Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)
5 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Hm, niepotrzebnie napisałem o "cichych, skromnych" - chodziło mi po prostu o nienarzucające się nikomu dziewczyny. Takie "zajęte sobą".

Nie chciałabym faceta w okularach przed kompem, który tylko by rozprawiał o jakichś przeintelektualizowanych sprawach i zamulal ciagle o kodach. Po prostu musi tez troche mu odbijać. Jak wahadło w zegarze raz w jedną, raz w druga, bo jak ciagle jest to samo to sie robi niedobrze. I zycie bez zartow jest smutne.

Edytowano przez Niburdiama

1 minutę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

I tyle w temacie? 😉

Wbrew pozorom to podobieństwa się przyciągają, a nie odwrotnie. Ciche, spokojne, a do tego mądre dziewczyny wybierają na partnerów właśnie takich facetów. Takim kobietom bardziej imponuje inteligencja niż mega bicepsy i drabinka na brzuchu, przykro mi...

PS Facet, który ma ciało jak "młody bóg", 😉👍niestety ale będzie przyciągał plastikowe lalki barbie

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Szara myszka raczej będzie ci ptakiwać i przepraszać za to że żyje, na każdym kroku się przymilać.

To nie z taką bym chciał być, wierz mi 🙂

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

A jeśli tak bardzo ci zalezy na zainteresowaniach, to jak było wałkowane- może je mieć i laska w typie insta i ktoś pośredni i "Szara myszka". Więc utożsamianie posiadania zainteresowań z kiepska prezencją i byciem spokojną mowi więcej o tym co masz w głowie niż jest jakąs obiektywna praw o kobietach .

Nie ukrywam, że mam też awersję do dziewczyn nadużywających Instagrama. Ale masz rację, masa atrakcyjnych, ekstrawrtycznych dziewczyn również ma zainteresowania. Choć rzadko takie jak te które mam ja.

3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Z szara mychą sobie nie poradzic? Czy z kim? bo zamieszałeś teraz 😉

Przepraszam, chodziło mi że z pewną siebie, posiadającą zainteresowania kobietą 😉

4 minuty temu, 90%cacao napisał:

Mycha, jak wiesz z doświadczenia doskonale, bedzie twoją służąca - o ile najpierw da sie przekonać, ze nie jest taka zła jak mysli o sobie, skoro bycie psychoterapeuta cie kręci 😉 

Oj nie, nie bardzo. Oczywiście mogę słuchać o problemach partnerki, ale nie sądzę żebym był najlepszy w ich rozwiązywaniu.

5 minut temu, 90%cacao napisał:

A z kobieta o normalnym poziomie pewności siebie (takie tez maja kompleksy i słabości, ale nie szukają w facetach terapeuty i  potwierdzenia swojego sensu na świecie) musiałbyś faktycznie troche pop-racowac nad soba, bo widzę po tym co piszesz, ze masz bałagan w głowie 😉 

Chyba masz rację.

W ogóle dziękuję za tak miłą odpowiedź.

1 minutę temu, Lena 💔 napisał:

Wbrew pozorom to podobieństwa się przyciągają, a nie odwrotnie. Ciche, spokojne, a do tego mądre dziewczyny wybierają na partnerów właśnie takich facetów. Takim kobietom bardziej imponuje inteligencja niż mega bicepsy i drabinka na brzuchu, przykro mi...

PS Facet, który ma ciało jak "młody bóg", 😉👍niestety ale będzie przyciągał plastikowe lalki barbie

Albo dziewczyna facetow, co chca byc na jej utrzymaniu nazywajac materialistka 😎

Coś w tym jest.

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Nie chciałabym faceta w okularach przed kompem, który tylko by rozprawiał o jakichś przeintelektualizowanych sprawach i zamulal ciagle o kodach. Po prostu musi tez troche mu odbijać. Jak wahadło w zegarze raz w jedną, raz w druga, bo jak ciagle jest to samo to sie robi niedobrze. I zycie bez zartow jest smutne.

No widzisz, u mnie taka sprzeczność. Mogę rozmawiać godzinami o wyższości C++ nad innymi językami wysokopoziomowymi, a po chwili podnieść hantle i pompować mięśnie 😛

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

No widzisz, u mnie taka sprzeczność. Mogę rozmawiać godzinami o wyższości C++ nad innymi językami wysokopoziomowymi, a po chwili podnieść hantle i pompować mięśnie 😛

Mmmm ja tez chetnie poslucham o C Sharpie 🤑 ale potem musze pobiec w stronę słońca lub zatańczyć cancana w dżinzach 😎

4 minuty temu, Lena 💔 napisał:

Nie musi Ci być przykro. Ja wiem ze swoim ciałem ich nie przyciagnę. Myślę że jestem w miarę inteligentnym facetem.

4 minuty temu, Lena 💔 napisał:

No nie wiem, czy tak można moje określić, ale masz rację - znam takie stereotypowe "barbie" które przyciąga mój wygląd 😉

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Mmmm ja tez chetnie poslucham o C Sharpie 🤑

Ajaj, widzisz, na C# się nie znam, tylko c++!

Zresztą, z tego co wiem w C# też istnieje to diabelskie narzędzie zwane Garbage Collectorem, prawda?

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Nic w tym nie widze nietypowego.

Gros ludzi pracujących na codzien przy biurku, po pracy najlepiej odpoczywa w ruchu: nieważne czy to rower, biegi czy siłka.

W sumie tak, gdzieś te karty multisportu są używane 😄

Taka na koniec powiem Ci, że nie spotkałam się dawno z facetem o Twoich poglądachh i podziale świata i kobiet w taki sposob.

Wydawałeś się wyluzowany i nowoczesny, a tu zaskoczenie. życie 😉 

Przepraszam, że cię tak niemiło zaskoczyłem.

W ramach wyjaśnień - mogę spytać cóż to za podział tak cię zaskoczył? Może jeśli coś wyjaśnię, to jednak Twoja wiara w ludzi zostanie przywrócona 😉

jaka jest najważniejsza decyzja którą podjąłeś w życiu?

Przed chwilą, maxii napisał:

Nie wiem. Naprawdę.

Jakiś czas temu myślałem że decyzja o zmianie kierunku studiów, tudzież decyzja o wyjeździe z miasta rodzinnego.

Przed chwilą, maxii napisał:

to pytanie do autora pomyliło mi sie coś 😂

Napisano (edytowany)
7 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Ajaj, widzisz, na C# się nie znam, tylko c++!

Zresztą, z tego co wiem w C# też istnieje to diabelskie narzędzie zwane Garbage Collectorem, prawda?

Gdyby nie było GC o tym jak długo istnieje obiekt musielibyśmy się troszczyć sami na ten przykład poprzez wywoływanie destruktorów.😎

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Gdyby nie było GC o tym jak długo istnieje obiekt musielibyśmy się troszczyć sami na ten przykład poprzez wywoływanie destruktorów.😎

Powiedzmy.

Widzisz, w C++ sami musimy to robić.

Także tutaj działa takie "januszowe" : "Ja to wolę mieć kontrolę nad pamięcią" 🙂

Oczywiście są sposoby na automatyzację tego - jak na przykład Smart pointery.

5 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Ale one o tym nie wiedzą! Spokojne, ciche i inteligentne kobiety myślą o Tobie tak: facet, który połowę czasu spędza na siłce, pragnie podziwu 💪, zmienia laski jak rękawiczki, a że plastiki same siadają mu na kolanach, dlatego startuje do mnie, bo stanowię dla niego WYZWANIE! Ale nie dam się na to nabrać, bo wiem że "jesteśmy z dwóch różnych światów" i takie związki są bez przyszłości...

• Thanks 1

Przed chwilą, Lena 💔 napisał:

Ale one o tym nie wiedzą! Spokojne, ciche i inteligentne kobiety myślą o Tobie tak: facet, który połowę czasu spędza na siłce, pragnie podziwu 💪, zmienia laski jak rękawiczki, a że plastiki same siadają mu na kolanach, dlatego startuje do mnie, bo stanowię dla niego WYZWANIE! Ale nie dam się na to nabrać, bo wiem że "jesteśmy z dwóch różnych światów" i takie związki są bez przyszłości...

No cóż, rozumiem że z mojego wyglądu nie bije "Hej, spędzam 8 godzin dziennie gapiąc się w monitor!".

Ale dziękuję za tę analizę. Ma to naprawdę dużo sensu.

9 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Nie wiem. Naprawdę.

Jakiś czas temu myślałem że decyzja o zmianie kierunku studiów, tudzież decyzja o wyjeździe z miasta rodzinnego.

myślę że masz mało doświadczenia życiowego 

4 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Powiedzmy.

Widzisz, w C++ sami musimy to robić.

Także tutaj działa takie "januszowe" : "Ja to wolę mieć kontrolę nad pamięcią" 🙂

Oczywiście są sposoby na automatyzację tego - jak na przykład Smart pointery.

C++ doesn't need a garbage collector, because it has no garbage. In modern C++ you use smart pointers and therefore have no garbage ?

C++ doesn't need a garbage collector, because it has no garbage. In modern C++ you use smart pointers and therefore have no garbage ?

Hahaha.

Zapiszę to sobie! ❤️

To jakiś wydumany problem kolesia, który się chyba nudzi. Ile Ty masz lat, że już narzekasz na brak baby? Poprzednią poznałeś to i następne też poznasz, wyluzuj. Nie jesteś Przemysław pravik.

Przed chwilą, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

No cóż, rozumiem że z mojego wyglądu nie bije "Hej, spędzam 8 godzin dziennie gapiąc się w monitor!".

Ale dziękuję za tę analizę. Ma to naprawdę dużo sensu.

Dlaczego wstawiłeś fotę z gołą klatą? Uwierz mi, że bardziej podziałałbyś na kobiece zmysły gdybyś był w białej lekko prześwitującej koszuli, delikatnie odsłaniając tors... 😋

Przed chwilą, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Hahaha.

Zapiszę to sobie! ❤️

Przed chwilą, Lena 💔 napisał:

Dlaczego wstawiłeś fotę z gołą klatą? Uwierz mi, że bardziej podziałałbyś na kobiece zmysły gdybyś był w białej lekko prześwitującej koszuli, delikatnie odsłaniając tors... 😋

Eh, tak uznałem że na to forum wrzucę właśnie takie zdjęcie 😛

Nie mam takich koszul. Głównie mam w kratę 😄

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To jakiś wydumany problem kolesia, który się chyba nudzi. Ile Ty masz lat, że już narzekasz na brak baby? Poprzednią poznałeś to i następne też poznasz, wyluzuj. Nie jesteś Przemysław pravik.

A ja to co uwazasz, nie wydumuje sobie i sie nie nudzę? Nie badz taka serious, czilałt.

1 minutę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Jestem młody, pewnie to dlatego.

niekoniecznie 

A ja to co uwazasz, nie wydumuje sobie i sie nie nudzę? Nie badz taka serious, czilałt.

Ty mnie gowno obchodzisz, więc co się napraszasz? Nie zapraszam cię do dyskusji jak ty kulfona.

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Można spędzić ten niedzielny wieczór bez wyzywania się nawzajem 🙂

3 minuty temu, Lena 💔 napisał:

Na mnie zrobiłoby wrazenie, gdyby w avatarze byl wojownik Ninja z zamaskowana twarzą i w czarnym, zakrytym stroju ze znaczkiem C. How original. 😎

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się