Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Wartościowej drugiej połówki w dzisiejszych szalonych czasach psychozy, jeśli nie właśnie w internecie? 

W świecie realnym ludzie powariowali i unikają kontaktu z innymi. 

Stąd mój pomysł założenia tutaj konta, chociaż wiem, że o wrażliwą, wartościową osobę płci pięknej tutaj trudno. 

Jednak gdzie szukać, jeśli nie tutaj?

Przecież w każdej społeczności muszą znaleźć się jednostki wyróżniające się in plus w stosunku do pozostałej części. 

Dlatego jestem pewien, że tutaj musi znajdować się kobieta, która jest warta tego, aby zrobić dla niej wiele. 

Pozdrawiam. 

• Like 1

Co do głównego wątku w temacie - co byłbym w stanie dać drugiej osobie? 

Przede wszystkim szacunek i uczucie. 

Chciałbym zwyczajnej osoby obok siebie, którą traktowałbym w sposób wyjątkowy, ponieważ odnalazłbym, wydobył z niej coś niezwykłego. 

Marzą mi się wieczory przy świetle księżyca chociażby...

Wszystko spoko, ale trochę zbyt dużo pompatyczności w tym i egzaltacji, co osobiście mnie mierzi :classic_wacko: 

Nie wiem, może kogoś to będzie jarać..

W każdym razie znaleźc można w zasadzie wszędzie -jak ja to mówię, nawet z rozwianym włosem w drodze do smietnika 😛 dlatego nie ma co niczego z gory zakladac 

a na pewno kierowac się pozorami i jakimiś sztywniackimi "wytycznymi". 

35 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę na to, że to nie portal randkowy.

Szczerze? 

Miejsce jak każde inne. 

Skoro można kogoś znaleźć w autobusie  pociągu,pracy to dlaczego nie tutaj?  

Przed chwilą, romantyk1995 napisał:

Szczerze? 

Miejsce jak każde inne. 

Skoro można kogoś znaleźć w autobusie  pociągu,pracy to dlaczego nie tutaj?  

Podchodzisz do tego bardzo sztywno i bez spntanu.

Po prostu rozmawiaj z dziewczynami w swoim wieku stąd.

Nie podbijaj na privy w ciemno, bo to desperacją zalatuje.

Najpierw pogadaj, zobacz czy macie o czym gadac i wtedy.

35 minut temu, 90%cacao napisał:

Wszystko spoko, ale trochę zbyt dużo pompatyczności w tym i egzaltacji, co osobiście mnie mierzi :classic_wacko: 

W każdym razie znaleźc można w zasadzie wszędzie -jak ja to mówię, nawet z rozwianym włosem w drodze do smietnika 😛 dlatego nie ma co niczego z gory zakladac 

To nie są żadne,, sztywne wytyczne ''.

Nie planuję, nie określam dokładnie jaka powinna być partnerka, jednak mimo wszystko, pewne wymagania mam, chociaż od drugiej osoby nigdy nie wymagam więcej, niż mogę dać. 

Swoją drogą, co rozumiesz przez pojęcie -,, zbytniej egzaltacji i pompatyczności '', która część wypowiedzi moim zdaniem była taka, jak wspomniałaś? 

44 minuty temu, romantyk1995 napisał:

Chciałbym zwyczajnej osoby obok siebie, którą traktowałbym w sposób wyjątkowy, ponieważ odnalazłbym, wydobył z niej coś niezwykłego. 

Takie to dla mnie jakies..Cierpienia Młodego Wertera

nie mój klimat i tyle

pompatic 😉

ale you do you, może którejś to się podoba, nie mowie nie. 

2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Podchodzisz do tego bardzo sztywno i bez spntanu.

Po prostu rozmawiaj z dziewczynami w swoim wieku stąd.

Nie podbijaj na privy w ciemno, bo to desperacją zalatuje.

Najpierw pogadaj, zobacz czy macie o czym gadac i wtedy.

Może i jestem,, desperatem '', ale każdy, nawet desperat, ma prawo do szczęścia, zwłaszcza, że nikt się nie rodzi zdesperowany. 

Na priv w,, ciemno '' do nikogo nie piszę nigdy, nie chcę po prostu się ośmieszyć. 

Zarzucasz mi trzymanie się :,, sztywnych ram '' a sama piszesz, żebym kontaktował się z dziewczynami w,, swoim wieku ''.

Dlaczego nie np. 5 lat młodszymi czy 7 lat starszymi? 

1 minutę temu, romantyk1995 napisał:

Może i jestem,, desperatem '', ale każdy, nawet desperat, ma prawo do szczęścia, zwłaszcza, że nikt się nie rodzi zdesperowany. 

Na priv w,, ciemno '' do nikogo nie piszę nigdy, nie chcę po prostu się ośmieszyć. 

Zarzucasz mi trzymanie się :,, sztywnych ram '' a sama piszesz, żebym kontaktował się z dziewczynami w,, swoim wieku ''.

Dlaczego nie np. 5 lat młodszymi czy 7 lat starszymi? 

Ogolnikowo napisałam, nie histeryzuj 😉

Kontaktuj się z kim chcesz.

1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Takie to dla mnie jakies..Cierpienia Młodego Wertera

nie mój klimat i tyle

pompatic 😉

ale you do you, może którejś to się podoba, nie mowie nie. 

Wrzuciłaś mnie do jednej szafy z Werterem nie wiedząc o mnie zbyt dużo. 

Ja, po prostu po tym, co przeszedłem w życiu, jestem spragniony uczucia, bo przez całe życie mi tego brakowało. 

Bez tego zgorzknieję. 

Nawet jeśli w życiu osiągnę sukces i dotelepię się nie tylko do asesury, która jest celem na ten rok, a wyżej. 

Teraz jestem człowiekiem spragnionym uczuć na początku kariery, za kilka lat mogę skończyć jako zgorzkniały cyborgowaty pracoholik, który w 100 % poświęci się pracy, bo nie będzie widział żadnego innego sensu poza nią. 

12 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Sante znalazł. Powodzenia 👋

Dzięki. 

Pozdrawiam. 

Przed chwilą, romantyk1995 napisał:

Ja, po prostu po tym, co przeszedłem w życiu, jestem spragniony uczucia, bo przez całe życie mi tego brakowało. 

Bez tego zgorzknieję. 

Nawet jeśli w życiu osiągnę sukces i dotelepię się nie tylko do asesury, która jest celem na ten rok, a wyżej. 

Teraz jestem człowiekiem spragnionym uczuć na początku kariery, za kilka lat mogę skończyć jako zgorzkniały cyborgowaty pracoholik, który w 100 % poświęci się pracy, bo nie będzie widział żadnego innego sensu poza nią. 

Ty masz trochę dystansu do siebie czy nic a nic? ;/

Napisałam, że DLA MNIE zabrzmiało to tak, a nie że jesteś taki,

Poza tym, ja jestem "girl next door", wiec inaczej patrzę na te sprawy. Lubie intelektualistów, sama mam sie bardziej za taka ni ż słodką ydiotkę, ale nie lubię rpzesady w żadną stronę.

Nie lubię facetów, któzy uważają się za wyzyny in telektualne, alergie mam na to.

ale skoro nie masz wymagań z kosmosu to przeciez forum stoi przed tobą otworem 😄

nic tylko zanurzyc sie 😉 

• Haha 1

2 minuty temu, romantyk1995 napisał:

Bez tego zgorzknieję. 

Niburdiama będzie zachwycona. Widać, że będziesz dziany.

10 godzin temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Niburdiama będzie zachwycona. Widać, że będziesz dziany.

Materialistek nie cierpię, sorry. 

17 godzin temu, 90%cacao napisał:

Ty masz trochę dystansu do siebie czy nic a nic? ;/

Napisałam, że DLA MNIE zabrzmiało to tak, a nie że jesteś taki,

Poza tym, ja jestem "girl next door", wiec inaczej patrzę na te sprawy. Lubie intelektualistów, sama mam sie bardziej za taka ni ż słodką ydiotkę, ale nie lubię rpzesady w żadną stronę.

Nie lubię facetów, któzy uważają się za wyzyny in telektualne, alergie mam na to.

ale skoro nie masz wymagań z kosmosu to przeciez forum stoi przed tobą otworem 😄

nic tylko zanurzyc sie 😉 

I utonąć w tym wszystkim 😂

1 minutę temu, romantyk1995 napisał:

I utonąć w tym wszystkim 😂

Jak masz zdrowe podejście  to nie utoniesz:) 

Moze zapisz sie na wolontariat? Jakies kolo naukowe/zainteresowan? Kursy? Np z Angielskiego ? Idz do Biblioteki? Moze w parku kogos poznasz, na miescie ogolnie...☺😈  Przez znajomych?  

Ewent. w internećie...choc NIE polecam za bardzo..:-X  Osobiscie sadze ze na tych calych portalach randkowych ...za duzo sie osob zglasza (do Mnie po odświezeniu ogloszenia napisalo przez caly dzien 100osob...:-/) + za duzo osob sie oglasza... (Lento. pl )  

Nie wspomne juz o Niemoralnych propozycjach..:-X 

lepiej uwazaj zeby sie nie natknac na materialistyczna cyniczna lalunie, lubia takich w necie wiekszosc na portalach takich osob glownie jest nastawiona na sex albo na kase.

• Thanks 2

Ko- Wiadomo... Dlatego polecam szczerze zeby autor poznawal ludzi w Realnym swiecie niz w nećie...:-X

Jesli juz chce w necie poznawac to Niech bedzie bardzo ostrozny...

1 godzinę temu, kociełezki napisał:

lepiej uwazaj zeby sie nie natknac na materialistyczna cyniczna lalunie, lubia takich w necie wiekszosc na portalach takich osob glownie jest nastawiona na sex albo na kase.

Niestety taką ewentualność też biorę pod uwagę. 

36 minut temu, KLAUN96 napisał:

Ko- Wiadomo... Dlatego polecam szczerze zeby autor poznawal ludzi w Realnym swiecie niz w nećie...:-X

Jesli juz chce w necie poznawac to Niech bedzie bardzo ostrozny...

,, Znamy się '' wirtualnie nie od dziś, wiesz już trochę jakim człowiekiem jestem... 

Nie chciałbym się naciąć i cierpieć. 

Ro1995- Wiem o tym doskonale...☺  Hm... Wybacz ale jesli o Mnie chodzi to Nie wierze w zwiazki na odleglosc..:-/ 

Napisano (edytowany)
21 godzin temu, 90%cacao napisał:

Zgadzam się, podobne wrażenie odniosłam. Tacy faceci próbujący się kreować na romantyków są dla mnie osobiście na maksa nieautentyczni. Można mieć klasę i bez tych wyuczonych schematów. Ja osobiście tego nie kupuję - zdecydowanie wolę naturalność niż takie nadęcie. Na dłuższą metę to musi być strasznie nudne i męczące 🙂

Edytowano przez Mizo

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Mizo napisał:

Zgadzam się, podobne wrażenie odniosłam. Tacy faceci próbujący się kreować na romantyków są dla mnie osobiście na maksa nieautentyczni. Można mieć klasę i bez tych wyuczonych schematów. Ja osobiście tego nie kupuję - zdecydowanie wolę naturalność niż takie nadęcie. Na dłuższą metę to musi być strasznie nudne i męczące 🙂

Ok, skoro tak uważasz to znaczy, że tak musi być 😁

Co w takim razie powinienem robić, żeby być,, autentyczny '' 😂

I co rozumiesz przez pojęcie,, naturalność '' 😂

Skąd wiesz, że nie jestem naturalny w tym co piszę, czy też robię (w realnym świecie) ? 

Edytowano przez romantyk1995

3 godziny temu, Lilys napisał:

Jak masz zdrowe podejście  to nie utoniesz:) 

Problem w tym, że ja pływać zbytnio nie umiem 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się