjerdalac, po bożemu. 

Jeszcze rozumiem, że ktoś pragnie hajsu i frajera złapać, ale żeby się cieszyć z bycia niewolnicą jakiegoś tyrana męskiego, który babę traktuje jak rzecz i broszkę do ozdoby jaj to sorry, zajezdża patologią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Tak. podobnie jak miliony. Ile masz lat?

Aha. Milion minus pięćset oraz tysiac trzy dziewięćset a Ty? 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Jara cię hajc. 

Hehe 

E no skad jak Wy marze o biedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Patrzenie realnie na siebie i swoją sytuację to nie samobiczowani. To fakty, ale jeśli ktoś lubi się oszukiwać jak twoja ulubienica, to proszę bardzo. Wolność. Tobie zresztą nic nie pasuje, więc tym bardziej przestań się do mnie przyprdalać.

Jaki jest sens koncentracji na gorszych rzeczach trudnych do poprawy zamiast na tym co się jeszcze realnie udoskonalić i tym emanować? Trzy rzeczy  o Tobie wartościowe jestem w stanie od ręki wsypać ci do lepszej samooceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Bogaty chłop ni weźmie przeciętniary. Taka prawda. Stać go na każdą półkę, więc sięga po modele reprezentacyjne nawet jeśli sam wyglądowo bliżej kupy. To chyba oczywiste, więc bajdusia skończ marzyć. 

Niby tak, a jednak sa superwow niz Ona, wiec czemu Ona? Ja nie chce milionera, chce tylko tego faceta, co mnie pasie. I git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Jaki jest sens koncentracji na gorszych rzeczach trudnych do poprawy zamiast na tym co się jeszcze realnie udoskonalić i tym emanować? Trzy rzeczy  o Tobie wartościowe jestem w stanie od ręki wsypać ci do lepszej samooceny. 

Mam to w dupje. Skończ mnie pouczać i zajmij się sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, duży ogórek napisał:

imponuje nowymi gaciami

Z czarnych worków, bo taniej 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Niby tak, a jednak sa superwow niz Ona, wiec czemu Ona? Ja nie chce milionera, chce tylko tego faceta, co mnie pasie. I git.

To poszukaj feedersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Benniee napisał:

Powiedzmy, że w moim życiu poznałem wiele historii bogatych dziadow i tak jest. Życie to nie bajka, a dziada starego mietka fajka.

Ale Ty jestes madry. A spodnie tez szyjesz sobie sam, zeby nie byc pasozytem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×