Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

21 minut temu, romantyk1995 napisał:

Problem w tym, że ja pływać zbytnio nie umiem 😂

To się ucz ale nie skacz na głęboką wodę odrazu. Ograniczenia są w głowie i od nas zależy czy je pokonamy. 

Napisano (edytowany)
45 minut temu, Mizo napisał:

Zgadzam się, podobne wrażenie odniosłam. Tacy faceci próbujący się kreować na romantyków są dla mnie osobiście na maksa nieautentyczni. Można mieć klasę i bez tych wyuczonych schematów. Ja osobiście tego nie kupuję - zdecydowanie wolę naturalność niż takie nadęcie. Na dłuższą metę to musi być strasznie nudne i męczące 🙂

chociaz on to jeszcze nic.

Naczelnym "romantykiem' jest tu inny pan, ktrego idolem jest..inny pan, z 365 dni Earl Greya 😛

Ten to dopiero -egzaltacja level hard, ale chyba nie bardzo jarzy, ze to nie jest własciwy kierunek. 😉  

Edytowano przez 90%cacao

21 godzin temu, romantyk1995 napisał:

Może i jestem,, desperatem '', ale każdy, nawet desperat, ma prawo do szczęścia, zwłaszcza, że nikt się nie rodzi zdesperowany. 

Na priv w,, ciemno '' do nikogo nie piszę nigdy, nie chcę po prostu się ośmieszyć. 

Zarzucasz mi trzymanie się :,, sztywnych ram '' a sama piszesz, żebym kontaktował się z dziewczynami w,, swoim wieku ''.

Dlaczego nie np. 5 lat młodszymi czy 7 lat starszymi? 

Może odpisze Tobie z trochę inne perspektywy. Oczywiście każdy zasługuje na szczęście, choć desperaci są odrzucani przez kobiety lub wykorzystywani (o ile mają jakieś zasoby). Wątpię żeby forum było odpowiednim miejscem na szukanie szczęścia. Twój romantyzm, świece, księżyce itd to fajne i kobiety to lubią, ale nikt przez całe życie nie będzie jeść waty cukrowej. Popracuj nad pewnością siebie, charakterem, rozwiń się w różnych dziedzinach. Nie liczy na to, że jak Cię życie sponiewierało to jakaś kobieta dając Tobie uczucie sprawi że będziesz szczęśliwy. Skoro masz takie deficyty to czas je przerobić, samemu lub z pomocą specjalisty. W związek wchodzisz świadomie, szczęśliwy z nastawieniem na poznanie i pokazanie swoje szczęśliwego życia drugiej osobie. Z takim podejściem jak prezentujesz raczej nie wróżę normalnego związku, prędzej czegoś toksycznego. Jak już chcesz kogoś poznać, to wyjdź z domu. Idź w tematyczne miejsca które lubisz i Cię interesują, będzie okazja kogoś poznać.

22 godziny temu, romantyk1995 napisał:

Co do głównego wątku w temacie - co byłbym w stanie dać drugiej osobie? 

Przede wszystkim szacunek i uczucie. 

Chciałbym zwyczajnej osoby obok siebie, którą traktowałbym w sposób wyjątkowy, ponieważ odnalazłbym, wydobył z niej coś niezwykłego. 

Marzą mi się wieczory przy świetle księżyca chociażby...

A ja tam nie wiem czemu się Go czepiacie ... Jest romantykiem , a w dzisiejszych czasach ciężko o takiego faceta, choć za pewne każda z Was by chciała mieć takiego ale wstyd bo "co koleżanki powiedzą" 🤭🤭😅 "(...) wieczory przy świetle księżyca " - jaki wstyd ! Lepiej niech mnie zabierze na kolacje na którą wyda kilka stówek wtedy będę miała się czym chwalić wśród koleżanek. 

Niestety ale większość dziewczyn teraz taka jest i zapewne te które tutaj odpisują Ci ,że  jesteś za bardzo romantykiem w głębi serca chciały  by takiego faceta no ale społeczeństwo patrzy. 

Nie trać wiary, tylko szukaj . I nie słuchaj tych (niektórych) ...ycznych komentarzy 😅🤗 

Ja ogolnie też bym chciała mieć bratnią duszę  ale w "internetach" każdemu o seks chodzi  , albo o pieniądze 😂 co się nie wyklucza nawzajem 😂😂 

• Like 1

1 minutę temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Niestety ale większość dziewczyn teraz taka jest i zapewne te które tutaj odpisują Ci ,że  jesteś za bardzo romantykiem w głębi serca chciały  by takiego faceta no ale społeczeństwo patrzy. 

Jeśli dla kogoś jedyną opcją "romantyzmu" jest egzaltacja czy serenady pod oknem to może tak sądzić.

Dla  mnie osobiście NIE. Wiem co lubię i nie wstydzę się niczego. 

23 godziny temu, romantyk1995 napisał:

Wartościowej drugiej połówki w dzisiejszych szalonych czasach psychozy, jeśli nie właśnie w internecie? 

W świecie realnym ludzie powariowali i unikają kontaktu z innymi. 

Stąd mój pomysł założenia tutaj konta, chociaż wiem, że o wrażliwą, wartościową osobę płci pięknej tutaj trudno. 

Jednak gdzie szukać, jeśli nie tutaj?

Przecież w każdej społeczności muszą znaleźć się jednostki wyróżniające się in plus w stosunku do pozostałej części. 

Dlatego jestem pewien, że tutaj musi znajdować się kobieta, która jest warta tego, aby zrobić dla niej wiele. 

Pozdrawiam. 

Witamy w miejscu gdzie nabawisz jedynie większych kompleksów i depresjii. 

Jeszcze dowiesz się że jesteś brzydki, głupi i biedny, i że nie zasługujesz na żadną kobietę.

3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Jeśli dla kogoś jedyną opcją "romantyzmu" jest egzaltacja czy serenady pod oknem to może tak sądzić.

Dla  mnie osobiście NIE. Wiem co lubię i nie wstydzę się niczego. 

Nie no serenady pod oknem to przesada 😂 choć w sumie raz mógłby ktoś dla mnie zagrać/zaspiewac pod oknem 😂 

Nie mówię o wszystkich dziewczynach. 

Mam parę koleżanek, które są w związkach i chciałby chociaż odrobine romantyzmu... i myślę, że  Ty też byś się fajnie poczuła jakby ktoś Cię wziął na romantyczny spacer w blasku księżyca  😋😋 

22 godziny temu, romantyk1995 napisał:

Wrzuciłaś mnie do jednej szafy z Werterem nie wiedząc o mnie zbyt dużo. 

Ja, po prostu po tym, co przeszedłem w życiu, jestem spragniony uczucia, bo przez całe życie mi tego brakowało. 

Bez tego zgorzknieję. 

Nawet jeśli w życiu osiągnę sukces i dotelepię się nie tylko do asesury, która jest celem na ten rok, a wyżej. 

Teraz jestem człowiekiem spragnionym uczuć na początku kariery, za kilka lat mogę skończyć jako zgorzkniały cyborgowaty pracoholik, który w 100 % poświęci się pracy, bo nie będzie widział żadnego innego sensu poza nią. 

Gdybyś był kobietą to by na pewno znalazł się jakiś rycerz co chciałby cię z tego wyciągnąć ale że jesteś facetem to kobiety mają gdzieś to jak się czujesz i czego ci brakuje.

Taka prawda.

Przed chwilą, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Nie no serenady pod oknem to przesada 😂 choć w sumie raz mógłby ktoś dla mnie zagrać/zaspiewac pod oknem 😂 

Nie mówię o wszystkich dziewczynach. 

Mam parę koleżanek, które są w związkach i chciałby chociaż odrobine romantyzmu... i myślę, że  Ty też byś się fajnie poczuła jakby ktoś Cię wziął na romantyczny spacer w blasku księżyca  😋😋 

Spacery, romantyczna oprawa, etc. - jak najbardziej.

Na mnie źle działa co innego - zbytnia emfaza i egzaltacja samymi słowami, gadaniem o tym.

Często z takiego gadania nic nie wynika i panowie podniecają się samym faktem, że takie słowa wypadają z ich ust. Co bywa dośc hm.. żenujące 😉

Zwłaszcza jak np do każdej mają dokładnie ten sam zestaw tekstów, mało wyrafinowanych. Ale cali dumni i bladzi.

Sam romantyzm, ale odpowiednio podany, wyrafinowany nieco, jest zawsze super . 

• Like 1

Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Spacery, romantyczna oprawa, etc. - jak najbardziej.

Na mnie źle działa co innego - zbytnia emfaza i egzaltacja samymi słowami, gadaniem o tym.

Często z takiego gadania nic nie wynika i panowie podniecają się samym faktem, że takie słowa wypadają z ich ust. Co bywa dośc hm.. żenujące 😉

Zwłaszcza jak np do każdej mają dokładnie ten sam zestaw tekstów, mało wyrafinowanych. Ale cali dumni i bladzi.

Sam romantyzm, ale odpowiednio podany, wyrafinowany nieco, jest zawsze super . 

Aaaa o to Ci chodzi  . To racja, męczące jak cholera ! I te same teksty , to jest najgorsze co może być. 

Miałam kiedyś chłopaka który non stop mówił "nio daj mi buzi, buzi chcem" masakra! 🙈🙈 i każdy telefon który od niego odbierałam zawsze był tylko po to żeby mi powiedzieć "kocham Cię", wszystko rozumiem ale 15 telefonow dziennie tylko z tym jednym tekstem, nic konkretnego to juz przesada... 

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Aaaa o to Ci chodzi  . To racja, męczące jak cholera ! I te same teksty , to jest najgorsze co może być. 

Miałam kiedyś chłopaka który non stop mówił "nio daj mi buzi, buzi chcem" masakra! 🙈🙈 i każdy telefon który od niego odbierałam zawsze był tylko po to żeby mi powiedzieć "kocham Cię", wszystko rozumiem ale 15 telefonow dziennie tylko z tym jednym tekstem, nic konkretnego to juz przesada... 

No to też, masakra 😛

Ale też jest grupa panów, która naogląda sie filmów i potem tak się wczują, że wydaje im się, że wystarczy kopiowac jakieś zachowania, które w nich widzieli i to załatwia sprawę.

Czyli w ogóle nie sa przez chwilę sobą, bo nawet pewnie nie wiedza kim są, ale priorytetem jest pozytywna  informacja zwrotna od kobiet , wiec zaczyna się pajacowanie i wystepy teatralne 😉

Czasem to rpzejdzie jak jest z odpowiednią dozą humoru podane, ale jak jest to ciągle ten sam jeden ograny zestaw, to publika zaczyna rzucac pomidorami 😉 

Edytowano przez 90%cacao
  • Like 1

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

No to też, masakra 😛

Ale też jest grupa panów, która naogląda sie filmów i potem tak się wczują, że wydaje im się, że wystarczy kopiowac jakieś zachowania, które w nich widzieli i to załatwia sprawę.

Czyli w ogóle nie sa przez chwilę sobą, bo nawet pewnie nie wiedza kim są, ale priorytetem jest informacja zwrotna od kobiet , wiec zaczyna się pajacowanie i wystepy teatralne 😉

Czasem to rpzejdzie jak jest z odpowiednią doża humoru podane, ale jak jest to ciągle ten sam jeden ograny zestaw, to publika zaczyna rzucac pomidorami 😉 

Oczywiście z góry założyłaś, że jestem taki jak to sobie wyobrażasz w ogóle mnie nie znając. 

Masz bujną wyobraźnię, gratulację. 

Przed chwilą, romantyk1995 napisał:

Oczywiście z góry założyłaś, że jestem taki jak to sobie wyobrażasz w ogóle mnie nie znając. 

Masz bujną wyobraźnię, gratulację. 

To nie było o Tobie.

Wyluzuj 

5 minut temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Ja od razu zrozumiałem o co chodzi, tylko nie mam pojęcia dlaczego z góry ta dziewczyna założyła, że jestem akurat tego typu facetem, sama de facto wrzucając mnie do jakiejś szuflady, którą utworzyła na bazie swoich doświadczeń życiowych z góry zakładając, że na 100 % ma rację i na pewno jestem taki, a nie inny 😂

11 minut temu, Niby normalny napisał:

Gdybyś był kobietą to by na pewno znalazł się jakiś rycerz co chciałby cię z tego wyciągnąć ale że jesteś facetem to kobiety mają gdzieś to jak się czujesz i czego ci brakuje.

Taka prawda.

Nowe, lepsze czasy nastały hehe 😁

4 minuty temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

No to dałaś tego buziaka 🤔

16 minut temu, Niby normalny napisał:

Witamy w miejscu gdzie nabawisz jedynie większych kompleksów i depresjii. 

Jeszcze dowiesz się że jesteś brzydki, głupi i biedny, i że nie zasługujesz na żadną kobietę.

Brzydki - nie powiedziałbym. 

Nie jestem nie wiadomo jakim modelem, jednak moje niespełna 2 metry wzrostu, gęste włosy, kolor oczu robią nie najgorsze wrażenie. 

Głupi - Mogę być i głupi 😂. Zapewne będą mnie tak nazywać osoby, które same mają problem z napisaniem jednego zdania bez większych błędów, podczas, gdy ja posługuję się oprócz ojczystego języka również j. obcymi. 

Nie mówię, że znajomość dwóch języków słowiańskich(obcych) +angielskiego jest jakimś super osiągnięciem, ale wytykanie mi bycia ...em przez ludzi nie potrafiących się poprawnie wysłowić nawet w ojczystym języku może być nieco komiczne. 

Biedny - Póki co kokosów nie posiadam, jednak przy dobrych wiatrach i spełnieniu ambicji już całkiem niedługo będę zarabiał nienajgorzej. 

Tyle w temacie. 

Od dawna zmierzamy w złym kierunku który nie wróży nic dobrego. Trend jest samo wyniszczający ale żyć trzeba.

Napisano (edytowany)
5 minut temu, romantyk1995 napisał:

Nie jestem nie wiadomo jakim modelem, jednak moje niespełna 2 metry wzrostu, gęste włosy, kolor oczu robią nie najgorsze wrażenie. 

Głupi - Mogę być i głupi 😂. Zapewne będą mnie tak nazywać osoby, które same mają problem z napisaniem jednego zdania bez większych błędów, podczas, gdy ja posługuję się oprócz ojczystego języka również j. obcymi. 

Nie mówię, że znajomość dwóch języków słowiańskich(obcych) +angielskiego jest jakimś super osiągnięciem, ale wytykanie mi bycia ...em przez ludzi nie potrafiących się poprawnie wysłowić nawet w ojczystym języku może być nieco komiczne. 

Biedny - Póki co kokosów nie posiadam, jednak przy dobrych wiatrach i spełnieniu ambicji już całkiem niedługo będę zarabiał nienajgorzej. 

Tyle w temacie. 

A kogo to obchodzi ? 

zaraz będziesz zaszufladkowany przez większość kobiet.

Bo jak to kiedyś usłyszałem że "Romantycy to błazen XXI"

Edytowano przez Niby normalny

6 minut temu, romantyk1995 napisał:

Tyle w temacie. 

I co ci po tym wszystkim, jak nie potrafisz czytac ze zrozumieniem ?😂

Tak jak ci focza morda napisał wyżej - nie ma to znaczenia, jeśli nie potrafisz rozmawiać z kobietami. 

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Niby normalny napisał:

A kogo to obchodzi ? 

zaraz będziesz zaszufladkowany przez większość kobiet.

Bo jak to kiedyś usłyszałem że "Romantyk to błazen XXI wieku"

3 minuty temu, 90%cacao napisał:

Tak jak ci focza morda napisał wyżej - nie ma to znaczenia, jeśli nie potrafisz rozmawiać z kobietami. 

Nie napisałem że nie potrafi ale kobiety zazwyczaj takich nie lubią. 

Co innego jak ktoś wykaże się romantycznością już w związku od czasu do czasu. 

Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Nie napisałem że nie potrafi ale kobiety zazwyczaj takich nie lubią. 

Co innego jak ktoś wykaże się romantycznością już w związku od czasu do czasu. 

Chodzi o FORMĘ.

nie pitu pitu i marszczenie freda pod własne  (a czestonawet nie własne) słowa.

Czaisz? 

Dnia 18.04.2021 o 19:06, romantyk1995 napisał:

Wartościowej drugiej połówki w dzisiejszych szalonych czasach psychozy

Nic na siłę. Szukaj tam gdzie przebywasz. Gdy robisz to co lubisz.

Napisano (edytowany)
8 minut temu, 90%cacao napisał:

Chodzi o FORMĘ.

nie pitu pitu i marszczenie freda pod własne  (a czestonawet nie własne) słowa.

Czaisz? 

czaisz ? kumasz ? grozisz mi ?

tak na 90 % z tego cacao 😏

24 minuty temu, 90%cacao napisał:

On nic takiego nie napisał, sama nadinterpretowujesz fakty a mi zarzucasz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to dopiero jest zabawne 😂

A rozmawiać jak najbardziej potrafię, w szczególności na tematy ambitne... 

No chyba, że brakiem umiejętności rozmowy z płcią piękną nazywasz fakt, iż nie jestem w stanie gadać z kobietami o tym, kto ile wypił ostatnio oraz jaka,, gwiazda '' ostatnio zaszła w ciążę z kimś... 

W takim wypadku faktycznie muszę przyznać Tobie rację 😂

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, romantyk1995 napisał:

On nic takiego nie napisał, sama nadinterpretowujesz fakty a mi zarzucasz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to dopiero jest zabawne 😂

A rozmawiać jak najbardziej potrafię, w szczególności na tematy ambitne... 

No chyba, że brakiem umiejętności rozmowy z płcią piękną nazywasz fakt, iż nie jestem w stanie gadać z kobietami o tym, kto ile wypił ostatnio oraz jaka,, gwiazda '' ostatnio zaszła w ciążę z kimś... 

W takim wypadku faktycznie muszę przyznać Tobie rację 😂

Daj spokój.

Już teraz brakuje ci poczucia humoru i dystansu. Udajesz go emotikonkami, ale sposób formułowania wypowiedzi zdradza spięcie dupy i przekonanie o swej zayepistości.

Jest jak mowilam.

ale powodzenia, pa 👋

Edytowano przez 90%cacao
  • Like 1

9 minut temu, 90%cacao napisał:

Daj spokój.

Już teraz brakuje ci poczucia humoru i dystansu. Udajesz go emotikonkami, ale sposób formułowania wypowiedzi zdradza spięcie dupy i przekonanie o swej zayepistości.

Jest jak mowilam.

ale powodzenia, pa 👋

Okej, mogę przyznać rację, jeśli Tobie to w jakikolwiek sposób ulży 😂

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. 

Dnia 18.04.2021 o 19:53, romantyk1995 napisał:

Co do głównego wątku w temacie - co byłbym w stanie dać drugiej osobie? 

Przede wszystkim szacunek i uczucie. 

Chciałbym zwyczajnej osoby obok siebie, którą traktowałbym w sposób wyjątkowy, ponieważ odnalazłbym, wydobył z niej coś niezwykłego. 

Marzą mi się wieczory przy świetle księżyca chociażby...

23 godziny temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Niburdiama będzie zachwycona. Widać, że będziesz dziany.

Skad wiedzialas? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się