Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jane112

Nie wiem co po maturze, jakie studia wybrać

Polecane posty

Hej. Przychodzę tu w sprawie wyboru studiów. Za 2 tygodnie piszę maturę, a dalej nie mam pomysłu na jakie studia pójść. Rozważam psychologię. Czy sa tu jakies osoby które studiuja ten kierunek i mogą sie wypowiedzieć czy ciężko sie dostać i jak wygląda studiowanie tego kierunku ? Bądź studiuje cos innego i chciałby podzielić sie swoimi wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dylemat z wyborem, zacznij może od testu na inteligencję emocjonalną. To pozwoli Ci zawęzić profil studiów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2021 o 13:11, Sidh`e Santee napisał:

Jeśli masz dylemat z wyborem, zacznij może od testu na inteligencję emocjonalną. To pozwoli Ci zawęzić profil studiów.

Właśnie ja sie obawiam takich testów, że wyniki nie będą zgodne z prawdą albo wyjdzie cos z czym sie nie hede zgadzała. Ale spróbować nie zaszkodzi, i tak juz jestem wystarczająco zestresowana I zdesperowana żeby cos znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze studia: Pisze tu ogolnie : Medyczne/ Techniczne? Rzekomo po takich studiacj Jest Pewna Praca... Tak slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
Dnia 17.04.2021 o 22:48, Jane112 napisał:

Hej. Przychodzę tu w sprawie wyboru studiów. Za 2 tygodnie piszę maturę, a dalej nie mam pomysłu na jakie studia pójść. Rozważam psychologię. Czy sa tu jakies osoby które studiuja ten kierunek i mogą sie wypowiedzieć czy ciężko sie dostać i jak wygląda studiowanie tego kierunku ? Bądź studiuje cos innego i chciałby podzielić sie swoimi wrażeniami?

A dlaczego rozważasz akurat ten kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2021 o 19:56, Bluegrey napisał:

A dlaczego rozważasz akurat ten kierunek?

Ponieważ ciekawi mnie ta tematyka, generalnie wszystko co związane z funkcjonowaniem człowieka w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
10 godzin temu, Jane112 napisał:

Ponieważ ciekawi mnie ta tematyka, generalnie wszystko co związane z funkcjonowaniem człowieka w świecie.

Tematykę można zgłębiać w ramach hobby. Pytanie, czy w tym zawodzie chcesz pracować? Ewentualnie czy masz predyspozycje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie polecam ofertę lsw.edu.pl. Świetna szkoła wyższa, mimo że niepubliczna to trzyma wysoki poziom kształcenia i tym samym faktycznie człowiek może się rozwinąć i coś dla siebie z takiej uczelni czerpać. Jak dla mnie to klucz do tego, by faktycznie dobrze do życia zawodowego się przygotować. Uczelnia w końcu ma być takim skutecznym pierwszym krokiem w tym właśnie kierunku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×